Kolonie / Colonia

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, Sen, bloom

Kolonie / Colonia

Příspěvekod James55 » 22 zář 2016 20:00

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Anežka Pohorská - Emma Watson (Lena), Martin Písařík - Daniel Brühl (Daniel), Pavel Šrom - Michael Nyqvist (Paul Schäfer), Jana Postlerová - Richenda Carey (Gisela), Anna Brousková - Vicky Krieps (Ursel), Jitka Jirsová - Jeanne Werner (Doro), Svatopluk Schuller - Nicolás Barsoff (Jorge), Marek Libert - Julian Ovenden (Roman, Libor Terš - Gilles Soeder (Kurt), Tomáš Juřička - Steve Karier (Bernd), Bohuslav Kalva - Stefan Merki (Rudi), Ivo Novák - Johannes Allmayer (Dieter), Kristýna Skružná - Lauren Jane Pringle (Lauren), Irena Hrubá - Lucila Gandolfo (doktorka), Bohdan Tůma, Milada Vaňkátová

Překlad: Zuzana Pelíšková
Dialogy: Monika Macků
Zvuk: Michal Vašica
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Režie: Martin Těšitel
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time 2016
James55

Re: Kolonie / Colonia

Příspěvekod Jirka007 » 22 zář 2016 20:20

tak Anežka je velke plus a to same Martin Pisařík, jen u Michaela Nyqvista bych radši slyšel Jana Šťastného ale jinak je dobře že je tu Anežka a Martin Písařík, no a Nyqvista nakonec uvidim, ale Jan Šťastný by tu byl dobry ale rozhodně je to dobre obsazeni
Jirka007

Příspěvekod byvojik » 23 zář 2016 10:22

Jsem strašně rád za Anežku :-: a dodržení Martina Písaříka taky potěšilo ;) škoda jen toho Nyqvista...
byvojik

Příspěvekod Pan X » 23 zář 2016 18:31

Paráda :-:
Marvel: >> Strážci Galaxie Vol. 2 <<
DC: >> Wonder Woman (2017) <<
FILMY: >> Kriminál | Titanic (1997) <<
SERIÁLY: >> Desáté království | Simpsonovi <<
Pan X

Příspěvekod brecht » 06 říj 2016 21:52

Ženské oblíbenkyně: Anna Theimerová, Petra Hanžlíková, Vlasta Žehrová, Jana Páleníčková, Rozita Erbanová, Simona Postlerová
Mužští oblíbenci: Libor Hruška, Ivo Hrbáč, Braňo Holiček, Jaromír Meduna, Petr Lněnička, Pavel Vondra, Jan Šťastný,Pavel Rímský
brecht

Příspěvekod Jirka007 » 30 říj 2016 13:17

tak viděno a Anežka Pohorská byla samozřejmě na Emmu dobra jsem rad že vyšla, stejně na mě pusobil i Martin Písařík, ktery byl taky dobry, kdo mi v dabingu vadil byl Pavel Šrom tam měli obsadit dle mě Jana Šťastneho

ale pravě diky Anežce Pohorské to byl skvěly dabing takže jsem rad že Anežka Pohorská vyšla, takže děkuji za zdařily dabing
Jirka007

Zpět na Filmy