Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9250
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Příspěvek od filip »

Naposledy upravil(a) filip dne 05 kvě 2020 20:14, celkem upraveno 6 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
origamirek
Příspěvky: 230
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Příspěvek od origamirek »

CO? Bareš? To je hodně špatný vtip, už jsem se díval jestli není 1.4., ale bohužel. Nechápu proč ne Martin Sobotka nebo Petr Lněnička. Doufal jsem v Zdeňka Hrušku, aspoň v těch hlavních rolích by mohli obsazovat agenturní herce.
Uživatelský avatar
Dosty43
Příspěvky: 194
Registrován: 22 bře 2011 18:12

Re: Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Příspěvek od Dosty43 »

A já doufal že výjde Zdeněk Hruška ale Bareš :vztek:
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Příspěvek od jackb »

A třeba se nechtělo kvůli těm asi 20 větám Zdeňku Hruškovi někam jezdit (přece jen to asi nebude zrovna terno co se honoráře týká). A protože u Petráska agenturní obsazují, tak taky může důvod být úplně jiný (prázdniny za dveřmi a někdo už může mít dovolenou).

Jinak Jiří Schwarz :-:
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Příspěvek od ocypuc »

Škoda že u Zoë Kravitz není jiné křestní jméno dabérky :)
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Příspěvek od Joe Black »

Ano, také bych raději uvítal Divergentně Rezistentní Viktorii, ale to nevadí. Také se mi nezdá papírově obsazení Igora Bareše, ale zbytek vypadá slušně, jsem zvědav...
Uživatelský avatar
AngelEyes
Příspěvky: 217
Registrován: 24 bře 2008 13:45
Bydliště: Liberec

Re: Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Příspěvek od AngelEyes »

Na Immortana by jako prdel na hrnec sednul Jiří Zavřel, jenže bohužel, ten se akorát z nebe směje ... jinak ten Bareš mi nepřijde zas tak špatná volba, dokonce mě láká víc než Sobotka, protože tohle není typická Hardyho role, tady veškerý jeho mluvený projev sestává z několika pokynů hrubě vyštěknutých na jiné postavy, ani v nich není poznat jeho charakteristický hlas a britský přízvuk, a když si v duchu vybavím hlas Igora Bareše, tak s ním v této roli nemám nejmenší problém. Je to nakonec podobná volba jako Josef Nedorost v originálních filmech, taky to fungovalo.
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Příspěvek od Eleanor »

Po prvních dvou jménech jsem přestala číst... Až neskutečně strašný. Tom Hardy a Igor Bareš? Charlize Theron a Laurinová? :vztek: :lol: Zdá se, že se studia snaží být "kreativnější" a místo v současnosti zaběhnutých Bohdana Tůmy a Radky Přibyslavské v každým dabingu, teď všude figuruje Bareš a Laurinová. Nutno dodat, že ti první dva jsou alespoň nadprůměrní dabéři...
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Příspěvek od Ištván87 »

Sabina Laurinová dabovala Charlize Theron už několikrát. Tohle sice není její standardní role, ale zvládnout by to mohla. Sice to půjde hůř při současném systému dabování "na první dobrou", ale Sabina Laurinová není špatná herečka. U Igora Bareše nevím, ale když Zdeňka Hrušku nepovolali, tak rozhodnę raději pana Bareše než třeba Martina Sobotku. Jinak zrovna pan Hruška by sem pasoval perfektně. Tom Hardy hrál podobně Franka Bonduranta v Zemi bez zákona a Zdeněk Hruška byl vynikající.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Příspěvek od Sagres »

Tak Sabina je dle většiny uživatelů DF snad její nejlepší dabérka viz. 1. místo na DF. Proboha, kdo jiný by jí měl dabovat než ona? :o Já jsem s jejím obsazením naprosto spokojen :-:, i když je pravdou, že jde o nestandartní roli...
O tom jestli je lepší dabérka Radka nebo Sabina bych tedy zde nerad polemizoval.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Odpovědět

Zpět na „Filmy“