MI-5: Vyšší dobro / Spooks: The Greater Good

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

MI-5: Vyšší dobro / Spooks: The Greater Good

Příspěvekod -kNiGHT- » 12 pro 2015 13:30

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související seriál: MI5

V českém znění: Petr Pospíchal - Peter Firth (Harry Pearce), Petr Lněnička - Kit Harington (Will Holloway), Lucie Štěpánková - Tuppence Middleton (June Keatonová), Vladimír Kratina - Tim McInnerny (Mace), Hana Igonda Ševčíková - Jennifer Ehle (Geraldine Maltby), Václav Rašilov - Elyes Gabel (Qasim), Pavel Rímský - David Harewood (Warrender), Ivana Andrlová - Eleanor Matsuura (Hannah Santo), Barbora Mošnová - Lara Pulver (Erin Wattsová), Lukáš Jurek - Michael Wildman (Robert Vass), David Voráček, Ondřej Lážnovský, Jolana Hana Smyčková, Petr Veselý, Otto Rošetzký, Michal Gulyáš, Karel Vlček, Tereza Tišnovská

Překlad: Vladimír Fuksa
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie: Zdeněk Štěpán
Pro HBO vyrobila společnost SDI Media v roce 2015.
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
-kNiGHT-

Re: MI-5: Vyšší dobro / Spooks: The Greater Good

Příspěvekod byvojik » 12 pro 2015 14:10

Nechápu proč si v SDI nedodrželi Martina Písaříká :-?
Obrázek
byvojik

Příspěvekod bloom » 12 pro 2015 21:22

Související seriál: MI5

Lucie Štěpánková - Tuppence Middleton (June Keatonová), Barbora Mošnová - Lara Pulver (Erin Wattsová)

Martin Písařík už daboval v seriálu významnou roli, takže jeho neobsazení jsem spíše uvítal.

Jinak jako fanouška seriálu mě docela zamrzelo, že místo Jana Vlasáka, Vendulky Křížové, Ivana Vyskočila a Petra Vágnera se v jejich rolích vrátili Vladimír Kratina, Barbora Mošnová, Otto Rošetzký a Karel Vlček, stejně tak, že hlavního záporáka dabuje Václav Rašilov, který v seriálu daboval jednu z hlavních rolí. Na druhou stranu - postavy Vyskočila a Vágnera se ale spíše jen mihnou, Vladimíru Kratinovi role celkem sedla a Václav Rašilov podal skvělý výkon. Za Petra Pospíchala samozřejmě palec nahoru. ;)

Docela by mě zajímalo, zda se tento film (a s tímto dabingem) někdy objeví na obrazovkách ČT... :-?
bloom

Příspěvekod Stanley Roe » 01 dub 2017 22:39

Na Primě samozřejmě novota .. Pospíchal zůstal .. Kit Harrington - Písařík .. McInnerny - Vlasák, Harewood - Šrom .. atd .. někdo určo doplní ...
dabingforum.cz alias městečko Pines

Styděl bych se, kdybych tu byl moderátor .. upozorňoval druhé, že by si měli něco do svých témat doplňovat a přitom na svoje vlastní témata úplně kašlat. To je ubohost.. nemyslíte?
Stanley Roe

Zpět na Filmy