Král Artuš: Legenda o meči

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Král Artuš: Legenda o meči

Příspěvekod filip » 02 čer 2017 11:02

King Arthur: Legend of the Sword
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Ondřej Brzobohatý - Charlie Hunnam (král Artuš), Klára Jandová - Astrid Bergès-Frisbey (Guinevre), Marek Libert - Jude Law (Vortigern), Igor Bareš - Djimon Hounsou (Bedivere), Pavel Vondra - Eric Bana (Uther), Petr Vágner - Aidan Gillen (Bill), Pavel Vondrák - Freddie Fox (Rubio), Petr Burian - Craig McGinlay (Percival), Rudolf Kubík - Tom Wu (George), Ivo Hrbáč - Kingsley Ben-Adir (Wet), Luděk Čtvrtlík - Neil Maskell (Back), Zdeněk Mahdal, Václav Rašilov, Ivan Jiřík, Zbyšek Horák, Dana Pešková, Kateřina Petrová, Matěj Havelka

Překlad a dialogy: Ivan Kotmel
Zvuk: Jiří Götz
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Režie: Jiří Balcárek
České znění ve studiu Pro-Time vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska v roce 2017
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip
Moderátor

Re: Král Artuš: Legenda o meči

Příspěvekod farb » 16 čer 2017 12:23

Tak tohle vypadá opravdu fantasticky.
farb

Příspěvekod KOMZA » 16 čer 2017 21:15

Akorát minulý týden jsem viděla v kině a film se mi opravdu hodně líbil (jako ostatní Ritchieho filmy), tudží jsem z toho obsazení nadšená! :-:

(Jsem si tak říkala, jestli náhodou nebude obsazen Saša Rašilov po vzoru Sherlocka :))
KOMZA
Moderátor

Příspěvekod Simca » 24 zář 2017 16:43

Tak jsem viděl český dabing ( moje recenze - http://www.kritiky.cz/filmove-recenze/2 ... o-meci-85/ na Blu-ray. Ondřej (jak se vlastně jmenuje :-) ) byl dokonalý, ostatní hlasy taky ujdou, jenom ten Petr Vágner to vážně kazí :-( Je dost možné, že poslední repliku herce Aidana Gillena daboval někdo jiný, že to prostě zněli úplně jinak.

Celkově dabing trochu film dělá horší než je a to na Hexalogii je špatný výsledek. Ještě, že už nic dalšího z Anglie (snad ne) nenatočí.
Simca

Zpět na Filmy