Dáma v dodávce / The Lady in the Van

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9288
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Dáma v dodávce / The Lady in the Van

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: DVD/VOD

V českém znění: Antonín Navrátil - Alex Jennings (Alan Bennett), Hana Talpová - Maggie Smith (slečna Shepherdová), Petra Tišnovská - Deborah Findlay (Pauline), Radka Stupková - Pandora Colin (Fiona Perryová), Bohuslav Kalva - Jim Broadbent (Underwood), Pavel Šrom - Roger Allam (Rufus), Irena Hrubá - Cecilia Noble (slečna Briscoeová), Radka Malá - Gwen Taylor (Mam), Zuzana Schulzová - Frances de la Tour (paní Williamsová), Milan Slepička, Ladislav Cigánek, Marek Libert, Jolana Smyčková, Otto Rošetzký, Matěj Převrátil, Mikuláš Převrátil, Ladislav Novák

Překlad: Jakub Racek
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Filip Mošner
Dialogy a režie: Ladislav K.J. Novák
Pro Sony Pictures vyrobila LS Productions - 2016
Naposledy upravil(a) filip dne 01 kvě 2020 09:49, celkem upraveno 17 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9288
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Dáma v dodávce / The Lady in the Van

Příspěvek od filip »

Mrzí mě, že na Maggie Smith nevyšla Jana Drbohlavová, rád bych ji ještě někdy slyšel. Moc se mi nelíbí volba paní Tišnovské na 70-ti letou herečku (pokud to není nějaká chyba v dub card).
EDIT: Omlouvám se tvůrcům, paní Drbohlavová už asi tři roky dabovat nemůže, je v domově důchodců a prý do studií už nedojde kvůli zdravotním problémům.
Naposledy upravil(a) filip dne 17 pro 2017 10:23, celkem upraveno 6 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7003
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Dáma v dodávce / The Lady in the Van

Příspěvek od Michaela2 »

a Z.Schulzová stejná nádhera jako Petra :shock: se nedivím, že dneska čtyřicítky dělá Taberyová, když "40 leté" dabérky dělají důchodky ...
cenda
Příspěvky: 740
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Dáma v dodávce / The Lady in the Van

Příspěvek od cenda »

Tedy nic proti paní Talpové, mám ji jako dabérku velmi rád a určitě svou práci i tady odvedla perfektně jako vždycky, ale začíná mě poměrně vadit, že když už se objeví nějaká starší, slavnější herečka v hlavní roli a nejde na ni nasadit nikdo z mladších, obsadí se automaticky paní Talpová nebo Syslová. Jako kdyby, když už se studio uvolí pracovat se starší dabérkou existovaly jenom dvě. To, pokud se paní Drbohlavová už dabingu věnovat nechce, neměla čas ani paní Vránová? Když si její obsazení může dovolit i Nova?
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Dáma v dodávce / The Lady in the Van

Příspěvek od Joe Black »

Hana Talpová už Maggie několikrát dabovala a hodí se k ní, určitě by se mi víc líbila Jana Drbohlavová, ale jsem spokojen i takto. Ta P. Tišnovská a Z. Schulzová jsou tam zvláštní, ale třeba to nakonec nebude tak zlé... ;)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“