Návrh / The Proposal

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Návrh / The Proposal

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Dagmar Čárová - Sandra Bullock (Margaret Tateová), Saša Rašilov - Ryan Reynolds (Andrew Paxton), Martina Hudečková - Mary Steenburgen (Grace Paxtonová), Jiří Štěpnička - Craig T. Nelson (Joe Paxton), Dana Syslová - Betty White (babička Annie), Otakar Brousek ml. - Denis O'Hare (pan Gilbertson), Jitka Moučková - Malin Akerman (Gertruda), Zbyšek Pantůček - Oscar Nuñez (Ramone), Tomáš Juřička, Svatopluk Schuller, Libor Terš, Lucie Kožinová, Libor Hruška, Marek Libert, Petra Tišnovská, Tomáš Borůvka (titulky)

Překlad: Michal Šašma
Zvuk: Daniel Němec
Produkce: Hana Haladová
Dialogy: Jitka Tošilová
Režie: Alice Hurychová
Vyrobil: Barrandov dabing a.s. pro Forum Home Entertainment 2009
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5056
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh / The Proposal

Příspěvek od Joe Black »

Tak jsem rád, že vyšlo obsazení hlavní dvojice. Už se moc těším. Vcelku rychlé vydání na to, že to bylo nedávno v kinech.
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Návrh / The Proposal

Příspěvek od DavePave »

Výborně :-: Saša Rašilov evidentně neskončil s dabingem jak se říkalo :)
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh / The Proposal

Příspěvek od Markus »

Ano, tohle obsazení je velká paráda a i já se přidávám ke chvále. :) Dokonce vedle ústřední dvojice byla dodržena i tři další spjatá spojení z jiných filmů. :-:
Obrázek
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1341
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Návrh / The Proposal

Příspěvek od Brocc »

po shlédnutí musím konstatovat, že je to imho výbornej dabing... tleskám a děkuji tvůrcům... :-: :D
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Návrh / The Proposal

Příspěvek od James55 »

Mám pocit, že tvůrci při obsazování filmu mrkli na naše fórum, protože byly dodrženy hlasy méně známých herců. Určitě jim patří velká pochvala :-:
Uživatelský avatar
Marian21
Příspěvky: 166
Registrován: 21 srp 2009 22:47

Re: Návrh / The Proposal

Příspěvek od Marian21 »

súhlasím, dabing je super a hlavne ten Saša Rašilov ma veľmi potešil ;)
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh / The Proposal

Příspěvek od Kubaz »

Výborný dabing se skvělým obsazením a hereckými výkony. Moc mě potěšilo i pár detailů - například v úvodu na imigračním úřadě když se zaposloucháte do hluku okolo uslyšíte jak si nějaká Vietnamka stěžuje a i spoustu dalších hlášek. Docela mě to pobavilo. A potom v závěru, když dispečer na letišti vysvětluje do telefonu, že se ani nesnažil nic udělat aby zastavil letadlo: "Nemoh sem nic dělat, nemoh sem nic dělat by řek Čech" :D
Parádní, tleskám. :-:
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Návrh / The Proposal

Příspěvek od danpiper »

Už obsazení hlavní dvojiceš vypadá jako pořádná bomba! A jak jsem tak nahlídnul na vedlej. postavy, to prostě musí dopadnout dobře! Z tohoto by si měli vzít ponaučení třeba Andělé a démony nebo Nezvaná - tohle vypadá jako opravdová pecka!
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Návrh / The Proposal

Příspěvek od Nobody »

Možná budu ukamenován, ale co dabingový fanda, to jiný názor, že? :D Než jsem to zkouknul, tak jsem si říkal, že Saša bude dobrej. Podle mě ne, nemělo to moc náboj, spíš takový odříkaný a děsně postavu ostaršil. Na to že Martina Hudečková mluví jeho matku, tam není skoro žádný věkový rozdíl v hlase. Líbil by se mi Reynoldse někdo mladší, určitě by to i líp hrálo v souvislosti s Bullockovou.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“