Lhář, lhář / Liar Liar

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Lhář, lhář / Liar Liar

Příspěvek od Džejňulka »

podle mě v masce byl úžasnej i Dejdar, ale tak to neřešme, stejně se výsledku nedoberem. ;)
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Don Arian
Příspěvky: 193
Registrován: 06 říj 2009 08:16
Bydliště: Kdesi ve 20. století...

Re: Lhář, lhář / Liar Liar

Příspěvek od Don Arian »

před chvílí jsem hodil na youtube ukázku 1. dabingu, tady je: http://www.youtube.com/watch?v=LCaxf0l2q_c
"Ticho mozku nebo tě probodnu vidlema!"
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Lhář, lhář / Liar Liar

Příspěvek od Budy »

Don Arian píše:před chvílí jsem hodil na youtube ukázku 1. dabingu, tady je: http://www.youtube.com/watch?v=LCaxf0l2q_c
Jo, dobrá ukázka. :D
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Don Arian
Příspěvky: 193
Registrován: 06 říj 2009 08:16
Bydliště: Kdesi ve 20. století...

Re: Lhář, lhář / Liar Liar

Příspěvek od Don Arian »

Budy píše:
Don Arian píše:před chvílí jsem hodil na youtube ukázku 1. dabingu, tady je: http://www.youtube.com/watch?v=LCaxf0l2q_c
Jo, dobrá ukázka. :D
přesně tady je vidět že se Martin Dejdar na Jima Carryho skvěle hodí :-:
jinak nejlepší je stejně Mamí!!! :D
"Ticho mozku nebo tě probodnu vidlema!"
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1263
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Lhář, lhář / Liar Liar

Příspěvek od AGAMENON »

Don Arian píše:
Budy píše:
Don Arian píše:před chvílí jsem hodil na youtube ukázku 1. dabingu, tady je: http://www.youtube.com/watch?v=LCaxf0l2q_c
Jo, dobrá ukázka. :D
přesně tady je vidět že se Martin Dejdar na Jima Carryho skvěle hodí :-:
jinak nejlepší je stejně Mamí!!! :D
Já mám taky radši Bárta Dejdara :D
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Vladajsoucna
Příspěvky: 641
Registrován: 14 pro 2010 20:26

Re: Lhář, lhář / Liar Liar

Příspěvek od Vladajsoucna »

Na rozdíl od Masky mám tento film spojený s Dejdarem. Ne že by byl špatný, rozhodně lepší než v Masce, kde uboze přehrával, tady jeho komediální projev vyzněl celkem přirozeně, ale myslím, že i zde by byl lepší Tůma (verzi s ním jsem ale neviděl).
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2462
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Lhář, lhář / Liar Liar

Příspěvek od Ištván87 »

kubik-dulik píše:Dabing s Martinem Dejdarem bohužel i na Cinemaxu :(
Tady je ten dabing s Dejdarem perfektní, takže je to jenom dobře. U tohohle filmu absolutně nemělo význam dělat nový dabing. Maska pro ČT s Martinem Dejdarem, to byla vážně hrůza, ale tady to nadávání na první dabing vážně nechápu.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Lhář, lhář / Liar Liar

Příspěvek od palg »

přesně tak, každé další pŘedabování je na škodu. Bohdan je sice spjatý s Jimem, ale dabing s Martinem Dejdarem (čili první dabing, u druhého dabingu tohoto filmu se Bohdan snaží,ale je to silové a hlášky nanic. tak jisto i u Masky s Bohdanem Tůmou - tam zase je zbytečné předabování s Martinem Dejdarem - totéž, jako u Lháře.) jsou nepřekonatelné.
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Lhář, lhář / Liar Liar

Příspěvek od puffy »

Tak to ja som neskutocne stastny, ze redabing s Bohdanom vznikol. Velakrat som videl tento film s prvym dabingom a zakazdym som trpel. Dejdar mi ku Carreymu vôbec nesedi.
Takze az s druhym dabingom som si film konecne vychutnal a stale sa modlym za redabing s Bohdanom u filmu Já, mé druhé já a Irena.
18.11.2009 - 28.12.2016
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Lhář, lhář / Liar Liar

Příspěvek od HonzaXXII »

Už jsem to tu kdysi psal. Z tohohle filmu jsem viděl před pár lety kus právě s Dejdarem, a rozhodně mi to nepřišlo špatný, naopak, byl tam výbornej, na BT v jeho nejlepších výkonech coby hlas JC možná neměl, ale stydět se neměl za co. Masku jsem kdysi zčásti viděl s Dejdarem a bylo to nemastný neslaný, pamatuju si, že mi přišlo, jako by se ani nesnažil o nějaký větší herecký projev, jako by to ani nebyl stejný hlas jako u Barta Simpsona. Samozřejmě Bohdan tam byl v životní formě a seděl naprosto na jedničku, mimochodem ten film sám o sobě podle mě nic světobornýho není, ale Bohdan ho vylepšuje o dvě třídy. Tady u Lháře jsem verzi s Bohdanem neviděl, ale dovedu si to spočítat - je to rok 2006, je to Nova, takže výkony jako v případě Masky lze jen těžko očekávat.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“