Znovu 17 / Znovu sedmnáctiletý / 17 Again

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
John B
Moderátor
Příspěvky: 486
Registrován: 13 črc 2020 11:44

Znovu 17 / Znovu sedmnáctiletý / 17 Again

Příspěvek od John B »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: [obsazeni]:Michal Hruška - :Zac Efron (Mike O'Donnell (Teen)), :Dana Černá - :Leslie Mann (Scarlett O'Donnell), :Libor Hruška - :Thomas Lennon (Ned Gold), :Aleš Procházka - :Matthew Perry (Mike O'Donnel), :Radek Škvor - :Tyler Steelman (Ned Gold (Teen)), :Lucie Vondráčková - :Allison Miller (Scarlett (Teen)), :Radek Škvor - :Sterling Knight (Alex O'Donnell), :Lucie Vondráčková - :Michelle Trachtenberg (Maggie O'Donnell), :Nikola Votočková - :Tiya Sircar (Samantha), :Jitka Ježková - :Melissa Ordway (Lauren), :René Slováčková - :Melora Hardin (Principal Jane Masterson), Jakub Saic - Tommy Dewey (Roger), Jiří Prager - Brian Doyle-Murray (správce), Zdeněk Mahdal - Larry Poindexter (Dean), Michal Holán - Hunter Parrish (Stan), Bohdan Tůma - Jim Gaffigan (trenér Murphy), Petra Jindrová, Kateřina Březinová, Jana Tabrea[/obsazeni]

Překlad: Jana Mindlová
Zvuk: Antonín Němec
Produkce: Lenka Němcová
Úprava dialogů: Pavlína Vojtová
Režie: Jiří Brouzdal
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska 2009
Naposledy upravil(a) Marian21 dne 20 lis 2017 12:30, celkem upraveno 2 x.
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Znovu 17 / 17 Again

Příspěvek od DavePave »

Škoda, že nevyšel Čtvrtlík na Matthewa Perryho, ale i Aleš Procházka je dobrá volba, celkově ten dabing vypadá dobře
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Znovu 17 / 17 Again

Příspěvek od Budy »

Ano, Aleš Procházka je taky celkem dobrá volba, ale Rostislav Čtvrtlík je Rostislav Čtvrtlík.
18.05.2008 – 07.05.2015
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Znovu 17 / 17 Again

Příspěvek od Nobody »

Zaskakoval za něj i v Přátelích. Dobrá volba.
Budy píše:Ano, Aleš Procházka je taky celkem dobrá volba, ale Rostislav Čtvrtlík je Rostislav Čtvrtlík.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1305
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Znovu 17 / 17 Again

Příspěvek od Brocc »

Nobody píše:Zaskakoval za něj i v Přátelích. Dobrá volba.
Budy píše:Ano, Aleš Procházka je taky celkem dobrá volba, ale Rostislav Čtvrtlík je Rostislav Čtvrtlík.
imho to nic nemění na faktu, že jak píše Budy, Rostislav Čtvrtlík je Rostislav Čtvrtlík a je škoda, že se nekoná.... ano Aleš Procházka je dobrá volba, ale jen dobrá... :D
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Znovu 17 / 17 Again

Příspěvek od DavePave »

To mi právě připomíná-Ví se, proč se tohle krátkodobé vystřídání provedlo?
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Znovu 17 / 17 Again

Příspěvek od ReDabér »

Měl něco v halvě, asi přímo nádor.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Znovu 17 / 17 Again

Příspěvek od DAN K. »

On je tam perry stejne jenom chvili na konci a na zacatku. Peknej dabing, libil se mi. Na to kolikata dabingova role to v zivote michal hrusky byla, to bylo intonacne hodne dobry, i kdyz by se potreboval jeste trochu vymluvit. Ale libilo se mi, ze postavu ktera se vydava za otce postavy, kterou dabuje MH, daboval LH - jeho skutecny otec:)
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Znovu 17 / Znovu sedmnáctiletý / 17 Again

Příspěvek od Džejňulka »

Marian21 píše: :René Slováčková - :Melora Hardin (Principal Jane Masterson),
technická: nešlo by napsat ředitelka místo Principal? ;)

jinak dabing se mi líbil, nic mě tam nijak neštvalo (ani Lucie Vondráčková mluvící dvě postavy), znovu jsem se přesvědčila v tom, že Aleš Procházka je jako Perry výborný. Efrona sice od dob high school musical nesnáším, ale tady mi tolik nevadil a v některých chvílích jsem docela i chápala, že se některejm holkách tak líbí - až bude starší, může z něj bejt fešák.
Zase jsem tam slyšela takovou nepřesnost, která mi trošku zatáhla za uši, ale asi se to nedalo jinak říct kvůli délce - v jedné chvíli tam bylo o někom řečeno: jméno nevím, ale bylo v 1.pádě - tak třeba dejme tomu Alex - Alex je fajn, ale to je špatně - správně by mělo být buď Alexovi je fajn nebo Alex je v pohodě.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Znovu 17 / Znovu sedmnáctiletý / 17 Again

Příspěvek od Ištván87 »

Tak musím říct, že ten dabing je fakt povedený. Michal Hruška je hodně talentovaný a v jeho hlase je místy hodně slyšet hlas jeho otce, což je pro mě osobně plus.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Odpovědět

Zpět na „Filmy“