Je prostě báječná / She's Funny That Way

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Je prostě báječná / She's Funny That Way

Příspěvek od Jirka007 »

Obrázek
Info: ČSFD I IMDB I FDB

1. DABING [DVD, JOJ Cinema]
V Českém znění: Petr Burian - Owen Wilson (Arnold Albertson) + Quentin Tarantino (sám sebe), Kristina Jelínková - Imogen Poots (Isabella "Izzy" Pattersonová) , Renata Volfová - Kathryn Hahn (Delta Simmonsová) + Illeana Douglas (Judy), Jakub Saic - Rhys Ifans (Seth Gilbert) + Michael Shannon (polisita), Pavel Vondra - Will Forte (Joshua Fleet) + Austin Pendleton (soudce Pendergast), Kateřina Březinová - Jennifer Aniston (Jane Claremontová) + Jennifer Esposito (Margie) + Lucy Punch (Kandi) + Cybill Shepherd (Nettie Finkelsteinová), Veronika Veselá - Debi Mazar (Vickie), Milan Slepička - Richard Lewis (Al Finkelstein)

Vyrobila společnost Bontonfilm v roce 2015

2. DABING [Nova]
V Českém znění: Bohdan Tůma - Owen Wilson (Arnold Albertson), Terezie Taberyová - Imogen Poots (Isabella "Izzy" Pattersonová) , Martina Šťastná - Kathryn Hahn (Delta Simmonsová), Jan Szymik - Rhys Ifans (Seth Gilbert), Ondřej Kavan - Will Forte (Joshua Fleet), Miriam Chytilová - Jennifer Aniston (Jane Claremontová), Bohuslav Kalva - Austin Pendleton (soudce Pendergast), Dana Černá - Debi Mazar (Vickie) + Jennifer Esposito (Margie), Jolana Smyčková - Ahna O'Reilly (Elizabeth) + Ren Croney (Frankie) + Lucy Punch (Kandi), Zdeněk Mahdal - Quentin Tarantino (sám sebe), Irena Hrubá - Illeana Douglas (Judy), Dagmar Čárová - Cybill Shepherd (Nettie Finkelsteinová), Václav Rašilov - Richard Lewis (Al Finkelstein), Gustav Bubník - Michael Shannon (policista) a další.

Překlad: Michaela Křížová
Zvuk: Michal Zavěrka
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Dialogy a režie: Gustav Bubník
Ve studiu Audiotech, vyrobila Cet 21 s.r.o. v roce 2016
Naposledy upravil(a) Jirka007 dne 07 dub 2018 17:46, celkem upraveno 10 x.
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Je prostě báječná / She's Funny That Way

Příspěvek od Jirka007 »

no tak viděl jsem verzi Novy a už ted muzu v klidu říct že je lepší než DVD, stačí mi to říct z pohledu kde vidim spojení, které bych nerád slyšel.

ve verzi od Novy mě potěšil Bohdan Tůma, i Terezie Taberyová byla skvělá, pak samozřejmě nesmím zapomenout na Miriam Chytilovou kde není co vytknout, neměl sem problém ani s Ondřejem Kavanem a Martinou Šťastnou nebo s Janem Szymikem a celkem mě překvapil že se tu objevil i Zdeněk Mahdal, zbytek roli také ušel.

kdyby někdo věděl zbytek daberu na Nově at napíše.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Je prostě báječná / She's Funny That Way

Příspěvek od ocypuc »

Novácká verze je stoprocentně lepší. Už jen díky obsazení Bohdana Tůmy a Miriam Chytilové.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Je prostě báječná / She's Funny That Way

Příspěvek od jackb »

Když to dávali tak jsem zahlédl až konec, ale ještě si pamatuju: Václav Rašilov - Richard Lewis (Al Finkelstein), Gustav Bubník - Michael Shannon (policista)
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4470
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Je prostě báječná / She's Funny That Way

Příspěvek od palg »

DVD dabing také na JOJ Cinema.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“