Jason Bourne

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9278
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Jason Bourne

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Související: Agent bez minulosti, Bournův mýtus, Bourneovo ultimátum, Bourneův odkaz

DABING: DVD

V českém znění: Filip Jančík - Matt Damon (Jason Bourne), Pavel Rímský - Tommy Lee Jones (Robert Dewey), Kateřina Peřinová - Alicia Vikander (Heather Leeová), Jitka Moučková - Julia Stiles (Nicky Parsonsová), David Novotný - Vincent Cassel (Asset), Petr Burian - Riz Ahmed (Aaron Kalloor), Viktor Dvořák - Ato Essandoh (Craig Jeffers), Ivo Novák - Scott Shepherd (ředitel NI Edwin Russell), Jaroslav Horák - Bill Camp (Malcolm Smith), Bohdan Tůma - Stephen Kunken (Baumen), Jiří Plachý - Albert Finney (Hirsch), Ivo Hrbáč - Vinzenz Kiefer (Christian Dassault), Vojtěch Hájek, Svatopluk Schuller, Zdeněk Mahdal, Milada Vaňkátová, Jitka Jirsová, Miroslava Součková, Petr Neskusil

Překlad: Stanislav Jelínek
Zvuk: Michal Vašica
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Dialogy a režie: Luděk Koutný
Pro Universal Pictures vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time - 2016
Naposledy upravil(a) filip dne 05 kvě 2020 19:39, celkem upraveno 4 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Rajesh
Příspěvky: 140
Registrován: 31 pro 2014 15:53

Re: Jason Bourne

Příspěvek od Rajesh »

Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Jason Bourne

Příspěvek od Ištván87 »

Filip Jančík, Jitka Moučková - tj. obsazení z dabingu druhého dílu, tedy toho nejlépe nadabovaného dílu. Do toho třeba David Novotný u Vincenta Cassela nebo Jiří Plachý ve vzpomínkových scénách Alberta Finneyho - no, tak na tenhle dabing se kouknu s chutí. :-:
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
cotmil006
Příspěvky: 165
Registrován: 25 led 2015 11:42
Bydliště: Praha

Re: Jason Bourne

Příspěvek od cotmil006 »

Nevíte kdo daboval Vinzenza Kiefera? Děkuji
mrx.friend
Příspěvky: 196
Registrován: 03 čer 2010 16:49

Re: Jason Bourne

Příspěvek od mrx.friend »

cotmil006 píše:Nevíte kdo daboval Vinzenza Kiefera? Děkuji
Na Libora Boučka to nevypadá :D
Uživatelský avatar
cotmil006
Příspěvky: 165
Registrován: 25 led 2015 11:42
Bydliště: Praha

Re: Jason Bourne

Příspěvek od cotmil006 »

Libor Bouček se na Vinzenza hodí nejlépe
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Jason Bourne

Příspěvek od Jirka007 »

tak dodíval jsem se a musím říct že s dabingem jsem byl spokojený

především jsem rád že zachovali obsazeni předešlych dílu resp. Filipa Jančíka a Jitku Moučkovu a ještě Jiřího Plachého, co se týče nových rolí tam mě samozřejmě potěšil Pavel Rímský a ještě Kateřina Velebová, kdo mi přišel skvělý to byl David Novotný, který byl opravdu dobrý.
Sheldon
Příspěvky: 2
Registrován: 04 úno 2017 20:50

Re: Jason Bourne

Příspěvek od Sheldon »

Jsem na jednu stranu rád za zachování Filipa Jančíka, ale jinak tedy nesdílím názor na kvalitu dabingu, natož strašného mixu zvuku. Film jsem si koupil na originálním DVD a byl jsem tedy poněkud v šoku. Film jsem viděl v originále v kině. Ale ten dabing je strašný. Alicia Vikander má strašný hlas a když místo Lengly říká Langly, tak by mě vzal čert. Navíc nějaký dement na začátku křičí do soundtracku Bontonfilm uvádí Jason Bourne. To jako neumím číst? Nebo pak znovu huláká Rejkjavík, Island. Tohle je zoufalost a zhovadilost. Mám všechny filmy na originálce a občas si je pustím i v dabingu, ale tenhle mi vyrazil dech.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“