Aféra Concorde / Concorde Affaire '79

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Carney
Příspěvky: 534
Registrován: 14 zář 2008 09:26

Aféra Concorde / Concorde Affaire '79

Příspěvek od Carney »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Jiří Bartoška - James Franciscus (Moses Brody), Jana Paulová - Mimsy Farmer (Jean Beneyton), Jan Vlasák - Venantino Venantini (Forsythe), Boris Rösner - Francisco Charles (George), Josef Větrovec - John Stacy (americký konzul), Jaroslav Satoranský - Edmund Purdom (Danker), Rudolf Jelínek - Francesco Carnelutti (druhý pilot druhého Concordu), Eduard Cupák - Van Johnson (kapitán Scott), Pavel Soukup - Robert Kerman (šéf operátor Kelman), Jiří Holý - Joseph Cotten (Milland), Petr Pelzer - Renzo Marignano (Martinez), Eliška Balzerová - Fiamma Maglione (Nicole Brody), Petr Pospíchal - Ottaviano Dell'Acqua (John, Forsytheův poskok), Bedřich Šetena - Peter Boom (novinář), Miloslav Mejzlík - Renato Cortesi (novinář), Vladimír Dlouhý - Enrico Papa (pasažér - tenista), Jiří Samek - Jake Teague (letový dispečer v Londýně), Antonín Hardt (Dowl), Karel Chromík (kapitán), Milan Mach (inspektor), Ladislav Županič (James), Jiří Prager (letový dispečer 1. Concordu), Jiří Zavřel (palubní mechanik 1. Concordu), Jaroslav Vágner (rybář), Alexej Pyško (potápěč), Jaroslav Kaňkovský (palubní mechanik 2. Concordu), Miroslav Masopust (letový dispečer v Londýně), Otakar Brousek ml. (2. pilot 1. Concordu), Vlastimil Zavřel (chlápek s banánama), Jaroslav Vágner, Helena Friedrichová, Pavel Rímský, František Hanus, Zdeněk Blažek, Miluše Šplechtová, Helena Vitovská??, Jaroslav Kaňkovský, Jiří Samek, Daniela Bartáková, Oldřich Vlach, Zdeněk Hess, Jaroslav Hausdor, Richard Honzovič (titulky) a další

Zvuk: Ivo Novák
Střih: Pavel Perna
Vedoucí výroby: Renée Lavecká
Překlad: Umberto Boffi
České dialogy: Zdenka Psůtková
Režie českého znění: Elmar Kloss ml.
Vyrobilo: Filmové studio Barrandov Dabing pro ČST Praha, 1987
Naposledy upravil(a) Carney dne 04 srp 2014 06:14, celkem upraveno 9 x.
Licence2kill
Moderátor
Příspěvky: 2242
Registrován: 25 bře 2009 10:43

Re: Aféra Concorde / Concorde Affaire '79

Příspěvek od Licence2kill »

Rok výroby 1987, TV premiéra: 13.2.1988.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Aféra Concorde / Concorde Affaire '79

Příspěvek od Lukiz »

Nerad bych aby to znělo nějak nevděčně, ale nestálo by za to takové unikátní nahrávky pořádně poštelovat a přehrát barevně?
urby
Příspěvky: 676
Registrován: 09 črc 2012 19:26

Re: Aféra Concorde / Concorde Affaire '79

Příspěvek od urby »

Upřesnění :
Petr Pospíchal - Ottaviano Dell'Acqua (John, Forsytheův poskok), Bedřich Šetena - Peter Boom (novinář), Miloslav Mejzlík - Renato Cortesi (novinář), Vladimír Dlouhý - Enrico Papa (pasažér - tenista), Jiří Samek - Jake Teague (letový dispečer v Londýně), Jiří Prager (letový dispečer 1. concordu), Jiří Zavřel (palubní mechanik 1. concordu), Jaroslav Vágner (rybář), Alexej Pyško (potápěč), Jaroslav Kaňkovský (palubní mechanik 2. concordu), Miroslav Masopust (letový dispečer v Londýně).
Doplnění :
Otakar Brousek ml. (2. pilot 1. concordu).

Zajímalo by mě, koho zde dabují Otakar Brousek, František Hanus a Oldřich Vlach. Ač jsem napínal uši sebevíc, ani jednoho z nich jsem nezaslechl.
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2952
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Aféra Concorde / Concorde Affaire '79

Příspěvek od Pomajz »

Zdeněk Hess, Vlastimil Zavřel - (chlápek s banánama), Jaroslav Hausdor
titulky nečte Vladimír Fišer ale Richard Honzovič
Otázka:
urby píše:Zajímalo by mě, koho zde dabují Otakar Brousek,
Odpověď:
urby píše:Otakar Brousek ml. (2. pilot 1. concordu).
RETROFILM
urby
Příspěvky: 676
Registrován: 09 črc 2012 19:26

Re: Aféra Concorde / Concorde Affaire '79

Příspěvek od urby »

Aha, já měl za to, že bez označení za jménem se automaticky jedná o Otakara Brouska st., kterého jsem měl na mysli. Teď je mi to jasné, v topicu jsou O. Brousek ml. a O. Brousek, ale oba odkazy vedou k tomu mladšímu.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“