Lovec: Zimní válka / The Huntsman: Winter's War

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9148
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Lovec: Zimní válka / The Huntsman: Winter's War

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Související: Sněhurka a lovec

DABING: Kino

V českém znění: Jan Maxián - Chris Hemsworth (Lovec / Erik), Barbora Šedivá - Jessica Chastain (Sára), Ivana Andrlová - Charlize Theron (Ravenna), Jolana Smyčková - Emily Blunt (Freya), Jiří Valšuba - Rob Brydon (Gryff), Petra Jindrová - Sheridan Smith (paní Bromwynová), Libor Terš - Nick Frost (Nion), Jan Vlasák - Liam Neeson (Vypravěč), Jan ŠkvorSope Dirisu (Tull), Petra TišnovskáAlexandra Roach (Doreena), Tomáš Borůvka - Sam Hazeldine (Leifr), Petr Gelnar - Sam Claflin (William), Tomáš Gibiš - Fred Tatasciore (Zrcadlo + titulky), Michal Holán - Colin Morgan (vévoda z Blackwoodu), Bohdan Tůma - Ralph Ineson (hospodský), Mikuláš Převrátil - Nana Agyeman-Bediako (mladý Tull), Alžběta Volhejnová - Niamh Walter (mladá Sára), Ladislav Novák - Robert Wilfort (šlechtic v lese), Martina Bucková, Tomáš Hospodský, Petr Hrach, Martin Svejštil

Překlad: Helena Šváchová
Dialogy: Jakub Racek
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Filip Mošner, Roman Čadek
Mix: Deluxe Media
Režie: Ladislav K.J. Novák
Pro Universal Pictures vyrobila LS Productions - 2016
Naposledy upravil(a) filip dne 27 dub 2020 08:04, celkem upraveno 16 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Eminem007
Příspěvky: 383
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Lovec: Zimní válka / The Huntsman: Winter's War

Příspěvek od Eminem007 »

tak tohle vypadá super, jsem rád za první tři jména :-: :-: :-:
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2581
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Lovec: Zimní válka / The Huntsman: Winter's War

Příspěvek od Pan X »

Včera jsem na tom byl v kině, jedním slovem jsem nadšený, skvělé výkony. Abych to rozebral, Jan Maxián parádní :-: (já zbožňuji spojení Hemsworth-Maxián), Barborka Šedivá (konečně jsem si jí mohl vychutnat, byla úžasná!!!), Jolanka Smyčková a Ivča Andrlová (naprosto parádní výkony :-: :-: :-: ). Film a dabing jsem si náramně vychutnal pro mě naprosto!!! skvělé :-: Davám 10/10. Pan Novák zase ukázal jaký je výborný!!! režisér, všem dabérům a tvůrcům děkuji za nádherný zažitek :-:
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Lovec: Zimní válka / The Huntsman: Winter's War

Příspěvek od Joe Black »

Dnes jsem byl v kině a ve srovnání se Sněhurkou a lovcem se mi tenhle Lovec líbil mnohem víc. Příběhem postavami a tak celkově. Ivana Andrlová byla na Ravenně skvělá už v jedničce, teď to jen potvrdila. Za mě ale celému filmu i dabingu vévodila Jolana Smyčková :-: Jak skvěle dokázala odlišit naštvané tóny i milou ledovou královnu. Jan Maxián s Barborou šedivou pak hlavní role doplnili. No a komické dva páry trpaslíků a trpaslic byly taky super. :)
Uživatelský avatar
DJRoccoiNc
Příspěvky: 276
Registrován: 06 kvě 2014 23:58
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lovec: Zimní válka / The Huntsman: Winter's War

Příspěvek od DJRoccoiNc »

Film stojí za starú bačkoru, ale dabing mi príde celkom fajn. Najlepší výkon podala rozhodne Jolana Smyčková, ostatní ma ničím neprekvapili, ale ani nič nepokazili. Taktiež sa mi páčilo zachované obsadenie Jana Maxiána. Jeho podanie bolo dokonca lepšie, než výkon samotného Hemswortha. Ale čo sa týka prekladu, ten škrípal. Miestami mi prišiel až vymyslený.
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Lovec: Zimní válka / The Huntsman: Winter's War

Příspěvek od Jirka007 »

no pravě jsem se dodival a jsem vice meně spokojeny

těši mě že vyšel Jan Maxián pasuje ke Chrisovi dle mě nejlepe, pak je tu skvěla Jolana Smyčková ktera patři po Maxiánovi to nejlepši v tomto dabingu.

Barbora Šedivá - no tady by byla skvěla bezesporu Jitka Ježková, ktera by se do role hodila uplně idealně, je škoda že ji neobsadili ale Barbora Šedivá nebyla špatna jen prostě Jitka Ježková je do takych roli nejlepší co se mě tyče.

pak tu je vyborna Ivana Andrlová, ktera je přímo skvěla na zuhle postavu jinak v žadnem filmu si ji nedokažu představit tam je pro mě Laurinová, ale na tuhle postavu je Ivana Andrlová perfektní

co se tyče menšich roli tam mi vadil Petr Gelnar, počítal sem že obsadi Petra Lněničku z Hunger Games kde se herec předevšim zviditelnil.

dabing hodnotim jako dobry.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“