Veřejní nepřátelé / Public Enemies

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Veřejní nepřátelé / Public Enemies

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. DABING: DVD
V českém znění: Filip Čáp - Johnny Depp (John Dillinger), Jan Vondráček - Christian Bale (Melvin Purvis), Miriam Chytilová - Marion Cotillard (Billie Frechetteová), Bohdan Tůma - Jason Clarke (John 'Zrzek' Hamilton), Svatopluk Schuller - Rory Cochrane (agent Carter Baum), Jakub Saic - Billy Crudup (J. Edgar Hoover), Libor Terš - Stephen Dorff (Homer Van Meter), Ladislav Županič - Stephen Lang (Charles Winstead), Zdeněk Mahdal - John Ortiz (Phil D'Andrea), Martin Sobotka - Giovanni Ribisi (Alvin Karpis), Antonín Navrátil - David Wenham (Pete Pierpont), René Slováčková - Emilie de Ravin (Anna Patzkeová) + Leelee Sobieski (Polly Hamiltonová), Petr Svoboda - James Russo (Walter Dietrich), Petr Rychlý - Christian Stolte (Charles Makley), Radana Herrmannová - Branka Katić (Anna Sageová) + Lili Taylor (šerif Lillian Holleyová), Otto Rošetzký - Spencer Garrett (Tommy Carroll), Jiří Knot, Jan Maxián, Zbyšek Pantůček, Bohuslav Kalva, Pavel Vondra, Roman Hajlich, Viktorie Taberyová

Překlad: Vladimír Fuksa
Zvuk: David Pavlíček
Produkce: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Zdeněk Gawlik
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska 2009

2. DABING: Prima
V českém znění: Saša Rašilov - Johnny Depp (John Dillinger), David Novotný - Christian Bale (Melvin Purvis), Jiří Plachý - Stephen Lang (Charles Winstead), Tereza Chudobová - Marion Cotillard (Billie Frechetteová), Jan Šťastný - Jason Clarke (John 'Zrzek' Hamilton), Michal Holán - Rory Cochrane (agent Carter Baum), Martin Stránský - Billy Crudup (J. Edgar Hoover), Jakub Saic - Stephen Dorff (Homer Van Meter), Marek Libert - John Ortiz (Phil D'Andrea), Jan Dolanský - Giovanni Ribisi (Alvin Karpis), Marek Holý - Stephen Graham (Hezoun Nelson) + Domenick Lombardozzi (Gilbert Catena), Stanislava Jachnická - Laura Atwood (Matka tří dětí) + + Branka Katic (Anna Sageová), Jaroslav Kaňkovský - Ed Bruce (senátor McKellar) + John Lister (soudce Murray), Martin Zahálka - John Michael Bolger (seržant Zarkovich), René Slováčková - Lili Taylor (šerif Lillian Holleyová) + Rebecca Spence (Doris Rogersová), Bohdan Tůma - David Wenham (Pete Pierpont), Jitka Moučková - Leelee Sobieski (Polly Hamiltonová) + Emilie de Ravin (Anna Patzkeová), Jaromír Meduna, Libor Hruška, Ondřej Brzobohatý, Otmar Brancuzský, Oldřich Hajlich, Zdeněk Hruška, Pavel Šrom, Radek Vaculík, Jan Szymik, Pavel Soukup a další.

Překlad: Vladimír Fuksa
Dialogy: Monika Macků
Zvuk: Jaroslav Kosán
Produkce: Zdena Sirotková, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie českého znění: Jiří Kodeš
Vyrobila: FTV Prima, spol. s r.o. ve studiu S Pro Alfa CZ a.s. 2012
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Veřejní nepřátelé / Public Enemies

Příspěvek od DavePave »

Jakub Saic-Billy Crudup?
Libor Terš-Stephen Dorff?
Jan Vondráček-Christian Bale?

No, to se mi nějak nezdá...
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Veřejní nepřátelé / Public Enemies

Příspěvek od James55 »

Tohle je obsazení přímo napsané od pana Lančiho, takže jsem to nehádal..holt byly prázdniny a ne všichni byli k sehnání
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Veřejní nepřátelé / Public Enemies

Příspěvek od DavePave »

Jasný, chápu. Každopádně i přesto doufám, že to bude nakonec dobrý dabing, jen co ten flm bude někde k sehnání, tak mrknu a zhodnotím
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejní nepřátelé / Public Enemies

Příspěvek od Joe Black »

No Čápa moc nemusím, ale třeba to bude fajn.
DAN K.
Příspěvky: 1680
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejní nepřátelé / Public Enemies

Příspěvek od DAN K. »

IMHO tam meli radis obsadit saice, jestli rasilov nemoh. cap ma dobrou barvu hlasu na deppa, ale herecky zaostava o mnoho trid.
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Veřejní nepřátelé / Public Enemies

Příspěvek od James55 »

danpiper píše:Tak nejvíc mě mrzí paní Chytilová na Marion. Já se tak strašně moc těšil na Táňu.....to je obrovská škoda.... ale Miriam to taky nějak zvládne.......áách jo...
Jinak nechápu, proč není J. Saic na Deppovi, Jan Vondráček na Balovi to mi taky příjde pěkně střelený.....
Upřímně docela zklamání, když nebyli k sehnání, tak se mělo počkat po prázdninách.....
A ty si myslíš, že distributor taky počká jenom proto, že pár herců nemá dvorního dabéra?:) Jim je fuk jaký dabing bude, studiu to zadají a musejí to nadabovat za týden nebo za pár dnů. A když odmítnou, tak to předají někomu jinému a pochybuju, že by to dopadlo lépe.
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Veřejní nepřátelé / Public Enemies

Příspěvek od Nobody »

Navíc Filip Čáp toho oddaboval na Deppovi nejvíc ze všech. Jsem na to zvědav, jak bude jejich souhra vypadat po letech. Na Miriam jsem zvědavý, nemusí to být špatné, u Vondráčka uvidíme. Jen bych si dal na Dorffa radši Veldu, ale to je věc názoru. :shock:
DAN K.
Příspěvky: 1680
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejní nepřátelé / Public Enemies

Příspěvek od DAN K. »

pokud pocitas kazdej dil jump street zvlast tak jo, ale to byla furt jedna stejna role, na ktery ani nebylo moc co hrat. na filmy by to sasa vyhral, ten jich ma pres 10, navic ty nejzajimavejsi role, kde se nejvic rozehral, zacal depp dostavat az v poslednich letech.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Veřejní nepřátelé / Public Enemies

Příspěvek od Ištván87 »

Tak tohle fakt nepochopím. Jakub Saic, perfektní dabér, spolu se Sašou Rašilovem nejlepší dabér Johnnyho Deppa (já osobně ho mám radši) a oni ho odhoděj do vedlejší role a obsaděj Filipa Čápa? To snad ne!!!! No nic, ale vzhledem k Jump Street bych to ještě chápal, ale koho napad Jn Vondráček na Christiana Balea? Neříkejte mi, že neměl čas ani David Novotný ani Lukáš Hlavica, nebo by dejme tomu, mohli obsadit Martina Stránského nebo Davida Švehlíka, ti mají podobný hlas jako pan Novotný. Ačkoliv, takhle by se herci taky obsazovat neměli, chápu. Ale Jan Vondráček? To teda nevim nevim.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Odpovědět

Zpět na „Filmy“