Husí kůže / Goosebumps

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, Sen, bloom

Husí kůže / Goosebumps

Příspěvekod filip » 05 říj 2015 18:45

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | CZ TRAILER

V českém znění: Petr Lněnička - Jack Black (R.L. Stine / Slappy / Neviditelný kluk), Anna Marie Jurková - Odeya Rush (Hannah Stineová), Oldřich Hajlich - Dylan Minnette (Zach Cooper), Petr Neskusil - Timothy Simons (Stevens), Lucie Benešová - Amy Ryan (Gale Cooperová), Kristina Jelínková - Jillian Bell (Lorraine Cooperová), Jindřich Žampa - Ryan Lee (Champ), Petr Gelnar - Keith Arthur Bolden (ředitel Garrison), Ladislav Novák - Steven Krueger (Davidson), Rozita Erbanová - Halston Sage (Taylor), Svatopluk Schuller - Ken Marino (Carr), Tomáš Borůvka, Martina Kechnerová, Jan Szymik, Martin Sucharda, Martina Bucková, Tomáš Hospodský, Petr Hrach, Kateřina Langerová, Martin Svejštil

Překlad: Jakub Racek
Produkce: Evelyna Vrbová, Šárka Lipská
Zvuk: Roman Čadek
Mix zvuku: Pavel Rejholec - SoundSquare
Dialogy a režie: Ladislav K.J. Novák
Vyrobilo studio LS Productions dabing ve studiu Buďánka 2015
Premiéra v kinech: 12.11.2015
filip

Re: Husí kůže / Goosebumps

Příspěvekod puffy » 05 říj 2015 20:50

Bohdan vstupil do agentury, ze prestal dabovat Blacka? ;)
18.11.2009 - 28.12.2016
puffy

Příspěvekod Joe Black » 06 říj 2015 14:06

Díky za přidání, včera jsem sem chtěl zrovna napsat, jestli to už nemá obsazení... :) Vypadá to ale na zajímavý film a myslím, že i dabing nebude zlý, jsem zvědav.
Joe Black

Příspěvekod Fifa.21 » 06 říj 2015 14:20

Podle mě naprosto zbytečné experimentování s J. Blackem a P. Lněničkou. Existuje hned několik (pokud to je nutností) neagenturních herců, kteří Jackovi nikterak neublíží, Petr Lněnička bohužel není jedním z nich.

A mimochodem, co má být studio Buďánka?
Fifa.21

Příspěvekod starpep » 06 říj 2015 14:32

Tvůrce titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Občasný bloger http://musketyr.blog.cz/ a dabér http://www.youtube.com/starpep/
starpep

Příspěvekod Fifa.21 » 06 říj 2015 15:07

Samozřejmě, mě to jen příjde jako nepodstatná specifikace (která imho nebude v klasickém výčtu).
Fifa.21

Příspěvekod filip » 06 říj 2015 16:58

Je to podstatná specifikace, že to nevzniklo přímo v Jinonicích a je to tak i v dubbing card.
A hlavně je jako produkční i Šárka Lipská, takže si myslím, že je na místě, tam mít tuto poznámku.

A Petr Lněnička je hlavní role v kinodabingu :arrow: casting v zahraničí a byl už v traileru, který netočil Láďa Novák.
filip

Příspěvekod Fifa.21 » 06 říj 2015 18:53

Omlouvám se za OT, ale mě ty výmluvy na casting přestávají bavit. Petra Lněničku snad v první řadě musel někdo na casting pozvat, ne? Když mám nějakého herce, postavu nepozvu přece někoho, kdo se nehodí, někoho do jen do počtu.

(Zdůrazňuji, že to není nic proti Petrovi Lněničkovi, kterého považuji za prvotřídního dabéra)
Fifa.21

Příspěvekod konupka » 06 říj 2015 19:22

Nevím jak je to se zvaním a nezvaním, ale castuje se v zahraničí a casting probíhá za účasti zahraničního supervizora. Na to jak má dabingový hlas vypadat jsou sestaveny přesné pokyny a často jsou na úplném konci spektra hlasového i hereckého českého "spjatého hlasu". To, že někdo někoho výborně dabuje pro televizi a DVD ještě neznamená, že se bude líbit supervizorovi. Stejně jako by dneska bylo nemožné, aby L. de Funése daboval pan Filipovský, protože ho dělal sice výborně a nedostižně, holt ale po svém a dabing má věrně kopírovat originál.
O. dabéři: Jan Schánilec, Antonín Molčík, Jiří Zavřel, Rudolf Hrušínský, Soběslav Sejk, Petr Haničinec, Jan Kanyza, Jiří Plachý, Viktor Preiss

O. dabérky: Alena Vránová, Jana Preissová, Ivanka Devátá, Eliška Balzerová, Veronika Gajerová, Jana Hlaváčová
konupka

Příspěvekod filip » 11 lis 2015 16:14

Včera se mi poštěstilo, když mi přišla od Ládi Nováka zpráva, že dostal dva lístky na předpremiéru, ale nemá čas tam jít, takže mi je dává, aby nepropadli. Tudíž jsem se na premiéru, která byla jen pro pozvané hosty (lidi z Falconu, lidi z LS) vydal.
A z dabingu jsem byl velmi mile překvapen. Abych řekl pravdu, papírově se mi obsazení Petra Lněničky moc nelíbilo, ale v kině jsem naprosto změnil názor. Zvládl to skvěle a hlas mi tam seděl, stejně jako i ty ostatní hlasy. Hodně dobrý byl výkon Jindřicha Žampy, který umí skvěle hláškovat. Ale co je myslím nejdůležitější na mém hodnocení, je to, že se smíchy řezalo celé kino, což je dobře. Kvalitní dabing komedie se dá poznat dle jedné hlavní věci - když se diváci dobře baví, a to se zde povedlo skvěle.
filip

Další

Zpět na Filmy