Marťan / The Martian

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Marťan / The Martian

Příspěvek od filip »

Bohužel to zadává přímo Fox. Tyhle hitovky mají na starost americká studia.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
origamirek
Příspěvky: 232
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: Marťan / The Martian

Příspěvek od origamirek »

On je dneska apríl? Opravdu jsem myslel, že je tohle pouhý vtip. :(
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Marťan / The Martian

Příspěvek od bernyz »

Naopak si myslím, že Barrandov je pro Pospíchala druhým domovem, když tam točí 95% dabingů pro Novu. :shock:
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Marťan / The Martian

Příspěvek od bloom »

Pan režisér se IMHO od počátku krize snaží a podařilo se mu několik velice slušných dabingů (Kingsman: Tajná služba, Návrat blbýho a blbějšího). Ani toto bych neoznačil za zvěrstvo. Nejsou tam spjatí dabéři, ale papírově tam nevidím nějaký přešlap úplně vedle, snad jen Zdeněk Maryška bude znít trochu staře.
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Marťan / The Martian

Příspěvek od puffy »

Ištván87 píše: O to horší bylo, když zrovna pan Pospíchal nejvíc bránil současný dabing a jak se mu dobře pracuje a že si ani v nejmenším nepřijde jako pouhý hlídač synchronu.
V tomto smere ja s Pospichalovymi dabingami nemam najmensi problem. Herecke vykony su na urovni. Takisto pocet daberov je dostatocny. Ziadne katastrofy typu 10 a menej daberov sa u neho nekona.
Problem vidim v obsadeni hercov, kedy Pospichal neberie ohlady na spjate spojenia a obcas obsadi na herca vekovo absolutne neodpovedajuceho dabera.
18.11.2009 - 28.12.2016
elbrambo2812

Re: Marťan / The Martian

Příspěvek od elbrambo2812 »

origamirek píše:On je dneska apríl? Opravdu jsem myslel, že je tohle pouhý vtip. :(
Přesně to jsem si říkal, když jsem to uviděl...

Film se mi hrozně moc líbil, takže jsem čekal, až to sem někdo přidá a těšil jsem se, až to rozkliknu a pročtu si tu nádheru - ale tohle? TO JE HROZNÝ!!!! :vztek: :evil:
Naposledy upravil(a) elbrambo2812 dne 10 říj 2016 21:18, celkem upraveno 1 x.
ravenin
Příspěvky: 47
Registrován: 22 pro 2013 17:56

Re: Marťan / The Martian

Příspěvek od ravenin »

Snad kromě dabingového obsazení pana Maryšky na Seana Beana, mi to nepříjde vůbec hrozné, právě naopak, těším se.
Pokud jde speciálně o hlavní postavu, Jagelka mi k Damonovi pasoval za dřívějších let (čili na mladšího Damona),
Filip Jančík ať je jakkoli skvělý mi k němu vždy seděl tak napůl, takže na Marka jako na "klíďo" budoucího spřízněného dabéra (a proč by ne proboha???????????) jsem opravdu zvědavý, a zbytek obsazení, ať už spřízněný či nespřízněný mi vůbec nepříjde hrozný, takže bych narozdíl od jiných zde už výše podepsaných, DRŽKOVAL až film s dabingem skouknu....
A mimochodem, nechápu jak je vůbec možné, že tady visí příspěvky, kde se otevřeně rýpe do pana Pospíchala. Když náhodou někdo napíše do komentáře vulgární výraz, je hned mazán ale když se tady otevřeně kope do konkrétních tvůrců a netýká se to jen pana Pospíchala, to nikomu nevadí?????????
Jasně, chytráků kteří by to všem natřeli, jsou plné diskuzní fóra, akorát že neuměj nic jiného, než jen........DRŽKOVAT........
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Marťan / The Martian

Příspěvek od filip »

Rozhodně souhlasím s tím, že bychom tady neměli panu Pospíchalovi nadávat. Mě se obsazení moc nelíbí, ale pokusil jsem se tu naznačit poměry na Barrandově, které samozřejmě neznám podrobně, znám to z doslechu.
Myslím, že i přes to všechno je pan Pospíchal ještě stále na úrovní narozdíl od jiných režisérů.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Marťan / The Martian

Příspěvek od Eleanor »

Tak k tomu obsazení snad ani není třeba nic dodávat. :lol: Zdeněk Maryška a Sean Bean už je jen "třešnička na dortu". Ještěže se mi film nelíbil, takže se na něj už dívat nebudu ani v originále, a teprve ne v cz... PS: A divím se, kde je Vladislav Beneš? Třeba takovou Jessicu Chastain si mohl střihnout. :D
koubafire
Příspěvky: 113
Registrován: 02 čer 2010 22:55

Re: Marťan / The Martian

Příspěvek od koubafire »

Kde je Jagelka?
Odpovědět

Zpět na „Filmy“