7 životů / What Happened to Monday

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1607
Registrován: 12 úno 2014 18:40

7 životů / What Happened to Monday

Příspěvek od TmavyCyklista »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. DABING (DVD)
V českém znění: Týna Průchová - Noomi Rapace (sestry Settmanovy), Valérie Zawadská - Glenn Close (Nicolette Caymanová), Tomáš Juřička - Willem Dafoe (Terrence Settman), Josef Pejchal - Marwan Kenzari (Adrian Knowles), Robin Pařík - Santiago Cabrera (zdravotník v reklamě), Klára Sochorová - Cassie Clare (Zaquia), Lucy Pearson (Vicky), Suzy Bastone (hlasatelka), Bohdan Tůma - Cameron Jack (Dutch), Joseph A. Hodges (odstřelovač), Pavel Vondra - Pål Sverre Hagen (Jerry), Svatopluk Schuller - Christian Rubeck (Joe), Natálie Mudrová - Clara Read (malé sestry Settmanovy), Klára Svobodová - Lara Decaro (dívka), Oldřich Hajlich - Tomiwa Edun (vrátný Eddie), Nadiv Molcho (porodník), Jakub Saic - Vinta Morgan (hlasatel), titulky, Veronika Veselá - Kirsty Averton (barmanka Mia), Marie Everett (matka), Judith Bogner (hlasatelka), Cecilie A. Mosli (likvidační zdravotnice) a další

Překlad: Martin Kratochvíl
Zvuk: Michal Páleníček, Matěj Večeřa
Produkce: Markéta Kratochvílová
Dialogy a režie: Veronika Veselá

Pro Bontonfilm vyrobila Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové, studio Budíkov 2018.

2. DABING (Prima)
V českém znění: Kateřina Lojdová - Noomi Rapace (sestry Settmanovy), Eliška Balzerová - Glenn Close (Nicolette Caymanová), Tomáš Juřička - Willem Dafoe (Terrence Settman), Ivo Hrbáč - Marwan Kenzari (Adrian Knowles), Marek Libert - Christian Rubeck (Joe), Ondřej Kavan - Pål Sverre Hagen (Jerry), Petra Hobzová - Cassie Clare (Zaquia), Václav Rašilov, Martina Šťastná, Pavel Dytrt, Dana Černá, Jakub Saic, Viktor Dvořák, Ladislav Cigánek, Martin Kubačák, Jan Battěk, Michal Gulyáš, Linda Křišťálová, Karolína Křišťálová a další

Překlad: Petr Miklica
Dialogy: Daniel Brátka
Zvuk: Michal Páleníček
Produkce: Pavla Draxlerová
Vedoucí výroby: Denisa Křížová
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Petr Pospíchal

Ve studiu Barrandov dabing vyrobila FTV Prima, spol. s r. o. 2019.
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 7 životů / What Happened to Monday

Příspěvek od Kubaz »

Celkem povedený dabing. Hlavní postavy dobře obsazené. Vedlejší hlasy se dost opakují. Týně Průchové chvíli trvá, než se do toho dostane a mohla se malinko víc snažit hlasově odlišit jednotlivé sestry. Je prostě dost slyšet, že moc nedabuje. Dále je trochu zvláštní, že jména sester byla ponechána v angličtině. Celkový dojem ale fajn. Je to rozhodně koukatelné.
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: 7 životů / What Happened to Monday

Příspěvek od Joe Black »

Právě jsem viděl film s druhým dabingem (Prima) a jednoznačně obrovská spokojenost. Narozdíl od prvního dabingu, dle komentáře nade mnou, tentokrát se sestry Settmanovy jmenovaly česky jako dny v týdnu, takže mnohem logičtější a žádný problém to nedělalo. Navíc zkušená Kateřina Lojdová mi k Noomi Rapace neskutečně sedla. A o Elišce Balzerové na Glenn Close se snad ani zmiňovat netřeba. Fakt mě na celém dabingu nic nezarazilo a film jsem si užil, za mě se to skvěle pojilo dohromady a můžu jedině doporučit. :-:
Odpovědět

Zpět na „Filmy“