451 stupňů Fahrenheita / Fahrenheit 451

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

451 stupňů Fahrenheita / Fahrenheit 451

Příspěvekod filip » 29 kvě 2018 08:19

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Michal Holán - Michael B. Jordan (Montag), Marek Libert - Michael Shannon (Beatty), Antonie Talacková - Sofia Boutella (Clarisse), René Slováčková - Lilly Singh (Raven), Regina Řandová - Khandi Alexander (Toni), Marek Holý - Dylan Taylor (Douglas), Jiří Köhler - Daniel Zolghadri (Clifford), Adéla Kubačáková - Cindy Katz (Yuxie), Ludvík Král - Andy McQueen (Gustavo), Ladislav Cigánek - Martin Donovan (Nyari), Terezie Taberyová - Grace Lynn Kung (Mao), Filip Švarc - Sean Jones (James Baldwin), Klára Nováková, Matěj Havelka, Oldřich Hajlich, Pavel Šrom, Jindřich Žampa, Jiří Valšuba, Ivan Jiřík, Daniela Bartáková, Anežka Saicová, Adéla Nováková, Robin Pařík, Martin Kubačák

Překlad: Antonín Tesař
Dialogy: Monika Kobrová
Zvuk: Josef Mašek
Produkce: Jana Trefná
Režie: Karolína Průšová
Pro HBO vyrobila Společnost SDI Media v roce 2018
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip
Moderátor

Re: 451 stupňů Fahrenheita / Fahrenheit 451

Příspěvekod DAN K. » 29 kvě 2018 13:21

Já vždycky oceňoval, že se v SDI u té vlastní produkce HBO hodně snaží, ale tohle je takové obsazení, aby mohla jít paní režisérka brzo domů. Michael Shannon je sice v reálu čtyřicátník, ale působí na mě jako chlap, kterýmu už bylo padesát. Jako nejlepší dabér mi zatím přišel Martin Stropnický. Tahle démonická role chtěla něco ve stylu M. Etzlera, D. Matáska, M. Preisse (ten poslední teď dělá jenom dabing, má na něj fůru volnýho času, určitě by přišel)...
DAN K.

Zpět na Filmy