Americký gangster / The American Gangster

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Americký gangster / The American Gangster

Příspěvek od DAN K. »

Uživatelský avatar
draky
Příspěvky: 313
Registrován: 30 bře 2008 21:26

Re: Americký gangstr

Příspěvek od draky »

DAN K. píše:rusell crowe - otakar brousek ml. - nemůžu si pomoct, ale jiří schwarz (ať je spolupráce s ním jakkoli obtížná) je na tohoto herce prostě nedostižný a otakar brousek ml. na to prostě nemá a originálu se ani nepřiblížil...
Teď nedávno jsem po dlouhé době znova koukala na Čistou duši, ve které jsem se kdysi vůbec nemohla s Brouskem smířit, právě proto, jak výborně na Crowea sednul Schwarz v Gladiátorovi. A s tím odstupem už mi Brousek najednou tak špatný nepřišel, ale čistě v téhle jedné jediné roli, která se od těch ostatních Croweových drsňáků poměrně dost liší. Ovšem v Americkém gangsterovi si ho vůbec neumím představit, tam je to úplně mimo... Kterej z našich oblíbenejch režisérů s výjimečným talentem pro obsazování to spáchal? :)
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Americký gangstr

Příspěvek od DAN K. »

Já to tady nechtel uvadet, protoze by uz to vypadalo, ze si schvalne vybiram ke kritice jen veci co delal tento clovek, tak to napisu takhle, byl to ten, co delal skvělý dabing Titanicu.
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Americký gangster / The American Gangster

Příspěvek od DavePave »

Neví někdo kdo v tomhle filmu daboval Commona? (Postava Turner Lucas)
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Americký gangster / The American Gangster

Příspěvek od jackb »

anderson píše:Na DVD su udajne dve verzie filmu. Kinoverzia a directors cut. Su obidve dabovane a tym padom teda su 2 dabingy ? Alebo tento dabing sedi na ktoru verziu ?
Tenhle dabing je ke kinoverzi, u directors cut byly přidané scény v angličtině
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Americký gangster / The American Gangster

Příspěvek od palg »

Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Americký gangster / The American Gangster

Příspěvek od Ištván87 »

DAN K. píše: jiří schwarz (ať je spolupráce s ním jakkoli obtížná)
S Jiřím Schwarzem se obtížně spolupracuje??? Japato???
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Eminem007
Příspěvky: 386
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Americký gangster / The American Gangster

Příspěvek od Eminem007 »

takže, rappeři vypadaj takhle: Common (Turner Lucas) - Marcel Vašinka
Filip Švarc tam dabuje ještě jednu postavu (Stevie Lucas) kterého hraje T.I. a RZA (Moses Jones) toho dabuje Daniel Tůma, Otakar Brousek mi přišel vcelku v pohodě ale předabovat by to určitě chtělo, jasně Jiří Schwarz by ho zvládnul na 100% ale třeba takový Martin Stránský by ho určitě zvládnul taky.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“