Předčítač / The Reader

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Předčítač / The Reader

Příspěvekod James55 » 19 říj 2009 19:17

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. DABING DVD
V českém znění: Jitka Ježková - Kate Winslet (Hanna Schmitzová), Otakar Brousek ml. - Ralph Fiennes (Michael Berg), Kryštof Hádek - David Kross (mladý Michael Berg), Jaromír Meduna - Burghart Klaußner (soudce), Martin Sobotka - Jonas Jägermeyr (student ze semináře), René Slováčková - Alexandra Maria Lara, Lena Olin, Jeanette Hain (mladá Ilana Matherová, starší Ilana Matherová, Brigitte), Petr Oliva - Bruno Ganz (profesor Rohl), Jarmila Švehlová - Susanne Lothar (Carla Bergová), Jolana Smyčková - Hannah Herzsprung (dospělá Julia), Petra Jindrová - Barbara Philipp, Linda Bassett (servírka, Brennerová), Terezie Taberyová - Ava Eusepi-Harris (malá Julia), Ludmila Molínová - Lena Olin (Rose Matherová), Veronika Veselá - Karoline Herfurth, Vijessna Ferkic (Marthe, Sophie), Tomáš Materna, Ludvík Král, Bohuslav Kalva, Tomáš Juřička, Pavel Vondrák, Marek Libert, Jakub Saic (titulky)

Překlad: Zuzana Pelíšková
Zvuk: Radomír Petrik
Produkce: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Veronika Veselá
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska 2009

2. DABING HBO
V českém znění: Jitka Ježková - Kate Winslet (Hanna Schmitzová), Otakar Brousek ml. - Ralph Fiennes (Michael Berg), Kryštof Hádek - David Kross (mladý Michael Berg), Jaromír Meduna, Jiří Čapka, Miroslav Táborský, Anna Remková - Alexandra Maria Lara (mladá Ilana Matherová), Vojtěch Rohlíček, Tereza Chudobová, Jarmila Švehlová, Robert Hájek, Marika Šoposká, Jana Postlerová, Jiří Valšuba, Marcela Nohýnková, Regina Řandová, Apolena Veldová - Lena Olin (Rose Matherová), Jiří Köhler, Robin Pařík, Adéla Nováková, Klára Nováková, Martin Velda (titulky)

Překlad: Petr Fantys
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie: Martin Velda
Vyrobila: Společnost SDI Media v roce 2010
James55

Re: Předčítač / The Reader

Příspěvekod Joe Black » 19 říj 2009 20:06

Díky za Jitku.
Joe Black

Příspěvekod Džejňulka » 22 říj 2009 17:08

Tenhle filmík jsem viděla s titulkama v originále, jinak to obsazení se mi zdá dobrý, hlavně, že dabuje Jitka Ježková :)
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Příspěvekod danpiper » 22 říj 2009 18:40

Džejňulka píše:Tenhle filmík jsem viděla s titulkama v originále, jinak to obsazení se mi zdá dobrý, hlavně, že dabuje Jitka Ježková :)

Já jsem si zrovna tady Jitku moc nepřál, ale ostatní vypadá dost dobře, tak se nechám překvapit :)
danpiper

Příspěvekod juliet » 22 úno 2010 12:31

Tento dabing nezbývá než vychválit, včera v hl. vysílacím čase běžel premiérově na HBO a nadchl mě. Miluji umění Jitky Ježkové!
juliet

Příspěvekod MikeZ » 22 úno 2010 14:23

HBO si ale udělalo vlastní dabing, s téměř totožným obsazením. Režie Martin Velda, vyrobeno v SDI v roce 2010.
MikeZ

Příspěvekod James55 » 22 úno 2010 17:07

Nechápu, proč si HBO dělá nové dabingy na filmy, které to vůbec nepotřebují a zrovna ty, které by to potřebovaly (dabingy Budíkova) normálně vysílají :(
James55

Příspěvekod James55 » 08 kvě 2010 22:22

Doplněn dabing HBO
James55

Příspěvekod ReDabér » 27 čer 2011 14:08

Doplnění DVD dabingu: Jaromír Meduna - Burghart Klaußner (soudce), Martin Sobotka - Jonas Jägermeyr (student ze semináře), René Slováčková - Alexandra Maria Lara, Lena Olin (mladá Ilana Matherová, starší Ilana Matherová), Petr Oliva - Bruno Ganz (profesor Rohl), Jarmila Švehlová - Susanne Lothar (Carla Bergová), Jolana Smyčková - Hannah Herzsprung (dospělá Julia), Petra Jindrová-Lupínková - Barbara Philipp, Linda Bassett (servírka, Brennerová), Terezie Taberyová - Vijessna Ferkic, Ava Eusepi-Harris (Sophie, malá Julia), Ludmila Molínová - Lena Olin (Rose Matherová), Veronika Veselá - Karoline Herfurth (Marthe).
ReDabér

Příspěvekod ReDabér » 05 črc 2011 13:56

Spletl jsem se, Sophii dabuje také Veronika Veselá. René Slováčková ještě dabuje Jeanette Hain (Brigitte).
ReDabér

Další

Zpět na Filmy