Muži v černém II / Men in Black II

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Muži v černém II / Men in Black II

Příspěvekod Roko » 18 črc 2009 17:27

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související filmy: Muži v černém, Muži v černém 3

DABING: ( VHS, DVD, Blu-ray, TV )
V českém znění: Pavel Soukup - Tommy Lee Jones (K), Bohdan Tůma - Will Smith (J), Nela Boudová - Lara Flynn Boyle (Serleena), Jana Páleníčková - Rosario Dawson (Laura Vasquezová), Miroslav Saic - Tim Blaney (Frank), Zbyšek Pantůček - Johnny Knoxville (Scrad), Filip Švarc - Johnny Knoxville (Charlie), Jiří Čapka - Rip Torn (Zed), Rudolf Kubík - Tony Shalboub (Jeebs), Jaroslav Kaňkovský - Jack Kehler, John Alexander (Ben, Jarra), Marek Libert, Tomáš Karger, Hynek Dřízhal, Ludvík Král - David Cross (Newton), Luděk Čtvrtlík - Patrick Warburton (agent Tee), Bohuslav Kalva - Peter Graves (Peter Graves), Ladislava Něrgešová, Jiří Valšuba, Jaroslav Horák, Radka Malá, Roman Hájek, Terezie Blahová, Otto Rošetzký (titulky)

Spolupracovali: Barbora Wildová
Produkce: Milena Čapková
Překlad: Ivan Hanuš
Zvuk: Miloš Sommer, Roman Čapek
Dialogy a režie českého znění: Karolína Průšová
Vyrobily: ABZ - divize Bontonfilms 2002
Roko

Re: Muži v černém II / Men in Black II

Příspěvekod enemy of god » 14 kvě 2012 12:26

taky mohli (aspoň ty hlavní postavy) nadabovat ti stejní jako v jedničce,tam je dabing mnohem lepší
enemy of god

Re: Muži v černém II / Men in Black II

Příspěvekod Manche » 14 kvě 2012 14:17

enemy of god píše:taky mohli (aspoň ty hlavní postavy) nadabovat ti stejní jako v jedničce,tam je dabing mnohem lepší

Částečně souhlasím, Pavel Soukup se mi na Tommym moc nelíbil a Pavel Rímský je Tommyho dvorní dabér, oproti tomu u Willa se mi víc zamlouvá Bohdan Tůma z tohohle dabingu (Tomáš Juřička mi na něm nevadí, ale před ním preferuju Bohdana a Pavla Vondru).
Manche

Zpět na Filmy