MI-5: Vyšší dobro / Spooks: The Greater Good

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

MI-5: Vyšší dobro / Spooks: The Greater Good

Příspěvekod -kNiGHT- » 12 pro 2015 13:30

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související seriál: MI5

1. DABING (HBO)
V českém znění: Petr Pospíchal - Peter Firth (Harry Pearce), Petr Lněnička - Kit Harington (Will Holloway), Lucie Štěpánková - Tuppence Middleton (June Keatonová), Vladimír Kratina - Tim McInnerny (Mace), Hana Igonda Ševčíková - Jennifer Ehle (Geraldine Maltby), Václav Rašilov - Elyes Gabel (Qasim), Pavel Rímský - David Harewood (Warrender), Ivana Andrlová - Eleanor Matsuura (Hannah Santo), Barbora Mošnová - Lara Pulver (Erin Wattsová), Lukáš Jurek - Michael Wildman (Robert Vass), David Voráček, Ondřej Lážnovský, Jolana Hana Smyčková, Petr Veselý, Otto Rošetzký, Michal Gulyáš, Karel Vlček, Tereza Tišnovská

Překlad: Vladimír Fuksa
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie: Zdeněk Štěpán
Pro HBO vyrobila společnost SDI Media v roce 2015.

2. DABING (DVD, JOJ Cinema)
V českém znění: Petr Pospíchal - Peter Firth (Harry Pearce), Vojta Hájek - Kit Harington (Will Holloway), Pavel Tesař - Elyes Gabel (Adem Qasim), Michael Wildman (Robert Vass), Tereza Chudobová - Tuppence Middleton (June Keatonová), Monika Žáková - Jennifer Ehle (Geraldine Maltbyová), Jan Vágner - Tim McInnerny (Oliver Mace), Kateřina Petrová - Lara Pulver (Erin Wattsová), Eleanor Matsuura (Hannah Santová), Petr Gelnar, Tomáš Juřička - David Harewood (Francis Warrender), titulky, Radovan Vaculík - Geoffrey Streatfeild (Calum Reed), Ivo Novák - Elliot Levey (Philip Emerson), Helena Hanson a další

Překlad: Lidmila Hrůzová
Zvuk: Luděk Polifka
Finální mix: Matěj Večeřa
Produkce: Markéta Kratochvílová
Úprava dialogů a režie: Helena Dytrtová

Pro společnost Bontonfilm vyrobila Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové, studio Budíkov 2016.

3. DABING (Prima)
V českém znění: Petr Pospíchal - Peter Firth (Harry Pearce), Martin Písařík - Kit Harington (Will Holloway), Barbora Munzarová - Jennifer Ehle (Geraldine Maltbyová), Ivana Korolová - Tuppence Middleton (June Keatonová), Václav Rašilov - Elyes Gabel (Adem Qasim), Jan Vlasák - Tim McInnerny (Oliver Mace), Pavel Šrom - David Harewood (Francis Warrender), Petra Tišnovská - Eleanor Matsuura (Hannah Santová), Dana Černá - Lara Pulver (Erin Wattsová), Ivan Jiřík - Elliot Levey (Philip Emerson), Josef Pejchal - Geoffrey Streatfeild (Calum Reed), Jan Šťastný - Michael Wildman (Robert Vass), Otto Rošetzký, Ivo Novák, Zuzana Skalická, Pavel Soukup, Zbyšek Horák a další

Překlad: Jitka Rybová
Zvuk: Jan Neskusil
Dialogy: Nataša Čermínová
Produkce: Kristýna Smetanová
Vedoucí výroby: Marie Přívratská
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Lucie Petra Svobodová

Ve studiu Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group vyrobila FTV Prima, spol. s r. o. 2016.
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
-kNiGHT-

Re: MI-5: Vyšší dobro / Spooks: The Greater Good

Příspěvekod byvojik » 12 pro 2015 14:10

Nechápu proč si v SDI nedodrželi Martina Písaříká :-?
Obrázek
byvojik

Příspěvekod bloom » 12 pro 2015 21:22

Související seriál: MI5

Lucie Štěpánková - Tuppence Middleton (June Keatonová), Barbora Mošnová - Lara Pulver (Erin Wattsová)

Martin Písařík už daboval v seriálu významnou roli, takže jeho neobsazení jsem spíše uvítal.

