Dítě číslo 44 / Child 44

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Rajesh
Příspěvky: 140
Registrován: 31 pro 2014 15:53

Re: Dítě číslo 44 / Child 44

Příspěvek od Rajesh »

Myslím, že Petr Lněnička je dobrou náhradou za Zdeňka Hrušku. Rozhodně je to lepší dabing než ten předchozí. Těším se až to shlédnu.
Eminem007
Příspěvky: 388
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Dítě číslo 44 / Child 44

Příspěvek od Eminem007 »

včera jsem koukal a musím říct že se dabing opravdu povedl, Petr Lněnička to zvládl na jedničku i když jsem měl z počátku velké obavy jak bude znít. jestli mě nešálil sluch, tak tam ještě byly slyšet Jiří Schwarz a Jan Vlasák ten podle mě daboval Charles Dance (major Gračev)
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Dítě číslo 44 / Child 44

Příspěvek od Jirka007 »

souhlas včera jsem viděl na Nově a byl jsem spokojeny, ten na DVD jsem už podle obsazeni nechtěl ani vidět

předevšim mě potěšilo že Garyho Oldmana nadaboval Alexej Pyško, ktery je podle mě na něho nejlepši

pak mě take potěšil Petr Lněnička, ktery je pro mě na Toma Hardyho v současnosti nejlepši, pak mně samozřejmě potěšila Tereza Bebarová, ktera se na na ni už osvědčila v trilogii Milenium

rovněž mě potěšil Filip Švarc, ktery už na herci odvedl dobrou praci v dalšich filmech, potěšil me rovněž i Pavel Vondra a Jan Vlasák.

co mi na dabingu nepatrně vadilo že Vladislav Beneš daboval mladši postavu, ale to je pro mě jen mala chyba dabingu což jim diky skvělemu obsazeni odpustim.

a Jan Vlasák skutečně daboval Charlese Dance

jestli se bude pan Pospíchal snažit dal jak u tohohle tak by to bylo perfektni
fabec122
Příspěvky: 1578
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Dítě číslo 44 / Child 44

Příspěvek od fabec122 »

Na ČT naštěstí druhý dabing.

Pavel Vondra - Predrag Bjelac (Basurov)
Pavel Šrom - Ivan G'Vera (Budenny)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“