MI-5: Vyšší dobro / Spooks: The Greater Good

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
-kNiGHT-
Příspěvky: 447
Registrován: 18 led 2009 13:25

MI-5: Vyšší dobro / Spooks: The Greater Good

Příspěvek od -kNiGHT- »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související seriál: MI5

1. DABING (HBO)
V českém znění: Petr Pospíchal - Peter Firth (Harry Pearce), Petr Lněnička - Kit Harington (Will Holloway), Lucie Štěpánková - Tuppence Middleton (June Keatonová), Vladimír Kratina - Tim McInnerny (Mace), Hana Igonda Ševčíková - Jennifer Ehle (Geraldine Maltby), Václav Rašilov - Elyes Gabel (Qasim), Pavel Rímský - David Harewood (Warrender), Ivana Andrlová - Eleanor Matsuura (Hannah Santo), Barbora Mošnová - Lara Pulver (Erin Wattsová), Lukáš Jurek - Michael Wildman (Robert Vass), David Voráček, Ondřej Lážnovský, Jolana Hana Smyčková, Petr Veselý, Otto Rošetzký, Michal Gulyáš, Karel Vlček, Tereza Tišnovská

Překlad: Vladimír Fuksa
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie: Zdeněk Štěpán
Pro HBO vyrobila společnost SDI Media v roce 2015.

2. DABING (DVD, JOJ Cinema)
V českém znění: Petr Pospíchal - Peter Firth (Harry Pearce), Vojta Hájek - Kit Harington (Will Holloway), Pavel Tesař - Elyes Gabel (Adem Qasim), Michael Wildman (Robert Vass), Tereza Chudobová - Tuppence Middleton (June Keatonová), Monika Žáková - Jennifer Ehle (Geraldine Maltbyová), Jan Vágner - Tim McInnerny (Oliver Mace), Kateřina Petrová - Lara Pulver (Erin Wattsová), Eleanor Matsuura (Hannah Santová), Petr Gelnar, Tomáš Juřička - David Harewood (Francis Warrender), titulky, Radovan Vaculík - Geoffrey Streatfeild (Calum Reed), Ivo Novák - Elliot Levey (Philip Emerson), Helena Hanson a další

Překlad: Lidmila Hrůzová
Zvuk: Luděk Polifka
Finální mix: Matěj Večeřa
Produkce: Markéta Kratochvílová
Úprava dialogů a režie: Helena Dytrtová

Pro společnost Bontonfilm vyrobila Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové, studio Budíkov 2016.

3. DABING (Prima)
V českém znění: Petr Pospíchal - Peter Firth (Harry Pearce), Martin Písařík - Kit Harington (Will Holloway), Barbora Munzarová - Jennifer Ehle (Geraldine Maltbyová), Ivana Korolová - Tuppence Middleton (June Keatonová), Václav Rašilov - Elyes Gabel (Adem Qasim), Jan Vlasák - Tim McInnerny (Oliver Mace), Pavel Šrom - David Harewood (Francis Warrender), Petra Tišnovská - Eleanor Matsuura (Hannah Santová), Dana Černá - Lara Pulver (Erin Wattsová), Ivan Jiřík - Elliot Levey (Philip Emerson), Josef Pejchal - Geoffrey Streatfeild (Calum Reed), Jan Šťastný - Michael Wildman (Robert Vass), Otto Rošetzký, Ivo Novák, Zuzana Skalická, Pavel Soukup, Zbyšek Horák a další

Překlad: Jitka Rybová
Zvuk: Jan Neskusil
Dialogy: Nataša Čermínová
Produkce: Kristýna Smetanová
Vedoucí výroby: Marie Přívratská
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Lucie Petra Svobodová

Ve studiu Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group vyrobila FTV Prima, spol. s r. o. 2016.
Naposledy upravil(a) -kNiGHT- dne 12 pro 2015 21:52, celkem upraveno 1 x.
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
byvojik
Příspěvky: 229
Registrován: 12 pro 2012 17:53

Re: MI-5: Vyšší dobro / Spooks: The Greater Good

Příspěvek od byvojik »

Nechápu proč si v [StudioSDI Media]SDI[/Studio] nedodrželi Martina Písaříká :-?
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6803
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: MI-5: Vyšší dobro / Spooks: The Greater Good

Příspěvek od bloom »

Související seriál: MI5

Lucie Štěpánková - Tuppence Middleton (June Keatonová), Barbora Mošnová - Lara Pulver (Erin Wattsová)

Martin Písařík už daboval v seriálu významnou roli, takže jeho neobsazení jsem spíše uvítal.

Jinak jako fanouška seriálu mě docela zamrzelo, že místo Jana Vlasáka, Vendulky Křížové, Ivana Vyskočila a Petra Vágnera se v jejich rolích vrátili Vladimír Kratina, Barbora Mošnová, Otto Rošetzký a Karel Vlček, stejně tak, že hlavního záporáka dabuje Václav Rašilov, který v seriálu daboval jednu z hlavních rolí. Na druhou stranu - postavy Vyskočila a Vágnera se ale spíše jen mihnou, Vladimíru Kratinovi role celkem sedla a Václav Rašilov podal skvělý výkon. Za Petra Pospíchala samozřejmě palec nahoru. ;)

Docela by mě zajímalo, zda se tento film (a s tímto dabingem) někdy objeví na obrazovkách ČT... :-?
Odpovědět

Zpět na „Filmy“