Lhář, lhář / Liar Liar

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4369
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Lhář, lhář / Liar Liar

Příspěvek od palg »

nedabuje v kinodabingu náhodou Amandu Donohoe Jana Rychetníková? z ženských dabérek z výpisu neznám akorát ji a vladimír fišer ji čte hned za paní Klepáčovou (sedmé jméno v pořadí) :-? a z výše uvedených dabérek to není žádná jiná.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Lhář, lhář / Liar Liar

Příspěvek od Ištván87 »

Dost možná. Mně to chvílemi připadalo jako hlas paní Jany Andresíkové, ale ta to nejspíš nebyla, takže zbývá opravdu jen Jana Rychetníková.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Tomáš Slach
Příspěvky: 715
Registrován: 19 črc 2016 12:04
Bydliště: Praha

Re: Lhář, lhář / Liar Liar

Příspěvek od Tomáš Slach »

1. dabing (ČNTS Nova). V 90. letech běžel na Nově https://www.youtube.com/watch?v=u9CQmWJ7UKw upoutávka je v čase 20:18
richardda
Příspěvky: 1113
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Lhář, lhář / Liar Liar

Příspěvek od richardda »

Vzhledem k tomu, ze tam propaguji ZAKON A PORADEK: UTVAR PRO ZVLASTNI OBETI, je jasne, ze kinodabing bezel i v ere CET 21, jeste pred tim, nez si vyrobili tu svoji verzi.
NOVA, jedině ona.
Eminem007
Příspěvky: 390
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Lhář, lhář / Liar Liar

Příspěvek od Eminem007 »

lhar-lhar-j-carrey-cz-dabing-a72e94c3-c6f8-44f8-a2f3-dd920745529e.jpg
Prosím vás, mám na vás dotaz, na tomhle DVD je dabing s Bohdanem Tůmou (ne, že by mi vadil) ale, můžete mi někdo říct jak je to sakra možné, já myslel že tam je dabing s Dejdarem.
richardda
Příspěvky: 1113
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Lhář, lhář / Liar Liar

Příspěvek od richardda »

Eminem007 píše:Prosím vás, mám na vás dotaz, na tomhle DVD je dabing s Bohdanem Tůmou...
Inu pokud je to vydani od MAGIC BOX, tak vysvetleni je nasnade. Jelikoz u nich vysel i BluRay, tak umistili ten novejsi dabing od NOVY i na DVD. Tim padem kinodabing s panem Dejdarem vysel jenom na pradavnem posetkovem DVD od - tusim - Blesku nebo Universalu, nemylim li-se. :-?
NOVA, jedině ona.
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 257
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Lhář, lhář / Liar Liar

Příspěvek od eroXman »

Ten první dabing se mi líbil taky, ale osobně u tohoto filmu preferují dabing s Bohdanem. Na druhou stranu musím říct, že jsem si oblíbil Martina Dejdara ve filmu Já, mé druhé já a Irena, tam opravdu válel, celkově je u toho filmu ten dabing skvělý.
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2621
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Lhář, lhář / Liar Liar

Příspěvek od Pan X »

U tohoto filmu já osobně nejvíc preferuji dabing s panem Dejdarem. Nevím proč, ale dabing se spjatým panem Tůmou mi zde přijde nějak zvláštní a takový ne typicky Carryovský a já nevím proč. :D Ani ty hlášky mi nepřijdou tak vtipné, jako v tom prvním dabingu. Je to zvláštní a fakt nevím, proč to tak pociťuji, protože jinak na spojení Tůma-Carry nedám dopustit a zbožňuji ho. Asi jsem moc zvyklý na první dabing. U tohoto filmu, to já vnímám takto. Každopádně oba dabingy jsou skvěle obsazeny a oba je opravdu radost poslouchat. :)
beatman
Příspěvky: 138
Registrován: 14 bře 2013 15:40

Re: Lhář, lhář / Liar Liar

Příspěvek od beatman »

Jsem o chybě v titulcích. Herečka se totiž nejmenuje jana rychetníková, jak zazní v titulcích, ale Hana rychetníková. Porovnával jsem hlas v dabingu s jejím hlasem, kdy načítala zvukové knihy pro nevidomé, sedí to, takže Hana Rychetníková.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“