Návrh / The Proposal

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1313
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Návrh / The Proposal

Příspěvek od Brocc »

Nobody píše:Možná budu ukamenován, ale co dabingový fanda, to jiný názor, že? :D Než jsem to zkouknul, tak jsem si říkal, že Saša bude dobrej. Podle mě ne, nemělo to moc náboj, spíš takový odříkaný a děsně postavu ostaršil. Na to že Martina Hudečková mluví jeho matku, tam není skoro žádný věkový rozdíl v hlase. Líbil by se mi Reynoldse někdo mladší, určitě by to i líp hrálo v souvislosti s Bullockovou.
kdo mladší by ho měl dabovat? je mezi nima 4 roky rozdíl... o nějakým ostaršení nemůže být v tomto případě řeč... je to tvůj názor a máš na něj právo, jen mě zajímá, koho by sis tam představoval... podle mě to zase velmi dobře sedlo a Saša byl výbornej...
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Návrh / The Proposal

Příspěvek od Nobody »

No prostě mi přijde, že ho ostaršil. Saša má hlas už spíš na čtyřicátníky typu Sandlera, Deppa... Věkově (hlasem) mi k němu přijde blíž někdo jako Jagelka (neříkám, že zrovna on, ale někdo podobný). Když by ses nekoukal na obrazovku, ale jen poslouchal hlasy, přijde ti Martina Hudečková jako Sašova matka? :D
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1313
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Návrh / The Proposal

Příspěvek od Brocc »

Nobody píše:No prostě mi přijde, že ho ostaršil. Saša má hlas už spíš na čtyřicátníky typu Sandlera, Deppa... Věkově (hlasem) mi k němu přijde blíž někdo jako Jagelka (neříkám, že zrovna on, ale někdo podobný). Když by ses nekoukal na obrazovku, ale jen poslouchal hlasy, přijde ti Martina Hudečková jako Sašova matka? :D
Saša na 40 a kde? nedávno tu bylo naopak vyčítáno, že má Saša dětský hlas.... ano přijde mi jako jeho matka... já jsem každopádně za tohle psojení rád... :)
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Návrh / The Proposal

Příspěvek od Nobody »

No vždyť jsem to psal - Sandler, Depp, Norton.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1313
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Návrh / The Proposal

Příspěvek od Brocc »

Nobody píše:No vždyť jsem to psal - Sandler, Depp, Norton.
aha mno a ty bys přesně určil věk těchhle herců, kdybys nevěděl, kolik jim je? popravdě mně všichni zmínění přijdou mladší než jsou... imho proto jim Saša sedí...
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Návrh / The Proposal

Příspěvek od Nobody »

Brocc píše:
Nobody píše:No vždyť jsem to psal - Sandler, Depp, Norton.
aha mno a ty bys přesně určil věk těchhle herců, kdybys nevěděl, kolik jim je? popravdě mně všichni zmínění přijdou mladší než jsou... imho proto jim Saša sedí...
Určitě bych se tak o rok a půl seknul. :D :D :D
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Návrh / The Proposal

Příspěvek od danpiper »

Tak mě se Saša jako Reynolds líbil :D mě se totiž líbili všichni - úžasný dabing!
Hlavně ,,lesní rap" Dagmar Čárové, Dana Syslová je boží - fakt moc moc moc vtipnej dabing!
Doporučuju!
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh / The Proposal

Příspěvek od Joe Black »

Ještě jednou musím uznat klobouk dolů. Film jsem viděl až teď a byla to fakkt dobrá komedie. Za poslední dobu zase něco lepšího. A dabing se fakt povedl.
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Návrh / The Proposal

Příspěvek od Sagres »

Terš - Aasif Mandvi (Bob Spaulding), Juřička - Michael Nouri (Chairman Bergen), Tišnovská - Alicia Hunt (baristka), Kožinová - Phyllis Kay (paní McKittricková)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Jakub25
Příspěvky: 563
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Re: Návrh / The Proposal

Příspěvek od Jakub25 »

V českém znění: Dagmar Čárová - Sandra Bullock (Margaret Tateová), Saša Rašilov - Ryan Reynolds (Andrew Paxton), Martina Hudečková - Mary Steenburgen (Grace Paxtonová), Jiří Štěpnička - Craig T. Nelson (Joe Paxton), Dana Syslová - Betty White (babička Annie), Otakar Brousek ml. - Denis O'Hare (pan Gilbertson), Jitka Moučková - Malin Akerman (Gertruda), Zbyšek Pantůček - Oscar Nuñez (Ramone), Libor Terš - Aasif Mandvi (Bob Spaulding), Tomáš Juřička - Michael Nouri (Chairman Bergen), Svatopluk Schuller - Michael Mosley (Chuck), Libor Hruška - Dale Place (Jim McKittrick), Petra Tišnovská - Alicia Hunt (Jillian, prodavačka kávy), Tomáš Borůvka - Chris Whitney (pilot + titulky), Marek Libert - Gregg Edelman (vedoucí poradce Malloy), Lucie Kožinová - Phyllis Kay (paní McKittricková)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“