Táta je doma 2 / Daddy's Home 2

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1614
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Táta je doma 2 / Daddy's Home 2

Příspěvek od TmavyCyklista »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb
Související film: Táta je doma

1. DABING (HBO)
V českém znění: Libor Terš - Will Ferrell (Brad), Marek Libert - Mark Wahlberg (Dusty), Jiří Štěpnička - Mel Gibson (Kurt), Petr Štěpánek - John Lithgow (Don), Kristina Jelínková - Linda Cardellini (Sara), Mariana Franclová, Matěj Havelka, Tereza Chudobová - Alessandra Ambrosio (Karen), Jakub Saic, Zdeněk Podhůrský - John Cena (Roger), Regina Řandová - Andrea Anders (ředitelka Hayesová), Pavel Šrom, Milada Vaňkátová - Molly Schreiber (improvizační komička), Oldřich Hajlich, Alžběta Volhejnová, Bohuslav Kalva, Ondřej Balcar a další

Překlad: Petr Miklica
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Markéta Stegbauerová
Dialogy a režie: Kateřina Fuková

Pro HBO vyrobila společnost SDI Media v roce 2018.


2. DABING (Prima)
V českém znění: Pavel Vondra - Will Ferrell (Brad), Filip Švarc - Mark Wahlberg (Dusty), Kristina Jelínková - Linda Cardellini (Sara), Linda Křišťálová - Scarlett Estevez (Megan), Adam Ipser - Owen Wilder Vaccaro (Dylan), Jiří Štěpnička - Mel Gibson (Kurt), Ladislav Županič - John Lithgow (Don), Jiří Ployhar, Roman Hájek a další

Překlad: Markéta Šerá
Zvuk: Kryštof Knop
Produkce: Libuše Witzová
Vedoucí výroby: Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Tomáš Tintěra

Ve studiu S Pro Alfa CZ, a. s. vyrobila FTV Prima, spol. s r. o. v roce 2019.


3. DABING (FilmBox, Paramount Network)
V českém znění: Zdeněk Mahdal - Will Ferrell (Brad), Bohdan Tůma - Mark Wahlberg (Dusty), Tomáš Juřička - Mel Gibson (Kurt), Pavel Vondra - John Lithgow (Don), Kristýna Skružná - Linda Cardellini (Sara), Linda Křišťálová - Scarlett Estevez (Megan), Tobiáš Haertl - Owen Wilder Vaccaro (Dylan), Lucie Kušnírová - Alessandra Ambrosio (Karen), Radek Hoppe - Oscar Wahlberg (Roberto C. Fishman Pratt), Roman Hájek - Hector Presedo (Pepe), Svatopluk Schuller - Bill Burr (Jerry), Klára Nováková - Didi Costine (Adrianna), Ladislav Cigánek - John Cena (Roger), Hynek Hoppe - Kyle Tristan (chlapec na besídce), Ivana Měřičková - Andrea Anders (ředitelka Hayesová)

Překlad: Michaela Šimonková Filipová
Zvuk: Michal Vaniš
Produkce: Michael Běhounek
Dialogy a režie: Ivana Měřičková

České znění pro SPI International vyrobilo Barrandov Televizní Studio v roce 2021.


4. DABING (SkyShowtime)
V českém znění: Aleš Procházka - Will Ferrell (Brad), Marek Holý - Mark Wahlberg (Dusty), Ladislav Županič - Mel Gibson (Kurt), Jan Vlasák - John Lithgow (Don), Anežka Pohorská - Linda Cardellini (Sara), Zdeněk Podhůrský - John Cena (Roger) a další

2023
dentisto
Příspěvky: 9
Registrován: 16 pro 2017 12:15

Re: Táta je doma 2 / Daddy's Home 2

Příspěvek od dentisto »

Celý film jsem si říkal kdo dabuje Gibsona, vůbec by mě nenapadlo, že je to Štěpnička. Ve filmu má uplně jiný hlas. Neprodělal v poslední době nějakou nemoc? Opravdu to neznělo jako on. :o
safink88
Příspěvky: 62
Registrován: 28 srp 2009 20:30

Re: Táta je doma 2 / Daddy's Home 2

Příspěvek od safink88 »

