Deepwater Horizon: Moře v plamenech / Deepwater Horizon

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Deepwater Horizon: Moře v plamenech / Deepwater Horizon

Příspěvekod TmavyCyklista » 15 úno 2017 04:45

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Tomáš Sagher - Mark Wahlberg (Mike Williams), Tomáš Juřička - Kurt Russell (Jimmy Harrell), Irena Máchová - Gina Rodriguez (Andrea Fleytasová), René Slováčková - Kate Hudson (Felicia), Zdeněk Mahdal - John Malkovich (Vidrine), Marek Holý - Dylan O'Brien (Caleb Holloway), Bohdan Tůma - Ethan Suplee (Jason Anderson), Martin Zahálka - David Maldonado (Kuchta), Dana Pešková, Jan Szymik - James DuMont (O'Bryan), Klára Nováková - Stella Allen (Sydney), Ivo Novák, Luděk Čtvrtlík - Joe Chrest (Sims), Vladimír Kudla - Joe Chrest (Kaluza), Jakub Saic, Petr Vágner, Zdeněk Podhůrský - Douglas M. Griffin (Landry), titulky, Radek Hoppe, Jaroslav Horák, Kateřina Petrová

Překlad: Milan Stejskal
Zvuk: David Pavlíček
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Dialogy a režie: Jiří Balcárek

České znění ve studiu Pro-Time vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska.

2016
TmavyCyklista

Re: Deepwater Horizon: Moře v plamenech / Deepwater Horizon

Příspěvekod filip » 15 úno 2017 07:02

2017.
filip

Příspěvekod semir » 15 úno 2017 09:08

V první chvíli jsem si říkal, co to pane bože je??? Sagher a Juřička??? Ale pak jsem si ty hlasy představil a musím říct, že by to nemuselo znít úplně blbě! Skoro to vypadá, jakoby se pan režisér rozhodoval jestli dá Libora Hrušku na Wahlberga nebo Russella a pak si řekl, že když už, tak na nikoho :D
semir

Příspěvekod richardda » 15 úno 2017 09:53

Tomu teda rikam "sofiina dabingova volba". :D Ale klidne to mohla byt radsi kombinace Hruska - Stepnicka, kdyz uz...
NOVA, jedině ona.
richardda

Příspěvekod ravenin » 15 úno 2017 17:10

S dabingem viděno, a za mne teda - děs běs :vztek: :vztek: :vztek: ... To nebyl na Wahlberga k mání buď Libor Hruška nebo dejme tomu Michal Dlouhý, na Russella pan Štěpnička, nebo i pan Rímský, který nezněl špatně v posledních Rychle a Zběsile????? A co pan Šrom na Malkoviche?????? Vše špatně.... :nesouhlas: :nesouhlas: :nesouhlas:
ravenin

Příspěvekod filip » 15 úno 2017 19:11

Omlouvám se za chybu, rok je 2016.
filip

Příspěvekod origamirek » 15 úno 2017 19:21

Tak tohle se vážně nepovedlo, poslední dobou z Pro-Timu lezly moc pěkné dabingy a teď takový odpad. :vztek: Tomáš Sagher se na Wahlbergovi ještě dal, ale Liboru Hruškovi se na něm prostě nemůže rovnat. S Juřičkou na Russelovi to už bylo horší a Mahdala na Malkovichovi už radši nebudu ani komentovat. :nesouhlas: No prostě hrůza, tohle mě zklamalo.
origamirek

Příspěvekod TmavyCyklista » 16 úno 2017 01:12

Zdeněk Mahdal se mi hodně líbil v Johnnym Englishovi, takže s ním jsem problém neměl. Juřičky jsem se zpočátku lekl, ale taky to nakonec neznělo tak špatně, ale Tomáš Sagher byl opravdu divná volba.
TmavyCyklista

Příspěvekod therak » 25 úno 2017 23:42

Tak z filmu jsem zatím viděl první 4 minuty, ale dál jsem pokračovat nemohl kvůli špatnému mixu zvuku. Upozorňuji, že jsem film stáhl v 5.1, ale kvalitativně to zní, jako by někdo provedl špatný převod ze sterea do 5.1. Středový reproduktor je rozhozený do levého a pravého (všechny dialogy a středové zvuky jdou ze všech předních). Jestli je ten mix opravdu tak mizerný, tak to jsme kvalitativně opravdu na úrovni Budíkova, protože poslední dabing, který jsem od něj slyšel byl Poslední lovec čarodějnic a tam byl tento stejný problém. Nějak se mi to ale nezdá, protože David Pavlíček je podepsaný i pod mnoha jinými filmy (Nevědomí, Star Trek, Godzilla), které jsou naprosto v pořádku. Na druhou stranu, samo obsazení zrovna nevzbuzuje optimismus.

Může tedy někdo potvrdit stejný "zážitek" při poslechu 5.1? Abych věděl, zda má cenu stahovat z nějakého jiného zdroje nebo se spolehnout na originál. :D
therak

Příspěvekod Nathaniel908 » 26 úno 2017 11:24

Bohužel můžu stejný "zážitek" potvrdit, mix je fakt hroznej a úplně ignoruje i subwoofer. To obsazení se dá přežít, ale po technické úrovni je to hrozná bída...
Nathaniel908

Další

Zpět na Filmy