Akta Pentagon: Skrytá válka / The Post

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Akta Pentagon: Skrytá válka / The Post

Příspěvekod filip » 18 čer 2018 16:41

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Zlata Adamovská - Meryl Streep (Kay), Jiří Dvořák - Tom Hanks (Ben), Jana Mařasová - Sarah Paulson (Tony), Jan Vondráček - Bob Odenkirk (Ben), Pavel Soukup - Tracy Letts (Fritz), Zbyšek Pantůček - Bradley Whitford (Arthur), Jakub Saic - Bruce Greenwood (Robert), Svatopluk Schuller - Matthew Rhys (Daniel), Antonie Talacková - Alison Brie (Lally), Dana Černá - Carrie Coon (Meg), Radek Kuchař - Jesse Plemons (Roger), Radek Hoppe - Michael Stuhlbarg (Abbe), Tomáš Juřička - David Cross (Howard), Vojtěch Hájek - Zach Woods (Anthony), Marek Libert - Pat Healy (Phil), Petr Neskusil - Rick Holmes (Murray), Klára Sochorová - Jennifer Dundas (Liz), Petra Jindrová - Deirdre Lovejoy (Debbie), Bohdan Tůma, Igor Bareš, Radovan Vaculík, Petr Burian, Ivo Novák, Vladimír Kudla, Jitka Moučková, Pavlína Kostková Dytrtová, Helena Němcová, Pavel Dytrt, Eliška Sochorová, Antonie Barešová

Překlad: Veronika Sysalová
Dialogy: Alena Fišerová
Zvuk: Antonín Němec
Režie: Jiří Brouzdal
Připravila Tvůrčí skupina Josefa Petráska v roce 2018
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip
Moderátor

Re: Akta Pentagon: Skrytá válka / The Post

Příspěvekod KOMZA » 18 čer 2018 17:24

Škoda, že Jan Vondráček nedabuje Michaela Stuhlbarga, když je obsazen, naopak na Bobu Odenkirkovi (Mimozemšťany jsme neviděla, nemohu posoudit, takže může být můj dojem nesprávný) si ho moc představit neumím... Ale obrovské díky za Jiřího Dvořáka na Toma Hankse! :-:
Jinak to vypadá dost slušně, o Zlatě Adamovské snad ani není třeba mluvit, jen jsem třeba dost zvědavá na Janu Mařasovou, doufala jsem pochopitelně v Danu Černou (nebo Radku Přibyslavskou) :-?
KOMZA
Moderátor

Re: Akta Pentagon: Skrytá válka / The Post

Příspěvekod Eminem007 » 18 čer 2018 18:20

trochu mě zaráží obsazení Jakuba Saice, to moc jako nechápu PROČ, zjevně si to nemohl asi pan režisér odpustit,
vždyť toho herce Bruce Greenwooda mohli namluvit např. Jan Šťastný, Pavel Vondra, Lukáš Hlavica či Vladislav Beneš
velice jsem zvědavej jak bude znít R. Hoppe, ale jinak souhlasím s obsazením paní Adamovské a pana Dvořáka i ten zbytek vypadá zajímavě.
Eminem007

Zpět na Filmy