Alibaba a piráti / Alibaba e i Pirati

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
throwaway-account
Příspěvky: 782
Registrován: 29 dub 2019 22:38

Alibaba a piráti / Alibaba e i Pirati

Příspěvek od throwaway-account »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související filmy: Alibaba - Nová dobrodružství, Alíbaba a sluneční princezna

V českém znění: Aleš Zbořil - Nanni Baldini (Alíbaba), Vladimír Hauser - Mario Bombardieri (oslík Misera), Zdeněk Junák (sultán), Aleš Jarý (Astro), Erik Pardus (Ipsy), Radka Přibyslavská (Mardžána), Viktor Skála, Vladimír Krátký (titulky), Jaroslav Kuneš (loupežník Hezounek), Bedřich Výtisk, Anděla Čisáriková (sultánova manželka), Sylva Talpová (Glenda, Alíbabova matka), Milan Horský, Ladislav Cigánek (loupežník Filo), Josef Vrtal, David Kaloč, Zdeněk Dvořák, Jan Kučera, Jan Grygar (loupežník Kruťas), Petr Štěpán, Petr Jančařík, Veronika Veselá (princezna Alia), Jaroslav Dufek (loupežník Fido) a další

Překlad: Veronika Vidláková
Produkce: Irma Konešová
Zvuk: Michal Zatloukal
Dialogy a režie českého znění: Lubomíra Sonková
Vyrobila firma Davay v roce 1999.
Naposledy upravil(a) throwaway-account dne 21 dub 2023 00:11, celkem upraveno 7 x.
throwaway-account
Příspěvky: 782
Registrován: 29 dub 2019 22:38

Re: Alibaba a piráti / Alibaba e i Pirati

Příspěvek od throwaway-account »

Obsazení je tady trochu jiné od dějově navazujícího filmu Alíbaba a sluneční princezna. Loupežníka Fila místo Jiřího Balcárka daboval Ladislav Cigánek, sultána místo Zdeňka Bureše Zdeněk Junák (ale ani v jednom případě mi to nevadí jelikož to všechno jsou vynikající dabéři), a titulky neříkal Aleš Jarý nýbrž někdo jiný, koho jsem žel nebyl schopen identifikovat.

EDIT (16.2.2020): už jsem zjistil kdo četl titulky. Je to Vladimír Krátký. Doplněno.

EDIT (3.3.2020) doplněn Jaroslav Dufek. Ačkoliv ho Vladimír Krátký v titulcích nečetl, je to stoprocentně on. Stejný hlas je slyšet i v prvním díle kde je Jaroslav Dufek uveden v titulcích.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“