Nic než pravda / Nothing But the Truth

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Nic než pravda / Nothing But the Truth

Příspěvekod Brocc » 03 pro 2009 08:54

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Pavel Trávníček - Alan Alda (Alan Burnside), Jan Maxián - David Schwimmer (Ray Armstrong), Bohdan Tůma - Noah Wyle (Avril Aaronson), Milena Steinmasslová - Angela Bassett (Bonnie Benjamin), Antonín Navrátil - Courtney B. Vance (Agent O'Hara, titulky), René Slováčková - Kate Beckinsale (Rachel Armstrong), Pavel Vondra - Matt Dillon (Patton Dubois), Jolana Smyčková, Filip Švarc, Klára Vodenková, Kristýna Valová, Anna Remková, Marcel Rošetzký, Milan Slepička, Jaroslav Horák, Lucie Kušnírová, Roman Hajlich

Překlad: Martin Gust
Zvuk: Matěj Večeřa
Produkce: Markéta Kratochvílová
Dialogy a režie: Jan Žáček
Vyrobila: Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové ve studiu Budíkov pro Bontonfilm v roce 2009
Obrázek
Moje Top5: 1. Jan Vondráček, 2. Jaromír Meduna, 3. Vladislav Beneš, 4. Jan Šťastný, 5. Martin Stránský...
Brocc

Re: Nic než pravda / Nothing But the Truth

Příspěvekod Brocc » 03 pro 2009 08:56

upřímě, pro mě je to krom Pavla Trávníčka zprask nejhrubšího zrna... tito lidé se chtěj evidentně zapsat do dabingových dějin... že je to v negativním smyslu jim asi nevadí... hodně jsem se přemáhal, abych ze svého komentáře vynechal nějaký peprnější výrazy ,to mi věřte... :evil: kolik ještě tahle sestava zkazí dabingů...
Obrázek
Moje Top5: 1. Jan Vondráček, 2. Jaromír Meduna, 3. Vladislav Beneš, 4. Jan Šťastný, 5. Martin Stránský...
Brocc

Příspěvekod James55 » 03 pro 2009 09:48

Na tento film jsem se velmi těšil, ale opět musí být můj zážitek zkažen :roll: Jsem zvědavý, jestli ještě někdy bude Kate Beckinsale dabovat Barbora Munzarová, která na ni perfektně sedí. Přežiju na ni i Terezu Bebarovou, nebo Jitku Moučkovou, ale René Slováčková? :cry: Když jsem viděl spojení Maxián - Schwimmer, tak jsem se musel zasmát. To už ani nijak nejde. Opravdu asi mají úmysl se zapsat do dabingových dějin...

Btw. kdo dabuje Veru Farmigu?
James55

Příspěvekod Markus » 03 pro 2009 11:58

Jan Maxián a David Schwimmer?! :shock: No to se snad konečně vyrovná kombinaci Zbyšel Horák a Ian Somerhalder, ne? :roll: Kvůli lidem jako je pan Žáček a studio Budíkov začíná čím dál víc lidí nesnášet dabing. Vždyť to je fakt strašné... :(
Obrázek
Markus

Příspěvekod jackb » 03 pro 2009 16:09

Takže Žáček má další zářez :x . Nechápu, proč mu dávaj tak hvězdně obsazenej film, když dodrží jedinýho dvorního dabéra :-? . Jinak si myslím, že se Bohdan Tůma taky mohl zmínit u Noaha Wyla o panu Benešovi. Do Budíkova by se měli dostávat jenom nějaké druhořadé filmy, kde nikdo známý nehraje
jackb

Příspěvekod Brocc » 03 pro 2009 16:39

jackb píše:Takže Žáček má další zářez :x . Nechápu, proč mu dávaj tak hvězdně obsazenej film, když dodrží jedinýho dvorního dabéra :-? . Jinak si myslím, že se Bohdan Tůma taky mohl zmínit u Noaha Wyla o panu Benešovi. Do Budíkova by se měli dostávat jenom nějaké druhořadé filmy, kde nikdo známý nehraje

mno ono se nedá říct, že by si zrovna Bohdan Tůma nějak dával záležet na dabincích, který dělá on sám... a že by doporučil práci někomu jinýmu na úkor sebe? to se mi nezdá... pravdou je, že ta kombinace s "Flynnem" je dost hrozná... ale takových je v tomhle dabingu víc... opravdu nevím, proč se tvůrci obtěžují s jedním spjatým spojením, když zbytek takhle osolej... tuhletu ani ne polovičatou práci fakt nechápu... nevím, co sledujou tím, že předhodí generaci vyrostlé na Přátelích spojení Schwimmer - Maxián.. samo nic proti Honzovi, tady chyba úplně jinde... :evil: :roll:
Obrázek
Brocc

Příspěvekod Budy » 03 pro 2009 17:22

Jan Maxián jako David Schwimmer a Bohdan Tůma jako Noah Wyle? :-?
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod Sen » 03 pro 2009 19:22

Podle profilu Matta Dillona jej Pavel Vondra daboval i ve dvou dalších filmech, takže i toto lze brát jako dodržení ustáleného českého hlasu. Zbytek ale (s čestnou výjimkou Pavla Trávnička) vypadá opravdu značně nevábně :(.
Sen

Příspěvekod palg » 26 srp 2010 01:07

dotaz: Proč postavu Alana Aldy nazývají Albert, ne Alan?
palg
Správce ukázek

Příspěvekod James55 » 26 říj 2013 22:46

Na Nova Cinema původní dabing. :roll:
James55

Zpět na Filmy