Silent Hill / Silent Hill

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Olda808
Příspěvky: 1043
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Silent Hill / Silent Hill

Příspěvek od Olda808 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: René Slováčková - Radha Mitchell (Rose Da Silvová), Stanislava Jachnická - Laurie Holden (Cybil Bennettová), Lenka Brabcová - Jodelle Ferland (Alessa Gillespieová), Martin Kolár - Sean Bean (Christopher Da Silva), Radka Stupková - Alice Krige (Christabella), Otakar Brousek ml. - Kim Coates (inspektor Thomas Gucci), Helena Brabcová - Deborah Kara Unger (Dahlia Gillespieová), Viktorie Taberyová - Jodelle Ferland (Sharon Da Silvaová), Marcela Nohýnková - Eve Crawford (sestra Margaret), Kateřina Březinová - Tanya Allen (Anna), Bohdan Tůma - Christopher Britton (Adam), Zuzana Schulzová, Zdeněk Mahdal, Lucie Svobodová (titulky)

Překlad: Barbora Knobová
Zvuk: Tomáš Čisárik
Produkce: Jan Fišer
Dialogy a režie: Lucie Petra Svobodová
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time pro Hollywood Classic Entertaiment 2006
Naposledy upravil(a) Olda808 dne 15 led 2015 10:17, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1694
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Silent Hill / Silent Hill

Příspěvek od Jack_6428 »

Chtěl bych upozornit všechny fanoušky tohoto filmu na jednu smutnou skutečnost.

Kontaktoval jsem HCE s prosbou, aby film v ČR konečně po 4 letech vydali na Blu-Ray (pochopitelně i s dabingem) a bylo mi po dvou měsících sděleno, že tento film na Blu-Ray nevydají a ani to nemají v plánu.


Může mi někdo rozumně vysvětlit, co to je za sprosťárnu? Člověk si chce koupit film v nejlepší kvalitě, ale nemůže, protože distributor nemá zájem. Nezlobte se na mě, ale to pak nemám jinou možnost, než si film stáhnout z internetu v podobě nějakého ripu.

Fakt mám tento film rád a HCE mě tímto nesmírně zklamal. Je to neschopné studio. Za 4 roky nejsou schopni vydat jeden film na Blu-Ray. Měli by se stydět!
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1694
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Silent Hill / Silent Hill

Příspěvek od Jack_6428 »

Nevím, jestli jsem jediný, kdo tento film chce vidět u nás na Blu-Ray, ale mám pro všechny fanoušky menší update.

To, co jsem napsal v minulém příspěvku v prosinci, bohužel stále platí. S jedním rozdílem - je to definitivní.

Distributor, který vlastní k filmu práva, se rozhodl film v ČR na Blu-Ray definitivně nevydat. Ani letos, ani příští rok. Prostě nikdy. Důvodem je prý to, že se jim to nevyplatí - resp. nemají na to prostředky. Bohužel to spíše vypadá na celkovou neschopnost z jejich strany, jelikož na Blu-Ray nevydali zatím prakticky nic. Asi nejsou novému standardu přizpůsobeni. Ještě smutnější je však to, že tento film nikdo jiný u nás vydat na BD nemůže i kdyby chtěl.

Jinými slovy, nejdříve za 2 roky bude moci někdo práva odkoupit a film u nás na BD vydat. HCE sedí na něčem, co jim je k ničemu. Jsme skoro jediná země na světě, kde film na BD nevyšel! 5. rok a stále nic! Docela by mě zajímalo, zdali je HCE tak naivní a myslí si, že o BD u nás není zájem, když opak je pravdou. Nabídka titulů se dramaticky rozšiřuje a ceny klesly na přijatelnou hranici. HD se pomalu stává standardem i u nás a pokud to HCE nevidí a není ochoten se tomuto trendu přizpůsobit, je slepý a nemám slov. Holt si tedy budu muset film importovat z ciziny, bez CZ podpory a s DPH. Vědět toto dříve, už bych to dávno udělal. V 90. letech se s VHS snažili mnohem více. Tímto u mě HCE jako distrubutor skončil.

P.S. Výše uvedené platí i pro vysílání v televizi. Na 90% se na českých obrazovkách neobjeví, natož v HD. Poděkujte HCE.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“