Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Příspěvek od Eleanor »

Já nesnáším hlas Laurinové, takže to je spíš moje osobní averze. Ale ani kdybych se od toho odprostila, tak bych pro ni nehlasovala, jako pro nejlepší dabérku na Charlize Theron. Líbila se mi na ní třeba Jitka Ježková nebo Lucie Juřičková... ;)
koumesik

Re: Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Příspěvek od koumesik »

Sabina Laurinová je nejlepší volba pro tuto herečku. Nevím, jak to tu chodí, ale v profilu vidím, že si ji vybralo vedení tohoto webu a doporučuje ji studiím.
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Příspěvek od Eleanor »

Nevybralo si ji "vedení tohoto webu", ale diváci, kteří hlasovali. A nevím, jestli studiím vůbec záleží na tom, jak si tu sami pro sebe hlasujeme, a co píšeme. Spíš s ní byla spjatá, protože ji dabovala v největším počtu filmů a tvůrci dalších dabingů to dodržují z nich...
Uživatelský avatar
kristmeister
Příspěvky: 3
Registrován: 20 zář 2011 21:36

Re: Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Příspěvek od kristmeister »

Mě by na Hardym seděl Lukáš Hlavica :)
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Příspěvek od Eleanor »

Tak asi každý by byl lepší, než Igor Bareš. 8-) Lukáše Hlavici je ale škoda na takovou malou roli, Max v tomto filmu mluví jen minimálně...
elbrambo2812

Re: Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Příspěvek od elbrambo2812 »

Tak po "poslechnutí" dabingu si myslím, že byl povedený. Bareš mi tam vůbec nepřipadal špatný, p. Laurinová to taky dobře zvládala, takže je jen na Vás, co na to řeknete. Podle mě - super!
Eminem007
Příspěvky: 388
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Příspěvek od Eminem007 »

souhlasím s tímto člověkem "elbrambo2812" taky se mi ten Igor Bareš líbil, stejně tak Laurinová.
(i když sem se toho moc bál tohodle spojení: Laurinová - Theron)
Uživatelský avatar
arnooo
Příspěvky: 12
Registrován: 20 pro 2009 13:23
Bydliště: Banovce nad bebravou

Re: Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Příspěvek od arnooo »

AngelEyes píše:Na Immortana by jako prdel na hrnec sednul Jiří Zavřel, jenže bohužel, ten se akorát z nebe směje ... jinak ten Bareš mi nepřijde zas tak špatná volba, dokonce mě láká víc než Sobotka, protože tohle není typická Hardyho role, tady veškerý jeho mluvený projev sestává z několika pokynů hrubě vyštěknutých na jiné postavy, ani v nich není poznat jeho charakteristický hlas a britský přízvuk, a když si v duchu vybavím hlas Igora Bareše, tak s ním v této roli nemám nejmenší problém. Je to nakonec podobná volba jako Josef Nedorost v originálních filmech, taky to fungovalo.
Pripájam sa.Pri zhliadnutí ma hneď napadlo,že je to rovnako dobré ako Mel GIBSON-Josef NEDOROST.
Eminem007
Příspěvky: 388
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Příspěvek od Eminem007 »

v pátek 20.10. ve 22:05 na Nově.
fabec122
Příspěvky: 1578
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Šílený Max: Zběsilá cesta / Mad Max: Fury Road

Příspěvek od fabec122 »

Se stejným dabingem jako na DVD
Odpovědět

Zpět na „Filmy“