Bílí vlci / Weiße Wölfe

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Laik
Příspěvky: 2021
Registrován: 30 kvě 2008 20:35

Bílí vlci / Weiße Wölfe

Příspěvek od Laik »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

Související filmy: Zlato v Black Hills

1. DABING: [kino]
V českém znění: Jan Schánilec - Gojko Mitič (Bystrozraký sokol), Bedřich Šetena - Holger Mahlich (šerif Patt Peterson), Josef Větrovec - Rolf Hoppe (James Bashan), Jaromíra Krásná - Barbara Brylska (Catherine Emmerson), Jiří Pick - Horst Schulze (Collins P. Harrington), Karel Houska - Helmut Schreiber (Samuel 'Sam' D. Blake), Jiří Bruder - Fred Delmare (Peter Hille), Oldřich Lukeš - Horst Preusker (kapitán Wessels), František Němec - Karl Zugowski (Andy Sleek), Otto Lackovič - Harald Moszdorf (Fraser), Jiří Prager - Klaus-Peter Thiele (poručík), Jan Víšek - Fred Ludwig (soudce Emmerson) + ? (Černý havran), Bohumil Švarc - Predrag Milinkovič (David), Vladimír Hrubý - Günter Rüger (doprovod transportu peněz ve vlaku), Jan Pohan - Milan Jablonský (Jim) + Mavid Popovič (Malý vlk), Ferdinand Krůta - Gerry Wolff (Joshua McGrave), František Holar - Slobodan Velimirovič (Orlí oko), Jan Sedliský - Slobodan Dimitrijevič (Pouštní liška), Zdeněk Blažek - Paul Berndt (hostinský Bill Meyers) + Albert Zahn (strojvedoucí), Richard Honzovič (vypravěč) a další

Zvuk: Václav Suchánek
Střih: Josef Barták
České dialogy a režie českého znění: Věra Barešová
Vyrobilo: Filmové studio Barrandov Dabing 1970


2. DABING: [VHS]
V českém znění: David Vejražka - Gojko Mitič (Slídící sokol), Veronika Freimanová - Lali Meskhi (Modrý vlas), Jiří Zavřel - Helmut Schreiber (Sam Blake), Dalimil Klapka - Fred Delmare (Peter Hille) + Paul Berndt (hostinský Bill Meyers) + Milane Allac (podnáčelník Rychlonohý stopař), Bohdan Tůma - Holger Mahlich (Patt Peterson) + Klaus-Peter Thiele (poručík), Jan Pohan - Fred Ludwig (soudce Emmerson) + Horst Preusker (kapitán Wessels), Sylva Sequensová - Barbara Brylska (Catherine Emmerson), Miroslav Středa - Gerry Wolff (Joshua McGrave) + Bruno Carstens (Roy) + Mavid Popovič (Malý vlk), Pavel Soukup - Horst Schulze (Collins P. Harrington) + Milan Jablonský (Jim), Miloš Vávra - Rolf Hoppe (James Bashan) + Bogic Boskovic (Indián), Radovan Vaculík - Predrag Milinkovič (David), Zbyšek Pantůček - Slobodan Dimitrijevič (Pouštní liška), Vladimír Kudla - Michael Gwisdek (Ronny), Alena Procházková - Dagmar Delmare (Kitty) a další

Překlad: Eva Špirková
Zvuk: Miloš Zajdl
Produkce: Jiří Beránek
Dialogy a režie českého znění: Jitka Tošilová
Vyrobilo: AVF studio Zero pro Film&Video Studio Praha 199x

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Podobné (východoněmecké indiánky): Synové Velké medvědice, Náčelník Velký had, Smrtelný omyl, Statečný Osceola, Tekumseh, Apači, Ulzana, Pokrevní bratři, Odvážný Severino, Zvěd
Naposledy upravil(a) Laik dne 12 črc 2019 15:08, celkem upraveno 19 x.
Paddy
Příspěvky: 755
Registrován: 08 dub 2009 20:34

Re: Bílí vlci / Weiße Wölfe

Příspěvek od Paddy »

Zde je malá ukázka slovenského kinodabingu k tomu to filmu pod názvem " Bieli Vlci ".

http://www.youtube.com/watch?v=itY3UTm1NGE
Lukiz
Příspěvky: 3479
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Bílí vlci / Weiße Wölfe

Příspěvek od Lukiz »

V TV programu:
29.7.1971 ve 20.00
5.10.1971 v 9.20
GNT
Příspěvky: 22
Registrován: 25 bře 2014 14:08

Re: Bílí vlci / Weiße Wölfe

Příspěvek od GNT »

Lukiz: díky za data vysílání B. vlků, tak tohle mi jako 4-letému uteklo - vypadá to, že od r. 1971 až do zač. 90. let tenhle film v TV nedávali (když tak mě někdo z pamětníků opravte), dnes to reprízují tak dvakrát ročně. Škoda, že nejsou známy detaily o původním dabingu, zajímalo by mě, kdo mluvil Mitiče.
Paddy
Příspěvky: 755
Registrován: 08 dub 2009 20:34

Re: Bílí vlci / Weiße Wölfe

Příspěvek od Paddy »

Ukázka slovenského kinodabingu :
-------------------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=MFcNJymYJ9M

Bohužel sem nikde nic nezjistil, takže český starý kinodabing
asi tedy neexistuje, což je škoda a mě to pouze zmátlo, nebo
se pletu ?
Naposledy upravil(a) Paddy dne 20 lis 2014 20:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2948
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Bílí vlci / Weiße Wölfe

Příspěvek od Pomajz »

V seznamu dabingů které dělal Barrandov napsaný je, takže existuje. Jen ho najít :)
RETROFILM
Paddy
Příspěvky: 755
Registrován: 08 dub 2009 20:34

Re: Bílí vlci / Weiße Wölfe

Příspěvek od Paddy »

Ten druhý novější dabing s Davidem Vejražkou, vyšel i na VHS ?
Já ho mám, ale na DVD a psal sem ho tam i s obsazením.
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2948
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Bílí vlci / Weiße Wölfe

Příspěvek od Pomajz »

Naposledy upravil(a) Pomajz dne 03 kvě 2016 13:32, celkem upraveno 3 x.
RETROFILM
Paddy
Příspěvky: 755
Registrován: 08 dub 2009 20:34

Re: Bílí vlci / Weiße Wölfe

Příspěvek od Paddy »

Pokračuju v doplňovaní postav, podle POMAJZOVO ukázky pro 1.Dabing :
------------------------------------------------------------------------------------------
Josef Větrovec - Rolf Hoppe (James Bashan)

A ty ten film s českým starým dabingem máš ?
Jestli ano, tak ho budu chtít též nahrát, ale až se mě ozveš.
Dík
Odpovědět

Zpět na „Filmy“