Arthur a Maltazardova pomsta

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Arthur a Maltazardova pomsta

Příspěvekod Newmy » 19 lis 2009 11:31

Image
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Související filmy: Arthur a Minimojové, Arthur a souboj dvou světů

V českém znění: Zlata Adamovská - Mia Farrow (Babička), Matyáš Valenta - Freddie Highmore (Arthur), Zuzana Norisová - Selena Gomez (Selénie), Sámer Issa - Stacy Ferguson (Replay), Miroslav Táborský - Robert Stanton (Tatínek), Tomáš Juřička - Snoop Dogg (Max), Aleš Procházka - Lou Reed (Maltazard), Bohuslav Kalva - Ron Crawford (dědeček), Martina Hudečková - Penny Balfour (matka), Jiří Zavřel - Jean Bejote Njamba (náčelník), Jan Rimbala - Jimmy Fallon (Betameche), Jiří Hromada - David Gasman (král), Jiří Prager - Paul Bandey (Miro), Pavel Rímský - Paul Bandey (Chief Unicorn), Bedřich Šetena, Libor Terš - Jerry Di Giacomo (Prosciuto), Pavel Vondra, Jaroslav Kaňkovský - Leslie Clack (Ferryman), Petra Hanžlíková, Jakub Nemčok, Anna Nemčoková

Překlad: Zbyněk Ryba
Zvuk: Jan Martínek
Mix zvuku: Martin Jílek - SoundSquare
Produkce: Evelyna Vrbová
Dialogy: Jana Mařasová
Režie: Petr Sitár
Vyrobila: LS Productions dabing 2009
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Newmy

Re: Arthur a Maltazardova pomsta

Příspěvekod Brocc » 19 lis 2009 11:39

za A) Sámer jo? tak tohle imho trumfne ten "kameňák roku" v podobě vítězství dabingu Temného rytíře v naší anketě... :D
za B) nezměnili obsazení, nebyla v jedničce Lucka Vondráčková? :-?

pozn.: o kameňáku myšleno fórově, proti dabingu Temného rytíře nic nemám a imho vyhrál zaslouženě... :)
Obrázek
Moje Top5: 1. Jan Vondráček, 2. Jaromír Meduna, 3. Vladislav Beneš, 4. Jan Šťastný, 5. Martin Stránský...
Brocc

Příspěvekod danpiper » 19 lis 2009 15:07

Já ten laser potřebuju, protože koukám, že brýle nejsou spolehlivé - nebo, vidíte to, co já???
Sámer? Vždyť šišlá! Norisová? Vždyť je to slovenka!!
danpiper

Příspěvekod Kubaz » 19 lis 2009 15:34

danpiper píše:Já ten laser potřebuju, protože koukám, že brýle nejsou spolehlivé - nebo, vidíte to, co já???

O Norisovou bych se nebál. Česky mluví skvěle a má velmi příjemnou barvu hlasu. Ale ten Sámer? Ten fakticky mluvit neumí!
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Kubaz

Příspěvekod Brocc » 19 lis 2009 15:37

Kubaz píše:
danpiper píše:Já ten laser potřebuju, protože koukám, že brýle nejsou spolehlivé - nebo, vidíte to, co já???

O Norisovou bych se nebál. Česky mluví skvěle a má velmi příjemnou barvu hlasu. Ale ten Sámer? Ten fakticky mluvit neumí!

mno a nejsem si jist, ale hereckým výkonem to asi taky nezachrání.... :)
Obrázek
Moje Top5: 1. Jan Vondráček, 2. Jaromír Meduna, 3. Vladislav Beneš, 4. Jan Šťastný, 5. Martin Stránský...
Brocc

Příspěvekod Budy » 19 lis 2009 15:40

Matyáš Valenta alias Franta taky dabuje jo?
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod Nobody » 19 lis 2009 16:30

Tak to je docela peklo. :cry: Selénii mluvila Lucka (i když v originále Madonna :-))a babičku Jana Šulcová. Moc k Mie Farrow ale nešla.
Nobody

Příspěvekod MilanN » 19 lis 2009 18:44

Náhodou mám kámoše v dabingu a ze Sámera byli nadšení. Prý se z něho mohli za sklem potrhat, jak to dal. Vytipovali si ho, ale nevěděli, jak to dopadne, protože není herec. No a tak zjistli, že vlastně je. :-:
MilanN

Příspěvekod Joe Black » 19 lis 2009 21:24

Tak na tohle jsem zvědavý. Zlata Adamovská by mohla být zajímavá. Valenta, Norisová a Issa jsou neslyšeni v dabingu, takže na to počkám. Jen mě mrzí nezachování dabingu z jedničky, který mi přišeel hodně dobrej. Lucka i dabér Freddieho byli tenkrát dobře vybráni.
Joe Black

Příspěvekod Nobody » 20 lis 2009 11:30

MilanN píše:Náhodou mám kámoše v dabingu a ze Sámera byli nadšení. Prý se z něho mohli za sklem potrhat, jak to dal. Vytipovali si ho, ale nevěděli, jak to dopadne, protože není herec. No a tak zjistli, že vlastně je. :-:

Herecky to může být zajímavý, ale jsem zvědav jak mu odstanili, že si šlape na jazyk. :D
Nobody

Další

Zpět na Filmy