Americká reportérka / Whiskey Tango Foxtrot

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, Sen, bloom

Americká reportérka / Whiskey Tango Foxtrot

Příspěvekod TmavyCyklista » 28 lis 2016 15:34

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Dana Černá - Tina Fey (Kim Bakerová), Martin Sobotka - Martin Freeman (Iain MacKelpie), Martina Kechnerová - Margot Robbie (Tanya Vanderpoelová), Petr Gelnar - Christopher Abbott (Fahim Ahmadzai), titulky, Marek Libert - Josh Charles (Chris), Petr Neskusil - Nicholas Braun (Velký Brian), Pavel Vondra - Stephen Peacocke (Nic), Vladislav Beneš - Billy Bob Thornton (plukovník Hollanek), Filip Švarc - Sterling K. Brown (seržant Hurd), Oldřich Hajlich - Evan Jonigkeit (svobodník Coughlin), René Slováčková - Sheila Vand (Shakira Kharová), Pavel Soukup - Alfred Molina (Ali Massoud Sadiq), Radek Hoppe, Vojtěch Hájek, Jakub Saic, Libor Terš, Jan Škvor, Vladimír Kudla, Robin Pařík, Kateřina Peřinová, Zuzana Slavíková, Ondřej Balcar a další

Překlad: Jana Děžínská
Zvuk: Jaroslav Novák
Produkce: Petr Smyczek
Dialogy a režie: Michal Pavlík

Pro HBO vyrobila společnost SDI Media v roce 2016.
TmavyCyklista

Re: Americká reportérka / Whiskey Tango Foxtrot

Příspěvekod richardda » 28 lis 2016 18:33

Dabing jsem zatim neslysel, ale fandove serialu STUDIO 30ROCK budou asi zírat. Obzvlast kdyz vidim, ze Zuzana Slavikova v obsazeni taky figuruje. :shock:
NOVA, jedině ona.
richardda

Příspěvekod Jirka007 » 28 lis 2016 19:21

no ja jsem se pravě dodival a s dabingem jsem spokojeny

Dana Černá byla dle mě skvěla, stejně tak se mi libila i Martina Kechnerová, co se tyče mužskych roli tam mě samozřejmě nejvic potěšil Vladislav Beneš, libil se mi i Martin Sobotka, kdo na mě pusobil tak nějak zvlaštně byl Pavel Soukup tam bych radši viděl Jiřiho Pragera, ale neni to nic co by se nedalo poslouchat.
Jirka007

Příspěvekod Stanley Roe » 28 lis 2016 20:13

Rád bych s místními dobrodinci založil dobročinné konto, na jehož účet by se vybíraly peníze, jenž by následně posloužily k zaplacení doučovacího kurzu z pravopisu českého. Já se sice nedávno zařeknul, že jeho "(ne)pravopisné" výplody nebudu číst, ale tak nějak mi padlo do oka "co se tyče" a to je fakt mazec. :D Ani malinko se Jirko nestydíš, co si tu schopen splodit za pravopisné a stylistické bludy? Proč jednou háčky a čárky použiješ a v následující větě to zasklíš? Chci znát tvou upřímnou odpověď, proč se tu takto vyjadřuješ? :o

Edit: Aha, takže posléze si nemůžeš ten pravopis zkontrolovat. Chápu, zřejmě se považuješ za konceptuálního umělce, jehož prvotní vyjádření bez jakékoliv kontroly má tu nejvíce vypovídající hodnotu a jeho pozdější úprava, byť by se týkala jen pravopisu, by vše znehodnotila. Tvůj kantor či kantorka z Češtiny už se zřejmě oběsili, jestli to četli. :D
dabingforum.cz alias městečko Pines

Styděl bych se, kdybych tu byl moderátor .. upozorňoval druhé, že by si měli něco do svých témat doplňovat a přitom na svoje vlastní témata úplně kašlat. To je ubohost.. nemyslíte?
Stanley Roe

Příspěvekod Jirka007 » 28 lis 2016 20:22

nestydím se za to, vyjadřuju názor na dabing a přitom se soustředím na hodnocení dabingu a ne na pravopis, jinak ho samozřejmě používam.
Jirka007

Příspěvekod TmavyCyklista » 28 lis 2016 22:31

richardda píše:Dabing jsem zatim neslysel, ale fandove serialu STUDIO 30ROCK budou asi zírat. Obzvlast kdyz vidim, ze Zuzana Slavikova v obsazeni taky figuruje. :shock:

Neznám ani herečku, ani ten seriál. Ale viděl jsem tenhle film a můžu s klidem říct, že jsem rád, že ji Zuzana Slavíková nedabovala, strašně by ji ostaršovala.
TmavyCyklista

Příspěvekod richardda » 28 lis 2016 23:03

Tak ten serial (jinak teda fanouskum Tiny doporucuju) zjevne neznal ani reziser ceske verze. :D Kazdopadne - i kdyz se mi dabing serialu libi - i Zuzana Slavikova i Dana Cerna maji do originalu na mile daleko. Tohle bych ja osobne obsadil Miriam Chytilovou, ta by byla presna.
NOVA, jedině ona.
richardda

Zpět na Filmy