Bohové Egypta / Gods of Egypt

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Bohové Egypta / Gods of Egypt

Příspěvekod filip » 08 úno 2016 22:38

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Jakub Saic - Nikolaj Coster-Waldau (Horus), Petr Neskusil - Brenton Thwaites (Bek), Zdeněk Mahdal - Gerard Butler (Set), Tereza Bebarová - Elodie Yung (Hathor), Jana Stryková - Courtney Eaton (Zaya), Radek Hoppe - Chadwick Boseman (Thoth), Jiří Krejčí - Rufus Sewell (Urshu), Pavel Rímský - Geoffrey Rush (Re), Zbyšek Horák - Alexander England (Mnevis), Jan Szymik - Bryan Brown (Usír), Rudolf Kubík - Goran D. Kleut (Anubis), Adéla Kubačáková - Emma Booth (Nebthet) + Robyn Nevin (Sharifa), Klára Sochorová - Yaya Deng (Anat), Kristýna Skružná - Emily Wheaton (druhá služebná), Libor Terš - John Samaha (prodavač) + Tiriel Mora (boháč v podsvětí), Ivo Novák - Markus Hamilton (Generál), Zdeněk Maryška - Lindsay Farris (vypravěč - starý Bek), Kateřina Petrová - Rachael Blake (Eset) + Yaya Deng (Astarté), Jiří Ployhar - Bruce Spence (soudce) + Felix Williamson (šlechtic), Dana Pešková - Kenneth Ransom (Sfinga)

Překlad: Iveta Kristek Pavlovičová
Dialogy: Ivan Kotmel
Zvuk: Michal Vašica, David Pavlíček
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Režie: Jiří Balcárek
České znění ve studiu Pro-Time vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska v roce 2016
Premiéra v kinech: 25.2.2016
filip

Re: Bohové Egypta / Gods of Egypt

Příspěvekod elbrambo2812 » 09 úno 2016 00:43

Představoval jsem si to trochu jinak - Michal Dlouhý, ale vypadá to zatraceně dobře! Už se těším!
Jana Stryková, Tereza Bebarová, Radek Hoppe, Pavel Rímský - :-:
elbrambo2812

Příspěvekod Simca » 09 úno 2016 10:01

Tak co bychom čekali? Mahdal přeci bude také dabovat, že když to produkuje. Jiří Schwarz a samozřejmě Dlouhý by byli určitě lepší.
Simca

Příspěvekod DAN K. » 25 úno 2016 12:11

Dabing je velmi slušný, zejména bych pochválil velmi přesný synchron. Ale být tam místo trojice Z. Mahdal, J. Stryková a J. Krejčí trojice J. Schwarz, někdo mladší s princeznovským hlasem, a někdo starší dobrý na padouchy, tak to mohlo být úplně dokonalý. Vyráběli jsme loni několik ultra dementních filmů ze starověkého období s Odyssem nebo Herkulem a Jiří Schwarz svým dabingem tyhle filmy výrazně vylepšil. Točit tento žánr bez jeho účasti je škoda, měl by za to dostat nějakou speciální cenu:)... Jinak Jakub Saic je úplně přesný, namluvil to výborně. Michal Dlouhý mi vůbec nechyběl. Některé věty znějí dost hloupě, ale předpokládám, že to bude spíš chyba originálního filmu:)
DAN K.

Příspěvekod AGAMENON » 07 bře 2016 20:01

Rudolf Kubík - Goran D. Kleut (Anúbis)
Zdeněk Maryška - Lindsay Farris (vypravěč - starý Bek)
Zbyšek Horák - sutechův býčí generál, možná je to Mnevis
Libor Terš - boháč v podsvětí, možná ho hraje Tiriel Mora
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
AGAMENON

Příspěvekod Jirka007 » 04 črc 2016 12:50

tak pravě jsem se dodival a musim řict že jsem spokojeny

Klady:
Jakub Saic - na toho jsem zvykly hlavně proto že všechny filmy ktere jsem s nim viděl ho daboval Saic, Hry o truny nesleduji takže mi nevadi že Michal Dlouhý zde nebyl a Saic je na něm dle meho nejlepši

Tereza Bebarová - tu snad neni nutno vychvalovat roli zvladla dobře a na roli mi padla

Petr Neskusil, Jana Stryková i Radek Hoppe byli dobři

Pavel Rímský - ten je s hercem spjaty takže neni co řešit

k neutralnimu spojeni patři pan Mahdal protože jsem zvykly na pana Hlavicu, ktery by roli zvladl dobře

Zapory:
žadne jsem neshledal
Jirka007

Příspěvekod J.Ferianec » 30 říj 2016 23:34

Zbyšek Horák + (titulky)
J.Ferianec

Zpět na Filmy