Jennifer, poslední drakobijec / The Last Dragonslayer

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Jennifer, poslední drakobijec / The Last Dragonslayer

Příspěvekod filip » 26 říj 2017 08:41

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Martina Kechnerová - Ellise Chappell (Jennifer), Jan Vlasák - Ricky Tomlinson (Moobin), Jana Postlerová - Pauline Collins (lady Mawgonová), Marek Holý - Andrew Buchan (Velký Zambini), Radka Malá - Sarah Crowden (majitelka panství), Robin Pařík, Ivo Hrbáč, Pavel Vondra, Ladislav Cigánek, Radovan Vaculík, Kristina Jelínková, Martina Šťastná, Zdeněk Maryška, Mikuláš Poláček, Roman Hájek, Jiří Krejčí, Václav Rašilov, Anna Suchánková, Terezie Taberyová, Petr Burian

Překlad: Jiří Pondělíček ml.
Zvuk: Tomáš Paulas
Producke: DW Agentura
Dialogy a režie: Michal Pavlík
Českou verzi pro HBO vyrobilo VSI v roce 2017
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip
Moderátor

Re: Jennifer, poslední drakobijec / The Last Dragonslayer

Příspěvekod PavelBartos » 27 říj 2017 22:13

Neuměl by náhodou někdo přiřadit dabéry k jednotlivým postavám? Totiž zdálo se mi, jako kdyby v titulcích byli jiní herci, než ti, co dabovali, tedy pouze v několika případech. Jenomže už nemám tak dobrý sluch, tak mohu jen spekulovat, že jsem slyšel Zuzanu Slavíkovou a tak. Jinak jsem trochu zklamaný, ne filmem, i když tím také, ale čekal jsem nějakou výraznou dabérku hlavní role, myslím tedy někoho, jako byla třeba Jana Páleníčková, takovou, u které je slyšet, že je to mladá ale silná a chytrá dívka, Kechnerová byla nevýrazná. Ona v poslední době dabuje hodně, bohužel však podle mne je nevhodně obsazována, komická herečka s jejím hlasem není už tak komická a podobně, zvláště když nahrazuje v dabingu konkrétní herečky kupříkladu Jitku Ježkovou či Annu Suchánkovou.
PavelBartos

Re: Jennifer, poslední drakobijec / The Last Dragonslayer

Příspěvekod TmavyCyklista » 27 říj 2017 22:52

To bude podobnej příklad jako u filmu Loupež v Hatton Garden, co jsem před pár dny přidával. Tam taky spousta uvedenejch lidí měla buď mini štěk, nebo jsem je neslyšel a dabéři, co mluvili trošku víc, nebyli uvedení.
Nejoblíbenější dabér, dabérka - Jiří Dvořák, Jitka Ježková
Seznam česky dabovaných her
TmavyCyklista
Moderátor

Zpět na Filmy