Je prostě báječná / She's Funny That Way

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Je prostě báječná / She's Funny That Way

Příspěvekod Jirka007 » 09 pro 2016 22:53

Obrázek
Info: ČSFD I IMDB I FDB

1. DABING [DVD]
V Českém znění: Petr Burian - Owen Wilson (Arnold Albertson) + Quentin Tarantino (sám sebe), Kristina Jelínková - Imogen Poots (Isabella "Izzy" Pattersonová) , Renata Volfová - Kathryn Hahn (Delta Simmonsová) + Illeana Douglas (Judy), Jakub Saic - Rhys Ifans (Seth Gilbert) + Michael Shannon (polisita), Pavel Vondra - Will Forte (Joshua Fleet) + Austin Pendleton (soudce Pendergast), Kateřina Březinová - Jennifer Aniston (Jane Claremontová) + Jennifer Esposito (Margie) + Lucy Punch (Kandi) + Cybill Shepherd (Nettie Finkelsteinová), Veronika Veselá - Debi Mazar (Vickie), Milan Slepička - Richard Lewis (Al Finkelstein)

Vyrobila společnost Bontonfilm v roce 2015

2. DABING [Nova]
V Českém znění: Bohdan Tůma - Owen Wilson (Arnold Albertson), Terezie Taberyová - Imogen Poots (Isabella "Izzy" Pattersonová) , Martina Šťastná - Kathryn Hahn (Delta Simmonsová), Jan Szymik - Rhys Ifans (Seth Gilbert), Ondřej Kavan - Will Forte (Joshua Fleet), Miriam Chytilová - Jennifer Aniston (Jane Claremontová), Bohuslav Kalva - Austin Pendleton (soudce Pendergast), Dana Černá - Debi Mazar (Vickie) + Jennifer Esposito (Margie), Jolana Smyčková - Ahna O'Reilly (Elizabeth) + Ren Croney (Frankie) + Lucy Punch (Kandi), Zdeněk Mahdal - Quentin Tarantino (sám sebe), Irena Hrubá - Illeana Douglas (Judy), Dagmar Čárová - Cybill Shepherd (Nettie Finkelsteinová), Václav Rašilov - Richard Lewis (Al Finkelstein), Gustav Bubník - Michael Shannon (policista) a další.

Překlad: Michaela Křížová
Zvuk: Michal Zavěrka
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Dialogy a režie: Gustav Bubník
Ve studiu Audiotech, vyrobila Cet 21 s.r.o. v roce 2016
Jirka007

Re: Je prostě báječná / She's Funny That Way

Příspěvekod Jirka007 » 09 pro 2016 22:56

no tak viděl jsem verzi Novy a už ted muzu v klidu říct že je lepší než DVD, stačí mi to říct z pohledu kde vidim spojení, které bych nerád slyšel.

ve verzi od Novy mě potěšil Bohdan Tůma, i Terezie Taberyová byla skvělá, pak samozřejmě nesmím zapomenout na Miriam Chytilovou kde není co vytknout, neměl sem problém ani s Ondřejem Kavanem a Martinou Šťastnou nebo s Janem Szymikem a celkem mě překvapil že se tu objevil i Zdeněk Mahdal, zbytek roli také ušel.

kdyby někdo věděl zbytek daberu na Nově at napíše.
Jirka007

Příspěvekod Mark LS » 10 pro 2016 00:13

Jirka007 píše:
Zuzana Slavíková - Illeana Douglas (Judy)

Illeanu dabuje skvěle padnoucí Irena Hrubá a ne Slavíková, moc nechápu jak si tyhle 2 můžeš splést :shock: a úplně ti u Novy chybí Dagmar Čárová, která dabovala svou Cybill Shepherd. :-:
Mark LS

Příspěvekod Jirka007 » 10 pro 2016 00:31

díky, za upozornění projel jsem to ještě jednou a maš pravdu, s některyma si pořad pletu, ještě jednou díky, od toho tu jsme abychom napravovali případné chyby :D
Jirka007

Příspěvekod Mark LS » 10 pro 2016 00:37

Jirka007 píše:
Dagmar Čarová - Cybill Shepherd (Nettie Finkelsteinová)

A ta skvělá dabérka se samozřejmě jmenuje Dagmar Čárová a ne Čarová, hold ty čárky aspoň někdy použít musíš a ne je skoro všude z neznámých důvodů ignorovat. :D :D :D
Mark LS

Příspěvekod Jirka007 » 10 pro 2016 00:41

zrovna jsem v době upravoval tu málou chybku, ale tvůj komentař byl dřív.
Jirka007

Příspěvekod ocypuc » 11 pro 2016 02:28

Novácká verze je stoprocentně lepší. Už jen díky obsazení Bohdana Tůmy a Miriam Chytilové.
Oblíbené dabérky: Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Viktorie Taberyová
Oblíbení dabéři: Pavel Tesař, Martin Stránský, Dalimil Klapka
ocypuc

Příspěvekod jackb » 11 pro 2016 17:00

Když to dávali tak jsem zahlédl až konec, ale ještě si pamatuju: Václav Rašilov - Richard Lewis (Al Finkelstein), Gustav Bubník - Michael Shannon (policista)
jackb

Zpět na Filmy