Dračí oheň / Pomsta draka / Dragon Fire

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Dračí oheň / Pomsta draka / Dragon Fire

Příspěvekod TmavyCyklista » 10 črc 2015 03:25

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. DABING (VHS, Nova jako Dračí oheň)
V českém znění: David Vejražka - Dominick LaBanca (Laker Powers), Jaroslav Bábek, Miloš Hlavica, Zdeněk Žák - Dennis Keiffer (Johnny Powers), Ladislav Hrubý, Petr Meissel - Harold Hazeldine (Eddie), Bohdan Tůma - Kisu (Slick), Stanislava Jachnická - Pamela Pond (Marta), Mário Kubec (titulky) a další

Překlad: Zbyněk Ryba
Zvuk: Radim Štětina - studio Interval
Úprava a režie: Mário Kubec

České znění připravila firma United Art.

2. DABING (DVD jako Pomsta draka)
V českém znění: David Kaloč - Dominick LaBanca (Laker Powers), Petr Štěpán - Kisu (Slick), Vladimír Hauser - Harold Hazeldine (Eddie), Radka Přibyslavská - Pamela Pond (Marta), Bedřich Výtisk, Rudolf Kokeš, Ladislav Běhůnek, Ondřej Novák, Josef Koller, Vilém Čapek, Martin Sláma, Luboš Ondráček, Zdeněk Bureš, Tomáš Sagher, Aleš Jarý (titulky) a další

Překlad: Sylva Talpová ml.
Dialogy: Pavla Horňáková
Zvuk: Jindřich Stožický
Režie: Jiří Kubík

Pro SPI International vyrobilo studio EBBI.

2002
TmavyCyklista

Re: Pomsta draka / Dračí oheň / Dragon Fire

Příspěvekod richardda » 11 bře 2017 13:34

Zde uvedeny dabing byl vyroben pro VHS od spolecnosti FIVE STARS. Uvedla ho i kdysi davno NOVA. I kdyz NOVA z jakehosi neznameho duvodu uvodni titulky premluvila. Ale jak na VHS tak i na NOVE byl zachovan puvodni dabingovy nazev: DRACI OHEN. Jak je patrne ze zverejneneho obrazku, tento film vysel i na DVD a to prave pod nazvem POMSTA DRAKA. Tak mozna na DVD byl vyroben i jiny, novejsi dabing. Bohuzel toto DVD se mi zakoupit nepodarilo, tak to nemuzu potvrdit.
NOVA, jedině ona.
richardda

Re: Pomsta draka / Dračí oheň / Dragon Fire

Příspěvekod TmavyCyklista » 11 bře 2017 14:14

No vidíš to. Když jsem to zakládal, tak jsem ten název asi přeslechl, protože na tom VHS ripu z netu je opravdu Dračí oheň, ale já tu měl Pomsta draka. Když jsem po čase prohledával internet, tak jsem náhodou narazil na starou nahrávku z Novy pod názvem Dračí oheň a myslel jsem, že tam bude jinej dabing, ale nebyl, takže jsem tady nechal názvy oba.

Ale máš pravdu, na internetu je i verze s druhým, brněnským, dabingem pod názvem Pomsta draka. Doplním...
TmavyCyklista

Zpět na Filmy