Hitch: Lék pro moderního muže / Hitch

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Hitch: Lék pro moderního muže / Hitch

Příspěvek od Sen »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: [obsazeni]:Pavel Vondra - :Will Smith (Alex Hitchens), :Martina Hudečková - :Eva Mendes (Sara Melas), :Zbyšek Pantůček - :Kevin James (Albert Brennaman), :Kateřina Lojdová - :Amber Valletta (Allegra Cole), :Ivana Andrlová* - :Julie Ann Emery (Casey Sedgewick), :Jiří Štěpnička - :Adam Arkin (Max), :Miloslav Mejzlík - :Jeffrey Donovan (Vance), :Alois Švehlík - :Philip Bosco (pan O'Brian), :Miloš Vávra - :Frederick B. Owens (Larry), :Dana Batulková - :Jenna Stern (Louise), :Viola Zinková* - :Mimi Weddell (babička Wellingtonová), :Jan Maxián - :Maulik Pancholy (Raoul), :Dana Černá - :Caprice Benedetti (Nádherná manželka), :Mercedes Renard (Maria), :Jiří Valšuba, :Pavel Šrom, :Vilém Udatný, :Svatopluk Schuller, :Lucie Vondráčková, :Jan Szymik, :Bohuslav Kalva - :Tony Travis (Tony + titulky) a další. [/obsazeni]

Překlad: Jitka Rybová
Zvuk: Miloš Sommer
Produkce: Milena Čapková
Dialogy a režie: Vladimíra Wildová
Vyrobily: ABZ – divize Bontonfilms 2005

* - v titulcích neuvedena
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Hitch: Lék pro moderního muže / Hitch

Příspěvek od Džejňulka »

hele včera jsem se koukala a přišlo mi teda, že Batulková mluvila Maxovu ženu, ale Casey podle mě Ivana Andrlová (sice divný, že nebyla v titulcích, ale zase myslím, že tyhle dvě herečky bych si nespletla) :-? :-?
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Hitch: Lék pro moderního muže / Hitch

Příspěvek od Markus »

No film jsem ještě pořád neviděl, ale co se mi už teď moc nelíbí, tak to je Kevin James bez Martina Zahálky. Po těch desítkách dílů Dvou z Queensu už si ho prostě jinak představit nedokážu. Je to podobné, jako když někoho z Přátel nedabují "jejich" dabéři. I když nemůžu říct, že by volba Zbyška Pantůčka byla špatná, to určitě ne. A Pavel Vondra na Willovi vždy potěší...
Obrázek
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Hitch: Lék pro moderního muže / Hitch

Příspěvek od oberon »

Mně se tady náhodou volba Zbyška Pantůčka líbila, protože tady Kevin James hraje úplně jinou povahu než v "Dva z Queensu" a v Policajt ze sámošky a to jsem ze Dva z Queensu taky viděl desítky epizod a i Policajta ze sámošky jsem viděl.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Hitch: Lék pro moderního muže / Hitch

Příspěvek od Sen »

Džejňulka píše:ale Casey podle mě Ivana Andrlová (sice divný, že nebyla v titulcích, ale zase myslím, že tyhle dvě herečky bych si nespletla) :-? :-?
Podle mě také, takže to asi bude pravda :). Když jsem toto vlákno vytvářel, ještě jsem důvěřoval titulkům (později jsem narazil ještě na několik podobných případů a víra ve správnost titulků mne z velké části opustila). V nich nebyla, proto jsem vybíral ze zbývajících možností a z nich mi vyšla jako nejpravděpodobnější Dana Batulková (její hlas neznám natolik dobře, abych jej byl schopen jednoznačně identifikovat).
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Hitch: Lék pro moderního muže / Hitch

Příspěvek od Markus »

oberon píše:Mně se tady náhodou volba Zbyška Pantůčka líbila, protože tady Kevin James hraje úplně jinou povahu než v "Dva z Queensu" a v Policajt ze sámošky a to jsem ze Dva z Queensu taky viděl desítky epizod a i Policajta ze sámošky jsem viděl.
Chápu tě, ale já jsem jeden z těch blbců, co na "typ role" nevěří. :) Mám herce a jeho dabéra a tím to pro mě končí. Neříkám, že by se i u mě nenašly výjimky potvrzující pravidlo, ale obecně se na to jednoduše dívám takto... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Hitch: Lék pro moderního muže / Hitch

Příspěvek od Markus »

Tak jsem dnes film konečně zhlédl a musím říct, že Zbyšek Pantůček je na Kevina opravdu příjemná alternativa. Sice se mi pořád více líbí Martin Zahálka a určitě by to zvládl i v tomto filmu, ale pan Pantůček byl hodně dobrý. Rozhodně mi přijde jako mnohonásobně lepší volba, než pan Lehký, který je v jeho profilu na druhém místě...

Jinak film je IMHO opět důkazem, že Pavel Vondra je nejlepším dabérem Willa Smithe. Prostě skvělý... 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Hitch: Lék pro moderního muže / Hitch

Příspěvek od Budy »

Jinak film je IMHO opět důkazem, že Pavel Vondra je nejlepším dabérem Willa Smithe. Prostě skvělý
A já si myslím, že by tuto roli zvládl i Tomáš Juřička. :D
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3325
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Hitch: Lék pro moderního muže / Hitch

Příspěvek od Markus »

Tak ani ten mi na Willovi nevadí, i když si po Hancockovi vysloužil hodně kritiky...
Obrázek
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Hitch: Lék pro moderního muže / Hitch

Příspěvek od oberon »

Odpovědět

Zpět na „Filmy“