Prací automat / The Laundromat

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

brecht
Příspěvky: 938
Registrován: 14 srp 2014 17:16
Bydliště: Nymburk

Prací automat / The Laundromat

Příspěvek od brecht »

Obrázek
Info: ČSFD | IMDb | FDb

V českém znění: Milena Steinmasslová - Meryl Streep (Ellen Martinová), Petr Svoboda - Gary Oldman (Jürgen Mossack), Lukáš Hlavica - Antonio Banderas (Ramón Fonseca), Dalibor Gondík - Matthias Schoenaerts (Maywood), Radana Herrmannová - Sharon Stone (Hannah), Jarmila Švehlová - Rosalind Chao (Gui Kailai), Pavel Vondra - Jeffrey Wright (Malchus Irvin Boncamper), Martin Sobotka - David Schwimmer (Matthew Quirk), Bohdan Tůma - Nonso Anozie (Charles), Ludvík Král - Larry Wilmore (Jeff), Hana Ševčíková - Nikki Amuka-Bird (Miranda), Zdeněk Maryška, Martin Zahálka, Petr Pospíchal, Šárka Vondrová, Radana Herrmannová, Ivo Hrbáč, Petra Tišnovská a další

Překlad: Jan Zenáhlík
Zvuk: Oldřich Wajsar
Dialogy: Petra Hamouda
Režie českého znění: Kateřina Březinová
Pro Netflix vyrobilo VSI v DW Agentuře s.r.o v roce 2019
Naposledy upravil(a) brecht dne 18 říj 2019 19:01, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2602
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Prací automat / The Laundromat

Příspěvek od KOMZA »

+ Ludvík Král - Larry Wilmore (Jeff), Hana Ševčíková - Nikki Amuka-Bird (Miranda), Zdeněk Maryška, Martin Zahálka, Petr Pospíchal

Od filmu jsem čekala dle traileru trochu něco jiného, ale dabing je fajn, nabízí některá zajímavá spojení, pár jich je ale takových zvláštních, což by mi snad ani kromě Banderase nevadilo, Lukáš Hlavica mi k němu neseděl, pořád jsem měla pocit, že mluví někdo jiný. Milena Steinmasslová výborná.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Prací automat / The Laundromat

Příspěvek od jackb »

No jestli se bude na Netflixu s dabingem takhle experimentovat, tak se mu budu snad vyhýbat. Lukáše Hlavicu má jako dabéra hodně rád, ale k Banderasovi se nehodí, působí tak potom hrozně tuctově a chybí mu šarm, přes kterej ve svej filmech toho dost prodává. Nechce se mi věřit, že by si Jan Šťastný nenašel zrovna na Banderase čas. Úplně stejně to mám s Jiřím Plachým u Michaela Caina, tam potom zase chybí taková ta britskost a Caine pak působí jak tuctovej američan.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Prací automat / The Laundromat

Příspěvek od Michaela2 »

Tak paní režisérka nikdy nevytvářela nějaké špičkové dabingy :-?
Sharon Stone ve filmu nemluví?
DAN K.
Příspěvky: 1680
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prací automat / The Laundromat

Příspěvek od DAN K. »

Michaela2 píše:Tak paní režisérka nikdy nevytvářela nějaké špičkové dabingy :-?
:evil: Paní režisérka patří k těm nejlepším, co český dabing má. To, že občas experimentuje z obsazením, nevypovídá nic o kvalitě výsledného díla.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Prací automat / The Laundromat

Příspěvek od Michaela2 »

Tak to je otázka vkusu, mně se prostě její dabingy - obsazení téměř nikdy nelíbí.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Prací automat / The Laundromat

Příspěvek od oberon »

Já myslím, že Dan odkazuje spíš na její kvality co se vedení herců týče ;) . Ale bohužel pro diváka tvoří 50 % kvalit režiséra i cit pro výběr hlasů a to u paní Březnové bývá všelijaké, umí mile překvapit dodržením spjatostí a občas umí i nemile zaskočit. V tomhle konkrétním případě bych ve spojení Hlavica - Banderas neviděl problém, pan Hlavica má hluboký silně charismatický hlas, jehož účast občas dokáže kvalitu celého dabingu posunout o úroveň výš. V čem tu ale vidím problém je spojení Svoboda - Oldman, to mi připadá herecky hodně silně nevyvážené.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Prací automat / The Laundromat

Příspěvek od Michaela2 »

Rozumím, ale přesně jak píšeš, pokud mi dabér s hercem nesplývá, tak režisérovo vedení a herecký um dabéra neocením, páč film vypnu, vím, že bych si ho vůbec neužila. Hlas musí prvně sedět. S Hlavicou bych také problém neměla, typově mi sedí, ale třeba Sobotka a Schwimmer mi přijde jako velmi legrační spojení :lol: a Petr Svoboda má tak specifický projev, že mi pasuje k málokomu, ale třeba se to zrovna zde povede :)
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9148
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Prací automat / The Laundromat

Příspěvek od filip »

Tak Sharon Stone je Herrmannová.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Prací automat / The Laundromat

Příspěvek od Michaela2 »

Tak to je pro Sharonku taky supr volba. :lol:
Odpovědět

Zpět na „Filmy“