Aféra Concorde / Concorde Affaire '79

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, Sen, bloom

Aféra Concorde / Concorde Affaire '79

Příspěvekod Carney » 29 lis 2009 17:58

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Jiří Bartoška - James Franciscus (Moses Brody), Jana Paulová - Mimsy Farmer (Jean Beneyton), Jan Vlasák - Venantino Venantini (Forsythe), Boris Rösner - Francisco Charles (George), Josef Větrovec - John Stacy (americký konzul), Jaroslav Satoranský - Edmund Purdom (Danker), Rudolf Jelínek - Francesco Carnelutti (druhý pilot druhého Concordu), Eduard Cupák - Van Johnson (kapitán Scott), Pavel Soukup - Robert Kerman (šéf operátor Kelman), Jiří Holý - Joseph Cotten (Milland), Petr Pelzer - Renzo Marignano (Martinez), Eliška Balzerová - Fiamma Maglione (Nicole Brody), Petr Pospíchal - Ottaviano Dell'Acqua (John, Forsytheův poskok), Bedřich Šetena - Peter Boom (novinář), Miloslav Mejzlík - Renato Cortesi (novinář), Vladimír Dlouhý - Enrico Papa (pasažér - tenista), Jiří Samek - Jake Teague (letový dispečer v Londýně), Antonín Hardt (Dowl), Karel Chromík (kapitán), Milan Mach (inspektor), Ladislav Županič (James), Jiří Prager (letový dispečer 1. Concordu), Jiří Zavřel (palubní mechanik 1. Concordu), Jaroslav Vágner (rybář), Alexej Pyško (potápěč), Jaroslav Kaňkovský (palubní mechanik 2. Concordu), Miroslav Masopust (letový dispečer v Londýně), Otakar Brousek ml. (2. pilot 1. Concordu), Vlastimil Zavřel (chlápek s banánama), Jaroslav Vágner, Helena Friedrichová, Pavel Rímský, František Hanus, Zdeněk Blažek, Miluše Šplechtová, Helena Vitovská??, Jaroslav Kaňkovský, Jiří Samek, Daniela Bartáková, Oldřich Vlach, Zdeněk Hess, Jaroslav Hausdor, Richard Honzovič (titulky) a další

Zvuk: Ivo Novák
Střih: Pavel Perna
Vedoucí výroby: Renée Lavecká
Překlad: Umberto Boffi
České dialogy: Zdenka Psůtková
Režie českého znění: Elmar Kloss ml.
Vyrobilo: Filmové studio Barrandov Dabing pro ČST Praha, 1987
Carney

Re: Aféra Concorde / Concorde Affaire '79

Příspěvekod Licence2kill » 23 úno 2012 12:14

Rok výroby 1987, TV premiéra: 13.2.1988.
Licence2kill

Příspěvekod Pomajz » 10 bře 2012 00:51

Nazdar kedlubni !
Modrý mauricius nalezen
Mé přepisy i na
Obrázek
Pravým důvodem, proč Tě někdo nenávidí a pomlouvá je ten, že Ty máš něco co on nikdy mít nebude!
VIVA CSFD
Pomajz

Příspěvekod jiri111 » 16 čer 2013 20:08

jiri111

Příspěvekod Lukiz » 16 čer 2013 20:35

Nerad bych aby to znělo nějak nevděčně, ale nestálo by za to takové unikátní nahrávky pořádně poštelovat a přehrát barevně?
Lukiz

Příspěvekod urby » 04 kvě 2014 07:14

Upřesnění :
Petr Pospíchal - Ottaviano Dell'Acqua (John, Forsytheův poskok), Bedřich Šetena - Peter Boom (novinář), Miloslav Mejzlík - Renato Cortesi (novinář), Vladimír Dlouhý - Enrico Papa (pasažér - tenista), Jiří Samek - Jake Teague (letový dispečer v Londýně), Jiří Prager (letový dispečer 1. concordu), Jiří Zavřel (palubní mechanik 1. concordu), Jaroslav Vágner (rybář), Alexej Pyško (potápěč), Jaroslav Kaňkovský (palubní mechanik 2. concordu), Miroslav Masopust (letový dispečer v Londýně).
Doplnění :
Otakar Brousek ml. (2. pilot 1. concordu).

Zajímalo by mě, koho zde dabují Otakar Brousek, František Hanus a Oldřich Vlach. Ač jsem napínal uši sebevíc, ani jednoho z nich jsem nezaslechl.
urby

Příspěvekod Pomajz » 03 srp 2014 01:05

Zdeněk Hess, Vlastimil Zavřel - (chlápek s banánama), Jaroslav Hausdor
titulky nečte Vladimír Fišer ale Richard Honzovič
Otázka:
urby píše:Zajímalo by mě, koho zde dabují Otakar Brousek,

Odpověď:
urby píše:Otakar Brousek ml. (2. pilot 1. concordu).
Nazdar kedlubni !
Modrý mauricius nalezen
Mé přepisy i na
Obrázek
Pravým důvodem, proč Tě někdo nenávidí a pomlouvá je ten, že Ty máš něco co on nikdy mít nebude!
VIVA CSFD
Pomajz

Příspěvekod urby » 03 srp 2014 12:31

Aha, já měl za to, že bez označení za jménem se automaticky jedná o Otakara Brouska st., kterého jsem měl na mysli. Teď je mi to jasné, v topicu jsou O. Brousek ml. a O. Brousek, ale oba odkazy vedou k tomu mladšímu.
urby

Zpět na Filmy