Králova přízeň / The Other Boleyn Girl

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Králova přízeň / The Other Boleyn Girl

Příspěvekod radik92 » 29 lis 2009 09:26

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Kateřina Lojdová - Natalie Portman (Anne Boleynová), Lucie Vondráčková - Scarlett Johansson (Mary Boleynová), Aleš Procházka - Eric Bana (Jindřich VIII.), Libor Terš - Mark Rylance (sir Thomas Boleyn), Jan Vondráček - David Morrissey (hrabě z Norfolku), Ljuba Krbová - Kristin Scott Thomas (lady Elizabeth Boleynová), Veronika Gajerová - Ana Torrent (Kateřina Aragonská), Michal Holán - Jim Sturgess (George Boleyn), Petr Neskusil - Benedict Cumberbatch (William Carey), Viktorie Taberyová - Juno Temple (Jane Parkerová), Roman Hajlich, Jan Szymik, Eliška Nezvalová, Petr Burian, Zuzana Schulzová, Pavel Šrom (Titulky)

Produkce: Ivana Prejdová, Veronika Dvořáková
Zvuk: Jiří Götz
Překlad: Eva Kalábová
Dialogy a režie: Kateřina Šustrová
Vyrobilo: Barrandov Studio Dabing pro TV Barrandov 2009
radik92

Re: Králova přízeň / The Other Boleyn Girl

Příspěvekod Joe Black » 30 lis 2009 09:51

Mno i přes nové obsazení hlavních protagonistek věřím, že to dopadlo velice dobře.
Joe Black

Příspěvekod Markus » 30 lis 2009 09:54

No a pro mne je naopak to nové obsazení tak zásadní problém, že tomu vůbec nevěřím... Ale samozřejmě každý vidí priority ohledně dobrého dabingu někde jinde... :)
Obrázek
Markus

Příspěvekod juliet » 23 úno 2010 19:21

Mě se obsazení líbilo celé. Vlastně, jako celek to bylo velmi příjemné překvapení - film jsem v originále neviděla, možná právě proto se mi dabing líbil víc než jindy.
Jak už jsem psala, mám ráda historické filmy, takže jsem dabingu kdecos odpustila, ale líbil se mi moc překlad Evy Kalábové, výkony Kateřiny Lojdové, Veroniky Gajerové a Ljuby Krbové. Z mužských výkonů se mi líbil nejvíc Michal Holán. Co se týče ostatních, byli dobří.Zbytek byl obsazený prazvláštně. Lucie Vondráčková se na Scarlett Johansson moc nehodila, ale jako trpící sestra byla výborná. Stejně tak Aleš Procházka. Aleš Procházka se mi na Erica nehodil (mám raději Pavla Vondru), ale jako despotický panovník byl skvělý - líbil se mi mnohem víc než Michal Jagelka z konkurenčních Tudorovců. Celý dabing bych hodnotila velmi kladně.Ale samozřejmě je to můj subjektivní názor, nikomu ho nevnucuji a ráda si vyslechnu i vaše názory.
juliet

Příspěvekod Sagres » 07 lis 2011 00:40

Pavel Šrom i jako Iain Mitchell - Thomas Cromwell
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Sagres

Zpět na Filmy