Trosečník / Cast Away

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Trosečník / Cast Away

Příspěvek od palg »

Naposledy upravil(a) palg dne 07 bře 2022 10:59, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Trosečník / Cast Away

Příspěvek od palg »

jako řeknu vám, že Libor Hruška nebyl špatnej v tomto filmu. akorát mi neseděla Veronika Jeníková na Helen Hunt.
Jandro
Příspěvky: 8
Registrován: 23 srp 2011 10:36
Bydliště: Bratislava

Re: Trosečník / Cast Away

Příspěvek od Jandro »

Na JOJke obvykle zvyknú dávať dabing s Liborom Teršom v hlavnej úlohe alebo žeby mal rovnaký hlas ten Hruška? Ak je to naozaj Terš tak prečo tu chýba ten dabing?
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Trosečník / Cast Away

Příspěvek od Lukiz »

Nedávno jsem to někde viděl a podle fdb to nedávno dávala JOJ. Takže na usuzuji že joj dává novácký dabing s Dlouhým.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trosečník / Cast Away

Příspěvek od ReDabér »

Jandro: Libor Terš má velmi podobný hlas s Liborem Hruškou. I mě se dříve pletli.
Dydocka
Příspěvky: 7
Registrován: 29 kvě 2013 09:56

Re: Trosečník / Cast Away

Příspěvek od Dydocka »

Překvapivě mi nevadil Libor Hruška v tomto filmu. Nemám rád, když se mění dabéři a obzvlášť v případě Toma Hankse, ale musím uznat, že v tomto případě mi to opravdu nevadilo. Co mi ovšem hodně kazilo náladu, bylo namluvení Helen Hunt paní Jeníkovou. Ta tam absolutně nemá co dělat...příšerná monotónnost v hlase, jako kdyby to chtěla rychle odříkat a jít na nákupy. Na její místo bych určitě doporučil Simonu Postlerovou, ta se na ní hodí nejlépe. :vztek: :nesouhlas:
Vladajsoucna
Příspěvky: 641
Registrován: 14 pro 2010 20:26

Re: Trosečník / Cast Away

Příspěvek od Vladajsoucna »

Liboš Hruška dobře zvládá tvrďáky, Hanks je úplně opačný charakter a k němu jeho hlas prostě nesedne, ačkoliv se jistě dobře snažil. Stejně tak se mi ale nelíbí nemastně monotónní Aleš Procházka, který má dnes na něj monopol. Ten z něj zase dělá tuctového romantického slušňáka. Ještě že tady ho ještě stihnul nadabovat Vladimír Dlouhý, kterému se stačil ve kvalitě dabingu Toma Hankse snad jen Jiří Dvořák, bohužel s ním dosud zvládl jen 3 filmy.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4093
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Trosečník / Cast Away

Příspěvek od Budy »

Dnes na ČT dabing Novy. V roce 2005 však s VHS.
18.05.2008 – 07.05.2015
richardda
Příspěvky: 1109
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Trosečník / Cast Away

Příspěvek od richardda »

Vida, dalsi z dukazu, ze kdyz CT chce, muze odvysilat jakykoliv dabing. Snad uz konecne taky CT vyuzije i svuj bezedny archiv dabingu k filmum, ktere porad zarputile vysila v puvodnim zneni s titulky. :-?
NOVA, jedině ona.
Uživatelský avatar
Snickors
Příspěvky: 10
Registrován: 28 pro 2016 11:41

Re: Trosečník / Cast Away

Příspěvek od Snickors »

Doplnění 2.dabingu:

Martin Stránský - Garret Davis (pilot Blaine)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“