Legenda o Tarzanovi / Legend of Tarzan

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9390
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Legenda o Tarzanovi / Legend of Tarzan

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: DVD

V českém znění: Ondřej Gregor Brzobohatý - Alexander Skarsgård (John Clayton / Tarzan), Pavel Rímský - Samuel L. Jackson (George Washington Williams), Vladislav Beneš - Christoph Waltz (Leon Rom), Jolana Smyčková - Margot Robbie (Jane Claytonová), Karel Richter - Jim Broadbent (předseda vlády), Daniel Krejčík - Sidney Ralitsoele (Wasimbu), Marianna Franclová, Petr Gelnar, Vladimír Kudla, Martin Hruška, Miloš Vávra, Zdeněk Mahdal, Jan Szymik, Lucie Svobodová, Sylvie Matičková

Překlad: Milan Stejskal
Dialogy: Nataša Čermínová
Zvuk: Michal Vašica
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Režie: Lucie Petra Svobodová
Pro Warner Bros. vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time - 2016
Naposledy upravil(a) filip dne 05 kvě 2020 19:35, celkem upraveno 7 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
elbrambo2812

Re: Legenda o Tarzanovi / Legend of Tarzan

Příspěvek od elbrambo2812 »

Jsem zvědav, jaké to bude. V kině na filmu jsem byl a přál jsem si, aby vyšel Filda Jančík, ale třeba mě Gregor překvapí. Beneš a Waltz nevim, nevim. Richter se mi v Irské odplatě celkem líbil. Smyčková s Rímským OK.
Film by měl být na Blu-ray od listopadu. Jak to mám vydržet?! Těšim se! Bylo to fajn, tak snad daboš nic nezkazí, ale vidím, že nejspíš ne...
Naposledy upravil(a) elbrambo2812 dne 09 říj 2016 18:21, celkem upraveno 1 x.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7642
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Legenda o Tarzanovi / Legend of Tarzan

Příspěvek od Sen »

Opravdu se postava Jima Broadbenta jmenuje, jak uvedeno výše :-?? Nejde spíše o předsedu vlády?
Odpovědět

Zpět na „Filmy“