Matrix Revolutions / The Matrix Revolutions

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Matrix Revolutions / The Matrix Revolutions

Příspěvekod Roko » 23 črc 2009 07:08

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související filmy: Matrix, Matrix Reloaded

DABING: ( VHS, DVD, Blu-ray, TV, UHD )
V českém znění: Vladimír Dlouhý - Keanu Reeves (Neo), Petr Oliva - Laurence Fishburne (Morpheus), Veronika Gajerová - Carrie-Anne Moss (Trinity), Pavel Šrom - Hugo Weaving (Agent Smith), Dana Černá - Jada Pinkett Smith (Niobe), Jaroslava Obermaierová - Mary Alice (vědma), Pavel Vondra - Harold Perrineau (Link), Simona Postlerová - Monica Bellucci (Persefona), Pavel Soukup - Harry Lennix (Lock), Jiří Schwarz - Lambert Wilson (Merovingian), Eva Spoustová - Essie Davis (Maggie), Bohdan Tůma - Collin Chou (Seraf), Jan Vondráček, Jiří Plachý, Ludvík Král, Jiří Valšuba, Luděk Čtvrtlík, Libor Terš - Nathaniel Lees (Mifune), Zbyšek Pantůček, Radovan Vaculík, Ivo Novák, Vladimír Kudla, Jiří Zavřel - Anthony Zerbe (radni Hamann), Libuše Švormová, Tereza Chudobová, Tereza Bebarová, Jitka Moučková, Irena Hrubá, Patricie Soukupová a další

Překlad: Nikola Bruder
Produkce: Jiří Beránek
Zvuk: Miloš Zajdl
Dialogy a režie: Jitka Tošilová
Vyrobila: AVF Studio Zero pro Warner Home Video 2004
Roko
Admin

Re: Matrix Revolutions / The Matrix Revolutions

Příspěvekod LuisaRayn » 23 lis 2012 20:13

Bohdan Tůma nedaboval radního, ale Serapha (Collin Chou) a Eva Spoustová Maggie (Essie Davis) ne Zee. V titulcích to řekli, když tam byla jiná jména, ale jsem si jistá, kde byli obsazeni. Radního, řekla bych, daboval pan Zavřel, stejně jako v předchozích dílech.Tak prosím o opravu ;)
A ještě Libor Terš daboval kapitána Mifuna (Nathaniel Lees)

Jinak, Vladimír Dlouhý se mi tu dost líbil
"Jestli chcete, abych vám uspořádal večírek, a já vám ho uspořádám, ať chcete, nebo ne ...." (Králík, Medvídek Pú, Stanislav Fišer)
LuisaRayn

Příspěvekod Laik » 28 pro 2015 22:26

Radního Hamanna v podání Anthonyho Zerba opravdu dabuje Jiří Zavřel. Bylo by už na čase upravit topic podle předchozího, tři roky starého, příspěvku.
Laik

Příspěvekod Ištván87 » 07 říj 2018 20:28

Prosím vás, nevíte někdo, kdo tu dabuje postavu Banea (Ian Bliss)? Ten člověk totiž předvedl naprosto geniální napodobení dikce Pavla Šroma. Člověk ani nepotřebuje vidět začátek nebo předchozí díl a dojde mu, že je ta postava "posedlá" Agentem Smithem. Fakticky skvělá práce.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod therak » 07 říj 2018 21:32

Ištván87 píše:Prosím vás, nevíte někdo, kdo tu dabuje postavu Banea (Ian Bliss)?

Měl by to být David Suchařípa. Sice není ve výčtu, ale když jsem se díval na tento film znovu po Hobitovi, tak mně naskočil Thorin. :D
therak

Zpět na Filmy