Jinak jako fanouška seriálu mě docela zamrzelo, že místo Jana Vlasáka, Vendulky Křížové, Ivana Vyskočila a Petra Vágnera se v jejich rolích vrátili Vladimír Kratina, Barbora Mošnová, Otto Rošetzký a Karel Vlček, stejně tak, že hlavního záporáka dabuje Václav Rašilov, který v seriálu daboval jednu z hlavních rolí. Na druhou stranu - postavy Vyskočila a Vágnera se ale spíše jen mihnou, Vladimíru Kratinovi role celkem sedla a Václav Rašilov podal skvělý výkon. Za Petra Pospíchala samozřejmě palec nahoru. ;)

Docela by mě zajímalo, zda se tento film (a s tímto dabingem) někdy objeví na obrazovkách ČT... :-?
bloom

Příspěvekod Stanley Roe » 01 dub 2017 22:39

Na Primě samozřejmě novota .. Pospíchal zůstal .. Kit Harrington - Písařík .. McInnerny - Vlasák, Harewood - Šrom .. atd .. někdo určo doplní ...
dabingforum.cz alias městečko Pines

Styděl bych se, kdybych tu byl moderátor .. upozorňoval druhé, že by si měli něco do svých témat doplňovat a přitom na svoje vlastní témata úplně kašlat. To je ubohost.. nemyslíte?
Stanley Roe

Příspěvekod TmavyCyklista » 02 srp 2017 21:09

Správný odkaz na FDb: https://www.fdb.cz/film/mi-5-vyssi-dobr ... ood/134660

2. DABING (DVD, JOJ Cinema)
V českém znění: Petr Pospíchal - Peter Firth (Harry Pearce), Vojta Hájek - Kit Harington (Will Holloway), Pavel Tesař - Elyes Gabel (Adem Qasim), Michael Wildman (Robert Vass), Tereza Chudobová - Tuppence Middleton (June Keatonová), Monika Žáková - Jennifer Ehle (Geraldine Maltbyová), Jan Vágner - Tim McInnerny (Oliver Mace), Kateřina Petrová - Lara Pulver (Erin Wattsová), Eleanor Matsuura (Hannah Santová), Petr Gelnar, Tomáš Juřička - David Harewood (Francis Warrender), titulky, Radovan Vaculík - Geoffrey Streatfeild (Calum Reed), Ivo Novák - Elliot Levey (Philip Emerson), Helena Hanson a další

Překlad: Lidmila Hrůzová
Zvuk: Luděk Polifka
Finální mix: Matěj Večeřa
Produkce: Markéta Kratochvílová
Úprava dialogů a režie: Helena Dytrtová

Pro společnost Bontonfilm vyrobila Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové, studio Budíkov 2016.

3. DABING (Prima)
V českém znění: Petr Pospíchal - Peter Firth (Harry Pearce), Martin Písařík - Kit Harington (Will Holloway), Barbora Munzarová - Jennifer Ehle (Geraldine Maltbyová), Ivana Korolová - Tuppence Middleton (June Keatonová), Václav Rašilov - Elyes Gabel (Adem Qasim), Jan Vlasák - Tim McInnerny (Oliver Mace), Pavel Šrom - David Harewood (Francis Warrender), Petra Tišnovská - Eleanor Matsuura (Hannah Santová), Dana Černá - Lara Pulver (Erin Wattsová), Ivan Jiřík - Elliot Levey (Philip Emerson), Josef Pejchal - Geoffrey Streatfeild (Calum Reed), Jan Šťastný - Michael Wildman (Robert Vass), Otto Rošetzký, Ivo Novák, Zuzana Skalická, Pavel Soukup, Zbyšek Horák a další

Překlad: Jitka Rybová
Zvuk: Jan Neskusil
Dialogy: Nataša Čermínová
Produkce: Kristýna Smetanová
Vedoucí výroby: Marie Přívratská
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Lucie Petra Svobodová

Ve studiu Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group vyrobila FTV Prima, spol. s r. o. 2016.
TmavyCyklista

Zpět na Filmy