Únos vlaku 1 2 3 / The Taking of Pelham 1 2 3

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Roko
Admin
Příspěvky: 3232
Registrován: 09 srp 2009 11:39

Únos vlaku 1 2 3 / The Taking of Pelham 1 2 3

Příspěvek od Roko »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související filmy: Přepadení vlaku z Pelhamu (předloha pro remake), Tunel strachu (předchozí remake)

1.DABING: ( DVD, Blu-ray )
V českém znění: Bohdan Tůma - Denzel Washington (Walter Garber), Pavel Trávníček - John Travolta (Ryder), Petr Oliva - John Turturro (Camonetti), Jan Vlasák - James Gandolfini (starosta), Zbyšek Pantůček, Jan Maxián - Ramon Rodriguez (Delgado), Jan Szymik, Pavel Vondra - Luis Guzmán (Phil Ramos), Radek Hoppe, Roman Hájek, Ludvík Král, Petr Burian, Jitka Moučková, Jiří Valšuba, Svatopluk Schuller, Tomáš Borůvka, Anna Suchánková, Jindřich Žampa, Jana Mařasová (titulky) a další

Překlad: Jan Zenáhlík
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Martin Ženíšek
Dialogy a režie: Jana Mařasová
Vyrobila: LS Productions dabing v roce 2009


2.DABING: ( Nova )
V českém znění: Bohdan Tůma - Denzel Washington (Walter Garber), Pavel Trávníček - John Travolta (Ryder), Otakar Brousek ml. - John Turturro (Camonetti), Jaromír Meduna - James Gandolfini (starosta), Svatopluk Schuller, Zbyšek Pantůček, Marek Libert, Tomáš Juřička - Luis Guzmán (Phil Ramos), Zbyšek Horák, Zuzana Skalická, Ladislav Cigánek, Petra Hobzová, Jiří Valšuba, Petra Tišnovská, Michal Jagelka, Libor Bouček, Jan Šťastný, Bohuslav Kalva, Jiří Plachý, Jakub Nemčok a další

Překlad: Jan Zenáhlík
Zvuk: Josef Mašek
Produkce: Martin Odehnal, Pavla Draxlerová
Dialogy: Eva Štorková
Režie: Karolína Průšová
Vyrobilo: Barrandov Studio dabing pro Cet 21 spol. s r.o. 2013
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4725
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Únos vlaku 1 2 3 / The Taking of Pelham 1 2 3

Příspěvek od Newmy »

Kdysi jsem viděl DVD dabing a teď jsem zahlédl kousek dabingu na nově a překvapilo mně, že vlaku říkali Jedna Dvacet tři, mám za to, že na DVD to bylo Jedna dva tři, nebo se pletu? Každopádně koukám že i název má Nova změněný na Únos vlaku 1 23
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
kubik-dulik
Příspěvky: 1976
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Únos vlaku 1 2 3 / The Taking of Pelham 1 2 3

Příspěvek od kubik-dulik »

jj, je to tak; ve filmu bylo vysvětleno, proč se mu řiká 1 23, ale už si to nepamatuju...
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Únos vlaku 1 2 3 / The Taking of Pelham 1 2 3

Příspěvek od Lukiz »

Vlak vyjížděl z Pelhamu v 1.23 (tj v 13:23). Koukal jsem na kousek DVD a zrovna tam říkala jedna postava "jedna dva tři" a druhá "jedna dvacet tři". :lol: takže tam zjevně bude obojí.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“