Scooby-Doo a plážová bestie / Scooby Doo and the Beach Beast

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Scooby-Doo a plážová bestie / Scooby Doo and the Beach Beast

Příspěvekod filip » 09 říj 2018 21:40

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Pavel Rímský - Frank Welker (Scooby-Doo), Radek Hoppe - Frank Welker (Fred), Andrea Elsnerová - Mindy Cohn (Velma), Nikola Votočková - Grey Griffin (Daphne), Vojtěch Hájek - Matthew Lillard (Shaggy), Hana Ševčíková - Melissa Rauch (Shauna), Eliška Nezvalová - Beth Tapper (Annette), Vladislav Beneš - Adam West (Sandy), Martin Sobotka - David Kaye (Grafton), Kristina Jelínková - Melissa Rauch (Kiki), Pavel Vondra, Igor Bareš, René Slováčková, Lukáš Jurek, Ladislav Cigánek

Překlad: Kateřina Sidonová
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie: Jiří Kvasnička
Pro HBO vyrobila Společnost SDI Media v roce 2018
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip
Moderátor

Re: Scooby-Doo a plážová bestie / Scooby Doo and the Beach Beast

Příspěvekod TmavyCyklista » 09 říj 2018 21:51

A já doufal, že Jiří Kvasnička už se ke Scoobymu nevrátí :x :-x K čemu mi je, že vedlejšáky jsou lepší než u Koutného a Tomažiče, když je hlavní sestava neposlouchatelná? :roll:
Nejoblíbenější dabér, dabérka - Jiří Dvořák, Jitka Ježková
Seznam česky dabovaných her
TmavyCyklista
Moderátor

Příspěvekod PavelBartos » 10 říj 2018 17:06

Bohužel jsem to zatím neviděl, ale že nebyli obsazeni pánové Navrátil a Vondra, no to je fuj. Naštěstí zůstal Pavel Rímský a hlasy ženské části týmu se mi zdají být celkem dobré, i když bych úplně nejraději Janu Mařasavou a Hanu Krtičkovou. Dokud neobjevím dabovou verzi, tak se nemohu vyjadřovat.
PavelBartos

Příspěvekod Yoda » 12 říj 2018 08:25

TmavyCyklista píše:A já doufal, že Jiří Kvasnička už se ke Scoobymu nevrátí :x :-x K čemu mi je, že vedlejšáky jsou lepší než u Koutného a Tomažiče, když je hlavní sestava neposlouchatelná? :roll:

Absolutně predpojaty a nic nerikajici jednostranny příspěvek,pokud chceš něco hodnotit, nejdřív se na to podívej, upozorňoval jsem te na to již několikrát, nikdo te nenutí abys měl někoho rád, ale nemusíš svým názorem devalvovat tyto prospěsny stránky a když někdo poukaze na tvou prizemnost, ani nedokážeš přiznat chybu a raději druhému smazes příspěvek, toto neni chování hodno moderátora stránek, které jsou pro všechny velmi prospěšné a brane jako pomocný nástroj.. :nesouhlas:
Yoda

Příspěvekod PavelBartos » 12 říj 2018 17:27

filip píše:Andrea Elsnerová - Mindy Cohn (Velma), Nikola Votočková - Grey Griffin (Daphne)

Jejda. Nejsou přehozené herečky co dabují Daphne a Velmu? Dodnes jsem to nesehnal, tak nevím, leč pokud by to bylo zapsáno správně, tak onen dabing je vážně podivný.
PavelBartos

Příspěvekod filip » 12 říj 2018 20:06

Je pravda, že Kvasnička to ve svých Scooby dabinzích měl vždy naopak. V rozpisu to má takto, až se ten dabing vyloupne, tak to ověřím.
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip
Moderátor

Zpět na Filmy