Bejvalek se nezbavíš / Ghosts of Girlfriends Past

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Bejvalek se nezbavíš / Ghosts of Girlfriends Past

Příspěvekod Marian21 » 18 lis 2009 09:33

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Zdeněk Mahdal - Matthew McConaughey (Connor Mead), Kateřina Lojdová - Jennifer Garner (Jenny Perotti), Jiří Štěpnička - Michael Douglas (strýček Wayne), Miroslava Součková - Emma Stone (Allison Vandermeersh), Filip Švarc - Breckin Meyer (Paul), Jana Páleníčková - Lacey Chabert (Sandra), Petr Oliva - Robert Forster (seržant Volkom), Jitka Moučková - Catherine Haena Kim (Charlece), Michal Holán - Logan Miller (Connor jako teenager), Jitka Ježková, Kristýna Valová, Ludvík Král, Klára Šumanová, Klára Jandová, Jan Rimbala, Rudolf Kubík, Tomáš Juřička, Terezie Taberyová

Překlad: Barbora Knobová
Zvuk: Vladimír Šimůnek, Antonín Němec
Vedoucí výroby: Bára Hornychová
Produkce: Zdeněk Mahdal
Dialogy a režie: Ivana Měřičková
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska 2009
Marian21

Re: Bejvalek se nezbavíš / Ghosts of Girlfriends Past

Příspěvekod Brocc » 18 lis 2009 10:00

imho nepovedený obsazení, když pominu hlavní roli (i když se mi to nedělá lehce :twisted: ), tak opět obsazení Mirky Součkové na o víc jak 20 let mladší holku, děkuji nechci...
mno, pro mě další zabitej dabing, ale co my tomu tady vlastně vůbec nerozumíme.... :roll: dodržení jednoho dvorního dabéra tohle vyvážit nemůže.... :evil:
Obrázek
Moje Top5: 1. Jan Vondráček, 2. Jaromír Meduna, 3. Vladislav Beneš, 4. Jan Šťastný, 5. Martin Stránský...
Brocc

Příspěvekod jackb » 18 lis 2009 18:35

Tak tohle opravdu vynechám, protože nevěřím, že Dlouhý nebo Saic neměli čas.
jackb

Příspěvekod danpiper » 18 lis 2009 19:26

Kriste pane! Je třeba zabít Mahdalovic, páč se množí a množí do dalších a dalších filmů na naprosto se nehodící lidi....
Zdeňka Mahdala si na hl. roli představit neumim, to mám Matthewa docela rád, ale tedy - když už ne Dlouhý a Saic, tak mě napadá regiment dalších vhodných dabérů, ale pan Mahdal mezi nimi fakt není. Ať radši do skonání řve na Primě: ,,Chůvo Fain!", protože to je jedna z mála věcí, které mu jdou. Co se týče Jennifer Garner, tak bych milionkrát raději slyšel Jitku Ježkovou,která je na ni úžasná a dabovala ji několik řad v seriálu, na což se nezapomíná(nechápu, proč nebyla do Jenn obsazená, když tu dabuje nějakou malou roli). Případně i Bebarku, maximálně Moučkovou, ale Lojdová by se spíše hodial do E. Stone, kterou dabuje Součková, u které bych se nedivil, kdyby dabovala Hermionu v HP 7.
Podrženo, sečteno - dabing vypadá špatně, film je špatný skrz naskrz - kdo se bude dívat?
danpiper

Příspěvekod DavePave » 18 lis 2009 22:18

Zdeněk Mahdal na McConaugheyho aneb Je jedno jestli je to dobré, hlavně že to šprechtí česky... tomuhle filmu se asi vvyhnu, to obsazení se mi vůbec nelíbí
Obrázek
Obrázek
DavePave

Příspěvekod kubik-dulik » 24 úno 2013 03:07

Klára Jandová - Noureen DeWulf (Mel)
HBO má 5 kanálů a mezi ně patří taky Cinemax ;)
kubik-dulik

Zpět na Filmy