Criminal: V hlavě zločince / V hlavě zločince / Criminal

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Criminal: V hlavě zločince / V hlavě zločince / Criminal

Příspěvekod TmavyCyklista » 13 led 2017 21:32

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb
Distribuční název: Criminal: V hlavě zločince

1. DABING (DVD)
V českém znění: Zdeněk Mahdal - Kevin Costner (Jerico Stewart), Alexej Pyško - Gary Oldman (Quaker Wells), Pavel Rímský - Tommy Lee Jones (Dr. Franks), Irena Máchová - Gal Gadot (Jill Popeová), Vladislav Beneš - Jordi Mollà (Xavier Heimdahl), Klára Nováková - Lara Decaro (Emma Popeová), Lukáš Jurek - Michael Pitt (Jan Strook - Holanďan), Colin Salmon (správce vězení), Petr Vágner - Ryan Reynolds (Bill Pope), Scott Adkins (Pete Greensleeves), Kateřina Petrová - Antje Traue (Elsa Muellerová), Jakub Saic - Amaury Nolasco (Esteban Ruiza), Jan Szymik, Jaroslav Horák, Zbyšek Horák, Milada Vaňkátová - Alice Eve (Marta Lynchová), Rudolf Kubík, Svatopluk Schuller, Dana Pešková, Radek Hoppe a další

Překlad: Milan Stejskal
Zvuk: Michal Vašica
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Dialogy a režie: Jiří Balcárek

České znění ve studiu Pro-Time vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska.

2016

2. DABING (Prima)
V českém znění: Zdeněk Mahdal - Kevin Costner (Jerico Stewart), Alexej Pyško - Gary Oldman (Quaker Wells), Pavel Rímský - Tommy Lee Jones (Dr. Franks), Eliška Nezvalová - Gal Gadot (Jill Popeová), Vladislav Beneš - Jordi Mollà (Xavier Heimdahl), Klára Nováková - Lara Decaro (Emma Popeová), Filip Jančík - Ryan Reynolds (Bill Pope), Marek Libert - Michael Pitt (Jan Strook - Holanďan), Kateřina Petrová - Antje Traue (Elsa Muellerová), Milada Vaňkátová - Alice Eve (Marta Lynchová), Jan Šťastný - Amaury Nolasco (Esteban Ruiza), Adéla Kubačáková, Jakub Saic - Scott Adkins (Pete Greensleeves), Otakar Brousek ml. - Colin Salmon (správce vězení), Jaroslav Horák, Petr Vágner, Radek Kuchař, Zbyšek Horák, Radana Herrmannová, Rudolf Kubík a další

Překlad: Milan Stejskal
Zvuk: Jiří Bartoš
Produkce: Tereza Houžvicová, Leoš Lanči
Vedoucí výroby: Kateřina Malá
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Jiří Balcárek

Ve studiu Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group vyrobila FTV Prima, spol. s r. o. 2017.
TmavyCyklista

Re: V hlavě zločince / Criminal

Příspěvekod TmavyCyklista » 05 lis 2017 10:33

Dabing Primy se mi líbil o krapítek víc, u DVD byl největší problém Petr Vágner, kterej prostě neumí dabovat. Taktéž Eliška Nezvalová byla lepší, k této postavě se Irenin chraplák moc nehodí.
TmavyCyklista

Příspěvekod Michaela2 » 05 lis 2017 13:46

Irena má chraplák, jo? :)
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod TmavyCyklista » 05 lis 2017 13:56

Tak né vyloženě chraplák, ale prostě mi k této herečce nesedne ta barva. 8-)
TmavyCyklista

Re: Criminal: V hlavě zločince / V hlavě zločince / Criminal

Příspěvekod fofo16 » 05 lis 2017 21:23

Pusti si herečku v pôvodnom znení, zas až takú rozdielnu farbu hlasu od tej Ireninej nemá :nesouhlas:
fofo16

Příspěvekod TmavyCyklista » 05 lis 2017 21:38

Pustil. Já osobně tam Irenu fakt neslyším. Ono ale nejde jen o hlasovou podobnost, musí to sedět celkově. Možná má Irena hlas podobnej originálu, ale v dabingu to prostě zní divně a nesedí mi to. Toť můj názor.
TmavyCyklista

Příspěvekod DAN K. » 08 lis 2017 12:51

Mně taky přijde, že ten hlas vůbec nesedí, ani tam neslyším moc velkou podobnost. Jsem rád, že nejsem sám:)
DAN K.

Zpět na Filmy