Mám stejný postřeh s p. Stepnickou. Už jsem si toho všiml dříve u filmů se Seagalem. Od roku 2016 jeho hlas zní bohužel stare, možná i nemocne.
Eminem007
Příspěvky: 388
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Táta je doma 2 / Daddy's Home 2

Příspěvek od Eminem007 »

naprostej souhlas. taky se mi Terš a Libert více zamlouvali.
richardda
Příspěvky: 1112
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Táta je doma 2 / Daddy's Home 2

Příspěvek od richardda »

Eminem007 píše:naprostej souhlas. taky se mi Terš a Libert více zamlouvali.
Nerikam, ze nove obsazeny primacky dabing je nejake terno, ale bohuzel ten dabing z HBO je prisernost prvni kategorie. Duo TERS - LIBERT se dle meho nazoru neda poslouchat vic jak dve minuty. Veskera komedialnost tohoto filmu jde s touto dvojici do kytek... :roll:
NOVA, jedině ona.
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 255
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Táta je doma 2 / Daddy's Home 2

Příspěvek od eroXman »

Tůma a Wahlberg? :shock: Film má 3 dabingy a ani jeden dabing nemá spjaté dabéry na hlavní role :roll:
Perlička je Juřička na Gibsonovi a Vondra na Lithgowovi..

edit: tak až dneska jsem zaregistroval, že jednička má dabing z filmboxu :lol: ale mohlo mi to dojit :D
Naposledy upravil(a) eroXman dne 08 bře 2021 13:44, celkem upraveno 2 x.
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
richardda
Příspěvky: 1112
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Táta je doma 2 / Daddy's Home 2

Příspěvek od richardda »

filip píše:2.DABING: Filmbox...
Je to jiz TRETI dabing. TRETI a snad jeste s prisernejsim obsazenim jako predesle dva. To opravdu neni mozne ani na TRETI pokus tenhle film nadabovat dustojne? Naprosto me treba odrovnalo spojeni LITHGOW - VONDRA. To si absolutne nedovedu predstavit :!: HRUZA!!!
NOVA, jedině ona.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6799
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Táta je doma 2 / Daddy's Home 2

Příspěvek od bloom »

richardda píše:Pri poslechu tri HRUZNYCH dabingu filmu TATA JE DOMA je nabiledni, ze dvojice LIBOR HRUSKA a ALES PROCHAZKA je nenahraditelna
Já bych se na dabing s Liborem Hruškou podíval, ale jen kdyby daboval Ferrella, kterého podle mě dabuje ze všech dabérů nejlíp. Aleš Procházka je sice skvělý dabér, ale přijde mi, že ta zběsile komická poloha mu není moc blízká.
Naopak na Wahlberga mi Libor Hruška neseděl nikdy, vždycky mi zněl staře a teď už tuplem. Pro mě je nejlepší volba Michal Dlouhý.
origamirek
Příspěvky: 232
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: Táta je doma 2 / Daddy's Home 2

Příspěvek od origamirek »

Já bych bral klidně obě dua Procházka/Hruška nebo Hruška/Dlouhý všemi deseti, ale pochybuji, že se ještě dočkáme tak kvalitního 4. dabingu :(
richardda
Příspěvky: 1112
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Táta je doma 2 / Daddy's Home 2

Příspěvek od richardda »

bloom píše:Já bych se na dabing s Liborem Hruškou podíval, ale jen kdyby daboval Ferrella, kterého podle mě dabuje ze všech dabérů nejlíp...
Paráda, jako ja ti tvuj nazor neberu, ale dekuju pekne za takovy paskvil. :vztek: Ve filmech kde se vyskytuje dvojice WAHLBERG - FERRELL je dle meho nazoru dvojka HRUSKA - PROCHAZKA, presne v tomhle poradi NENAHRADITELNA. Zde u techto filmu mame na vyber ze tri experimentu, ze kterych ani jeden nevysel. Vyhozene penize a naprosto pohrbeny zazitek z filmu. Naprosto odstrasujici priklad toho jak je redabing synonymem rustu kvality. A pritom neni jediny duvod proc by alespon jeden z techhle dabingu nemohl mit mnou zminene obsazeni. Vsadim krk, ze by to bylo mnohem lepsi nez ty prisernosti... :-?
NOVA, jedině ona.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“