Big Eyes

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, Sen, bloom

Big Eyes

Příspěvekod filip » 06 srp 2015 06:45

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.DABING: DVD
V českém znění: Pavel Soukup - Christoph Waltz (Walter Keane). Petra Hanžlíková - Amy Adams (Margaret Keanová), Anna Remková - Krysten Ritter (DeeAnn), Jakub Saic - Jason Schwartzman (Ruben), Bohuslav Kalva - Jon Polito (Enrico), Milan Slepička - Terence Stamp (John Canaday), Tereza Těšitelová - Delaney Raye / Madeleine Arthur (Jane), Pavel Rímský - Danny Huston (Dick Nolan), Zuzana Ščerbová, Libor Terš, Tomáš Juřička, Klára Sochorová, Petr Burian, Šárka Vondrová, Petr Gelnar, Vojtěch Hájek, Ivo Novák, Martin Sobotka, David Štěpán

Překlad: Petr Zenkl, Petra Matějková
Dialogy: Alena Navrátilová
Zvuk: Michal Vašica
Produkce: Zdeněk Mahdal ml.
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Režie: Martin Těšitel
České znění ve studiu Pro-Time vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska v roce 2015
Premiéra na DVD: 5.8.2015

2.DABING: Nova
V českém znění: Václav Knop - Christoph Waltz (Walter Keane). Tereza Bebarová - Amy Adams (Margaret Keanová), Terezie Taberyová - Krysten Ritter (DeeAnn), Jakub Saic - Jason Schwartzman (Ruben), Petr Pospíchal - Terence Stamp (John Canaday), Zdeněk Maryška - Danny Huston (Dick Nolan), Klára Nováková, Petr Burian, Ivo Hrbáč, Martin Kubačák, Zuzana Ďurdinová, Bohuslav Kalva, Ladislav Cigánek

Překlad: Irena Novotná
Dialogy: Jan Ekl
Zvuk: Petr Posolda
Produkce: Martin Odehnal, Pavla Draxlerová
Režie: Petr Pospíchal
České znění ve studiu Barrandov dabing vyrobila Cet 21 s.r.o. v roce 2016
filip

Re: Big Eyes

Příspěvekod Eminem007 » 01 lis 2016 14:40

tuhle sobotu poběží nový dabing ve 20:00 na NOVA CINEMA, vím že to bude znít divně, ale pokuď sem se nepřeslechl tak Waltze mluvil J. Carda.
Eminem007

Příspěvekod Rajesh » 01 lis 2016 18:07

Carda? Hmm, zní to vážně zajímavě.. :-? Každopádně by vůbec neurazil..
Rajesh

Příspěvekod jackb » 01 lis 2016 18:16

Ukázku jsem viděl a Amy Adams dabuje Tereza Bebarová a Waltz byl teda podle mě Václav Knop
jackb

Příspěvekod filip » 06 lis 2016 12:22

Tak kdo má prosím obsazení?
filip

Příspěvekod Stanley Roe » 06 lis 2016 17:37

Dneska zřejmě jen obrazovka se zkráceným zněním českého dabingu ... jediný lehčí zádrhel byl, když se spolu bavily ty dvě kamarádky Amy a Krysten, dabuje je myslím Bebarová a Taberyová, kde je rozdíl 17 let ... ale to už je dneska běžný nešvar.
dabingforum.cz alias městečko Pines

Styděl bych se, kdybych tu byl moderátor .. upozorňoval druhé, že by si měli něco do svých témat doplňovat a přitom na svoje vlastní témata úplně kašlat. To je ubohost.. nemyslíte?
Stanley Roe

Příspěvekod jackb » 06 lis 2016 21:59

dále: Terezie Taberyová - Krysten Ritter (DeeAnn), Jakub Saic - Jason Schwartzman (Ruben), Petr Pospíchal - Terence Stamp (John Canaday), Klára Nováková - Delaney Raye / Madeleine Arthur (Jane) - tohle s menší rezervou, Zdeněk Maryška - Danny Huston (Dick Nolan), Petr Burian, Ivo Hrbáč, Martin Kubačák, Zuzana Ďurdinová, Bohuslav Kalva, Ladislav Cigánek

Zvuk: Petr Posolda
Produkce: Martin Odehnal a Pavla Draxlerová
Režie: Petr Pospíchal
dabing vzniknul letos na Barrandově

to je vše co jsem zaznamenal, protože ta nová móda, že konec filmy zmenší do čtverečku a info o tvůrcích je miniaturně v pravém rohu, není zrovna nejchytřejší
jackb

Příspěvekod Jirka007 » 01 pro 2016 19:11

tak viděl jsem verzi Novy a byl jsem spokojený

nejvíc se mi samozřejmě líbila Tereza Bebarová, kterou si prostě bez Amy Adams nedokažu představit, a kdo byl dobrý to byl Václav Knop ten byl přímo mistrovský ikdyž ja preferuji Jiřího Štěpničku tak musim řiíct že Václav Knop byl tady užasný a vyrovnal se mu, vadila mi jen Terezie Taberyová tam bych vybral někoho staršího, naštěští tam neměla velký prostor.
Jirka007

Zpět na Filmy