A teď něco úplně jiného / And now for something...

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

A teď něco úplně jiného / And now for something...

Příspěvekod oik » 04 led 2017 12:37

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Bohdan Tůma - John Cleese (více rolí), Terry Jones (moderátor), Graham Chapman (muž na ulici), Tomáš Juřička - Terry Jones (více rolí), John Cleese (hlasatel), Pavel Vondra - Michael Palin (více rolí), Ladislav Cigánek - Graham Chapman (více rolí) a další

Vyrobilo: studio Bär, 2016
oik

Re: A teď něco úplně jiného / And now for something...

Příspěvekod oik » 04 led 2017 12:43

Příšerná záležitost. Tedy co do obsazení, překlad nemohu posoudit, neviděl jsem to celé. Ale třeba u Písně dřevorubce není žádný. Dokonce u scény s nejvtipnějším vtipem vojáci jenom běhají po lese a místo čtení "německého" vtipu je ticho, slyšet jsou jen ruchy v pozadí!
Tvůrci se tradičně neuvedli. Na začátku filmu mluví Juřička Cleese (skeč Jak nebýt vidět) a po úvodních titulcích mluví Tůma Jonese, a v následujícím skeči v trafice se prohodí a pak pravděpodobně mluví až do konce filmu Juřička Jonese a Tůma Cleese. Ale jestli si někdo další během filmu role rovněž neprohazuje, nevím.
Na běžné dabéry studia Bär nemám moc uši, takže další role (moc jich nebude) jsem nerozpoznal. Snad jen, že Graham Chapman by mohl být Ladislav Cigánek. Idleova dabéra nepoznám, jestli v tom mluví i Gilliam, to nevím, ženské dabérky jsou v tom určitě dvě (Connii Booth i Carol Cleveland mluví každou jiný hlas, ale těžko říct, jestli se taky nějak nestřídají, nebo jestli není jedna a já to nepoznám).

Ukázka: https://drive.google.com/file/d/0BzhqcX ... sp=sharing
oik

Příspěvekod Ferry » 04 led 2017 18:23

Potvrzuji: Ladislav Cigánek - Graham Chapman. Dabér Erica Idleho mi zní jako Pavel Tesař, ale nejsem si jist.
Ferry

Příspěvekod Ištván87 » 04 led 2017 20:20

Ježkovy voči, Bär ještě existuje? To je dost trestuhodná smůla.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Zpět na Filmy