Chuť znovu žít / The Magic of Belle Isle

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Chuť znovu žít / The Magic of Belle Isle

Příspěvek od Ištván87 »

Originální název: The Magic of Belle Isle
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Pavel Rímský - Morgan Freeman (Monte Wildhorn), Nela Boudová - Virginia Madsen (Charlotte O'Neil), Anežka Saicová - Emma Fuhrmann (Finnegan O'Neil), Mariana Franclová - Nicolette Pierini (Flora O'Neil), Ivana Korolová - Madeline Carroll (Willow O'Neil), Roman Hajlich - Ash Christian (Carl Loop), Pavel Vondra - Fred Willard (Al Kaiser), Filip Švarc - Kenan Thompson (Henry), Lucie Kožinová - Jessica Hecht (Karen Loop), Oldřich Hajlich - Debargo Sanyal (Mahmoud), Jakub Saic - Kevin Pollak (Joe Viola), Petr Neskusil - Boyd Holbrook (Luke Ford), Ivo Novák, Rudolf Kubík, Petr Gelnar (titulky) a další

Překlad: Petra Pleskotová
Dialogy: Petra Hamouda
Zvuk: Pavel Balcar
Produkce: Markéta Watzková
Vedoucí výroby: Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Kateřina Březinová
Vyrobila: S Pro Alfa pro FTV Prima v roce 2018
Naposledy upravil(a) Ištván87 dne 05 lis 2018 19:00, celkem upraveno 7 x.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Kouzlo Belle Isle / The Magic of Belle Isle

Příspěvek od Ištván87 »

Na Primě pod názvem Chuť znovu žít. Nevím, jaký název mám tedy použít, protože už to dávali (bez dabingu) na ČT pod názvem Kouzlo Belle Isle. Jinak jsem si vždycky v hlavní ženské roli představoval Vilmu Cibulkovou (protože mají úplně stejné hlasy), ale Nela Boudová byla taky moc dobrá. Nejsem si jist rozdělením Oldřicha a Romana Hajlicha, tak pokud to viděl někdo, kdo bude mít na jejich hlasy lepší uši, ať mi to klidně opraví. Oldřicha sice říkali dřív, ale přišlo mi, že nedaboval Carla, ale opravdu Mahmouda.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Odpovědět

Zpět na „Filmy“